Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно MIUI V6
#51

Някаква идея за дата на stable-a?

Търговец
Цитирай
Аксесоари
#52

bunx написа:Някаква идея за дата на stable-a?
Стабилен предполагам ще има когато добавят основните функции ,които в момента липсват и определено когато стане по-стабилен разбира се.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#53

Опаааа,

Излезе stable на v6, някой пробвал, отзиви?

Търговец
Цитирай
#54

Работи прилично.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#55

Пуснете линк де!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#56

Ето заповядай.http://en.miui.com/download-101.html#164

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#57

Как да го руутнем ?

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#58

В програмката Security. Има меню Root

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#59

s_l_a_d_u_r_ написа:В програмката Security. Има меню Root
Това за седмичните/дев версии на стабилната не е активно това меню.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#60

Имам проблем , по съвет на колегата so1o , прати ми файл за ъпдейт към китайски стейбъл. Каза да го инсталирам през ъпдейтора, да рестартирам телефона и пак да го инсталирам. Еми инсталирах го, обаче като вляза в менюто за повторно инсталиране, телефона забива, екрана става черен и проблем. Какво да правя за да тръгне.

п.п. Всъщност сега тръгна телефона, но като натисна ъпдейтор иконата и изписва, че е спрял. Не мога да повторя операцията.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#61

снощи качих V6...
днес телефона не ме събуди. беше изключен. включих го и той зареди изключително бързо, като индикацията за пропусната аларма си стоеше.
проблема с кирилицата е другото дразнещо нещо...
днес ще тествам пак през деня, но ако заспива така се връщам на 34.0 V5

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#62

Проблема с кирилицата може да се реши със смяна на шрифтовете. "Neon lamp_2.1" или "SeamlessDarkPink" трябва да се изберат и се вижда нормално, поне така беше в китайските дев версии. Аз не съм качвал още стабилната, тъй като в тази за разработчиците с всеки ъпдейт се появяваха нови дразнещи бъгове и се върнах на 34v5
Цитирай
#63

yavdanchev написа:Проблема с кирилицата може да се реши със смяна на шрифтовете. "Neon lamp_2.1" или "SeamlessDarkPink" трябва да се изберат и се вижда нормално, поне така беше в китайските дев версии. Аз не съм качвал още стабилната, тъй като в тази за разработчиците с всеки ъпдейт се появяваха нови дразнещи бъгове и се върнах на 34v5
Евала, колега! През ум не ми беше минало да сменя шрифта. Отгоре на всичко, neon lamp ми допада и визуално повече от стоковия. :cheers:
Цитирай
#64

за шрифта е малката беля... как и защо се изключи сам е въпроса и какво беше това изключване дето като включих телефона зареди за 10 секунди системата и не ми иска PIN...??????

Те това е странното и неясното.
Иначе съм доволен от визията и от това че ми се оправи стоковия мейл клиент Smile)))
Сега като си изтрия писмата не си ги изтегля отново след 15 минути Smile))))))))))))))))))

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#65

При мен пък, мейл клиента, неполучава писмата, без да ги рефрешна ръчно. Нагласени са на push нотификации, които работеха на v5
Цитирай
#66

Зарежете стоковия клиент. Свалете си Gmail 5 и си нагласете всички пощи :-)
Цитирай
#67

Абе вчера си флашнах стейбъла и всичко засега си върви добре освен google play... Когато го натисна показва бял екран за секунда и се изключва. Дейнсталирах го и го изтеглих наново от китайския маркет, ама без успех. Сега пък показва, че е инсталиран, но го няма никъде и пак не мога да го пусна. Моля помогнете! :unknw:
Цитирай
#68

Колегата zorvalth, го е обяснил идеално в темата за инсталиране на кит.стейбъл ром.Прочети няколко теми по-нагоре.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#69

Ghostrider221 написа:Абе вчера си флашнах стейбъла и всичко засега си върви добре освен google play... Когато го натисна показва бял екран за секунда и се изключва. Дейнсталирах го и го изтеглих наново от китайския маркет, ама без успех. Сега пък показва, че е инсталиран, но го няма никъде и пак не мога да го пусна. Моля помогнете! :unknw:
Инсталирай това: http://android.bulfon.com/JB/Mi3WCDMA/St...inAPI9.apk
Цитирай
#70

Добре де... трябва ли да се прави wipe или нещо друго при минаването към V6 ???
Първо шрифта, после алармата ме успа, после не чувам и не ме чуват при разговор.... незнам с поредния рестарт на телефона какво тръгва и какво спира. Аз ли съм пропуснал нещо ?

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#71

И при мен има проблем със шрифта - от къде се сменя?

Също така проблеми с нотификейшъните - като ми излязаят на заключен екран и ги натисна - нищо не се случва!

Viber забива

Търговец
Цитирай
#72

Отиваш в Themes -> най-десния таб -> бутончето под картинките -> Fonts -> търсиш neon lamp.

Само аз ли нямам никой от изброените проблеми. Само този с шрифта, който смених с неон-а. Лично на мен ми допада повече МИУИ 6. Единственото нещо което ме дразни и не съм намерил решение е големината на статус бара - много е дребен, както и това че след като отвориш приложение и го затвориш отиваш обратно в директорията му т.е. трябва да цъкнеш още веднъж back за да отидеш на началните екрани.

Веднага след ъпдейта имах проблем с отварянето на някои приложения, но след преинсталацията им не е имало проблем. Full wipe не съм правил от както съм взел телефона (5-6 месеца).
Цитирай
#73

И аз нямам никакви проблеми с V6. Адски много ми харесва. Това с фонта го оправих вече по указаният начин със смяна на фонта.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#74

И аз така. С предния ъпдейт ми харчеше повече ток, но последния оправи този проблем и като смених и шрифта всичко е ОК. И определени ми харесва повече от V5, та затова питах по едно време дали има стабилен, китайски с тази версия.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#75

gerak написа:Отиваш в Themes -> най-десния таб -> бутончето под картинките -> Fonts -> търсиш neon lamp.

Само аз ли нямам никой от изброените проблеми. Само този с шрифта, който смених с неон-а. Лично на мен ми допада повече МИУИ 6. Единственото нещо което ме дразни и не съм намерил решение е големината на статус бара - много е дребен, както и това че след като отвориш приложение и го затвориш отиваш обратно в директорията му т.е. трябва да цъкнеш още веднъж back за да отидеш на началните екрани.

Веднага след ъпдейта имах проблем с отварянето на някои приложения, но след преинсталацията им не е имало проблем. Full wipe не съм правил от както съм взел телефона (5-6 месеца).

Мерси, оправих фонта, супер :bow:

Само известията на приложенията неюо се ебават мамка му, и особено Facebook msgr-a, ChatHeads-a

Търговец
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)