Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате/Нямате ли жълто петно на дисплея? Моля включете се!
#76

Колеги знаете ли,кой сервиз обслужва телефоните закупини от технополис,че не ми се занимава с тях,а искам директно да го пратя на тях?

HUAWEI Mate 10 Pro Titanium Gray + Band 2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#77

Носи телефона директно в Мост Компютър. В петък - 14.11.2014 и моя го дадох директно там. Появи се жълто петно, точно под часовника горе в дясно. Моят LG G2 е унгарски, произведен 10 месец 2013 и купен от виваком. Точно 1 месец преди да направи година в мен и се получи проблема.

На 17.11.2014 ми звъннаха и ми казаха, че мога да си взема телефона. Сменени дисплей,тъч и батерия. Много ме изненадаха с това експресно отремонтиране за 1 работен ден Big Grin

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#78

StefanG написа:Носи телефона директно в Мост Компютър. В петък - 14.11.2014 и моя го дадох директно там. Появи се жълто петно, точно под часовника горе в дясно. Моят LG G2 е унгарски, произведен 10 месец 2013 и купен от виваком. Точно 1 месец преди да направи година в мен и се получи проблема.

На 17.11.2014 ми звъннаха и ми казаха, че мога да си взема телефона. Сменени дисплей,тъч и батерия. Много ме изненадаха с това експресно отремонтиране за 1 работен ден Big Grin

Чисти ли си руута преди да го занесеш и ако да, как процедира точно ?

Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Siemens C55 -> Siemens SX1 -> Siemens S65 -> Motorola MPX200 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 -> Nokia C7 -> HTC EVO 3D -> Prestigio 5044 -> Nexus 5 -> LG G2 -> Galaxy S8 -> Mi 10 -> S23U
Цитирай
#79

Първо деинсталирах всички приложения които използват рут-а, проверих дали 2-та файла в папка persist са там за да не показва че е рутван и през SuperSU направих UnRoot и го деинсталирах. После 1 нулиране на телефона и всичко беше на 6 Big Grin

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#80

Нямам, но екрана е извънгаранционен... да гласувам ли?

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай
#81

Дa. A зaщо е извънгaрaнционен сaмо екрaнa?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#82

Production date: 2014/06/07
Provider/Provider name: 6ЕS - каквото и да значи ?
Нямам жълто петно.
Цитирай
#83

^ Значи Испания - SPAIN_OPEN_16G


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#84

Аз съм купил два от Виваком през един месец на моя му счупих дисплея още на 1 вия месец и сега нямам петно, но на другия се появи жълто петно на бял екран и двата са EUR
Цитирай
#85

...през един месец, през една година....
Колега, хайде малко по-сериозно и по-конкретно, моля


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#86

Дата на производство: 28.02.2014
Provider: Унгария
Моето петно е в средата зелено, после синьо, лилаво и по краищата е жълто. Вече заема половината дължина на дисплея.
Цитирай
#87

Production date - 16.04.2014
Provider/Provider name: (6GB) United Kingdom
Имах жълто петно горе вляво. Появи се след около 2 3 месеца. Отначало беше бледо, но се уголеми. Смениха ми дисплея и ще видим дали ще се покаже пак.
Цитирай
#88

аз имам нещо като петно точно по средата на дисплея ... но едва се вижда и само на яркост 100%. Мисля да изчакам да видя какво ще стане с времето. Гаранция има още повече от година.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#89

Production date: 2014/08/25
Provider/Provider name: 6TA / ITALY
Нямам жълто петно.

Xiaomi Mi 10T Pro Black, iPad Air 16GB Space Grey
Цитирай
#90

Предишното ми LG G2, беше произведено през юни месец на 2015 г., продадох го и след няколко дни ми се обади човека да ми каже, че се появило съвсем малко пожълтяване от страни до рамката. Значи това жълто петънце или не съм го забелязвал или се е появило при новият собственик за съжаление. Лошото е, че си мислихме, че при моделите от 2014 г. са оправили проблема с петното. Да но от ЛГ не са си мръднали пръста да оправят този така досаден проблем и това много яко им бие по името. Правят невероятни телефони, но така не може! Сега съм с С Г3 и ако и него го хване жълтеница просто никога повече ЛГ. 

(2014-07-31, 22:19:38)ivanov_km написа:  - LG G2 - закупен на 15.07.2014
- Production date: 09.06.2014
- Provider/Provider name ARE (Обединени Арабски емирства)
Нямам жълто петно.

Вече има жълто петно!!!
Цитирай
#91

1. Production date: 2014/07/21
2. 6HU - Hungary
Имам жълто петно в горната дясна част на дисплея. Появи се след 3 месеца. Една нощ го оставих (заспал съм Smile ) да се зарежда, с включено WiFi и плейване на онлайн телевизия т.е. дисплеят е работил постоянно. Когато телефонът е студен почти не се вижда, но като загрее петното става по-голямо и по-тъмно.
Цитирай
#92

Как да вида моя кога е произведен имам го от 06.12.2014 нов е купен.
Цитирай
#93

Като прочетеш първи пост на темата.
Цитирай
#94

Това петно май ще ме откаже от телефона Sad Явно проблема не е решен от LG и е въпрос на време и начин ползване да се появи този дефект.
Цитирай
#95

Моят телефон никога не е прегряван
- никога не съм играл игри на него
- никога не е използван докато е бил в процес на зареждане
- не е позлван за навигация 
- ползвал съм го да гледам филми но тогава изобщо не съм усеща да е загрявал както в областта на процесора, така и дисплея
- ползван за Интернет но не дълго и продължително време до 30 минути средно на ден
Щом при такава експлоатация се появи жълто петно значи това се повсеместен проблем с дисплея и не е свързано с начина на използване на телефона. От ЛГ знаят за този дефект но явно или са призовели много повече от необходимото количество дисплей и сега им излиза гаранционното отстраняване на дефекта много евтино. Най лошото е ако не могат да разрешат този проблем защото ще се появява и при Г3 и при Г4. Определено това за мен си голям гаф на компанията
Цитирай
#96

Production date:2014/06/07 закупен 06.12.2014
Provider/Provider name:6ES не знам коя област е това.
Нямам жълто петно.
Цитирай
#97

Имам жълти петна от двете страни на дисплея.Телефона е издаден през 11.12.13г.
Ще го нося на сервиз утре.Надявам се повече да не се появят тези дефекти и да се радвам на релефона.

Samsung Galaxy S2 ,Note 10.1.lg g2 32gb
Цитирай
#98

Az go imam ot 15 meseca i nqmam nikakvi zabelejki, a go polzvam nonstop.
Нарушение на т.4.

4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.
Правила на форума.
Цитирай
#99

Моя телефон е закупен декември 2013 от виваком . Постоянно играя игри , сърфира , ровя го по цял ден като нямам работа и да чукна на дърво нямам никакви проблеми !!
Цитирай

Production date: 21.11.2014
Provide: ITALY

Закупен от мен на 06.01.15 от gsm-bg.eu със 2 години гаранция, НЯМАМ жълто петно за сега. Използвам го за всичко, игри, фейсбук, чат, на нощната поне 4-5 часа не го пускам. Усетя ли че грее или почва да грее вадя го от кейса и спирам да играя. Надявам се да нямам жълто петно, иначе телефона е доста добър, от лумия 800 минах на г2 и не съжалявам изобщо.  Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)