Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно MIUI V6
#76

bunx написа:
gerak написа:Отиваш в Themes -> най-десния таб -> бутончето под картинките -> Fonts -> търсиш neon lamp.

Само аз ли нямам никой от изброените проблеми. Само този с шрифта, който смених с неон-а. Лично на мен ми допада повече МИУИ 6. Единственото нещо което ме дразни и не съм намерил решение е големината на статус бара - много е дребен, както и това че след като отвориш приложение и го затвориш отиваш обратно в директорията му т.е. трябва да цъкнеш още веднъж back за да отидеш на началните екрани.

Веднага след ъпдейта имах проблем с отварянето на някои приложения, но след преинсталацията им не е имало проблем. Full wipe не съм правил от както съм взел телефона (5-6 месеца).

Мерси, оправих фонта, супер :bow:

Само известията на приложенията неюо се ебават мамка му, и особено Facebook msgr-a, ChatHeads-a
...е вземи ти "trust"-ни през Секюрити центъра!
Цитирай
Аксесоари
#77

а някой откри ли как могат да се подредят табовете в статус бар-а в произволен ред ?

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#78

s01o написа:
bunx написа:
gerak написа:Отиваш в Themes -> най-десния таб -> бутончето под картинките -> Fonts -> търсиш neon lamp.

Само аз ли нямам никой от изброените проблеми. Само този с шрифта, който смених с неон-а. Лично на мен ми допада повече МИУИ 6. Единственото нещо което ме дразни и не съм намерил решение е големината на статус бара - много е дребен, както и това че след като отвориш приложение и го затвориш отиваш обратно в директорията му т.е. трябва да цъкнеш още веднъж back за да отидеш на началните екрани.

Веднага след ъпдейта имах проблем с отварянето на някои приложения, но след преинсталацията им не е имало проблем. Full wipe не съм правил от както съм взел телефона (5-6 месеца).

Мерси, оправих фонта, супер :bow:

Само известията на приложенията неюо се ебават мамка му, и особено Facebook msgr-a, ChatHeads-a
...е вземи ти "trust"-ни през Секюрити центъра!

Е вземах и ги тръстнах, па те земаха и се оправиха Wink :thumbup:

Търговец
Цитирай
#79

fan76 написа:а някой откри ли как могат да се подредят табовете в статус бар-а в произволен ред ?
Има вече опция за това. В manage notifications.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#80

Be6i4 написа:
fan76 написа:а някой откри ли как могат да се подредят табовете в статус бар-а в произволен ред ?
Има вече опция за това. В manage notifications.
Това при коя версия на V6 го има?
Или пък го има, но аз не схващам как се прави? :unknw:
Цитирай
#81

Може и аз да се изразих неправилно... за toggles говоря
Както и да е - открих го !

Инсталва се едно .apk и става работата.
Страница с обяснението --->ТУК
Файл: MIUIv6TogglesArrange_1.1.apk

Инсталира се приложението, стартира се и в него се подреждат toggle-ите в произволен ред с влачене. Запаметяват се и готово.

Ето го преди:
[Изображение: 7721836.jpg]

А ето го и след подредбата:
[Изображение: 7721837.jpg]

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#82

Чуден си! Веднага го мятам и аз.
А някой да има идея дали може да се махне това "get music online", защото лично на мен доста ми бърка в очите.
Цитирай
#83

В днешния rom си го има.
Цитирай
#84

fan76 написа:Може и аз да се изразих неправилно... за toggles говоря
Както и да е - открих го !

Инсталва се едно .apk и става работата.
Страница с обяснението --->ТУК
Файл: MIUIv6TogglesArrange_1.1.apk

Инсталира се приложението, стартира се и в него се подреждат toggle-ите в произволен ред с влачене. Запаметяват се и готово.

Ето го преди:
[Изображение: 7721836.jpg]

А ето го и след подредбата:
[Изображение: 7721837.jpg]

Знам за Какво говориш. В Понеделник ми казаха, че го има в stable. Аз съм с developer и се появи преди няколко дни. Затова реших, че ще го имаш и ти вече.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#85

Сега се появява и при мен в developer-ския с днешния ъпдейт.
Цитирай
#86

Срам не срам ще питам: Как се тръстваше? Нещо не мога да се ориентирам, по-различно е от на V5 и...

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#87

Колеги как се държи днешната версия работи ли нормално...някакви проблеми?
Цитирай
#88

в Stable версията го няма още, но е хубаво че работят по въпроса да го има.
Вчера борих едно HTC да го върна в стоков вид от MIUI...много куцо без шукариите, с които с свикнали Smile)))

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай
#89

Огромно блягодяря за фонта на всички.
Цитирай
#90

emski_vas написа:Срам не срам ще питам: Как се тръстваше? Нещо не мога да се ориентирам, по-различно е от на V5 и...


System>Security

Търговец
Цитирай
#91

Как да сменя отговора на входящ разговор. Не ми харесва да дърпам иконата нагоре. Има ли такъв вариант.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#92

Има, теглиш друг Dialer. Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#93

Dialer не е ли за набиране клавиатурата. Питам защото инсталирах един, ама като ми звънят нищо не се промени.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#94

Пробвай с този.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#95

s_l_a_d_u_r_ написа:Как да сменя отговора на входящ разговор. Не ми харесва да дърпам иконата нагоре. Има ли такъв вариант.
Сложи си от тема за v5 само Dailer

OnePlus 3T
Цитирай
#96

Един рязък завой на дискусията. Понеже още не ми е дошъл ъпдейта до Андроид 5 на нексуса, та чета за него и сега видях една статия за десетте най-готини новости в Андроид с този ъпдейт. Ами ние повечето ги имаме с MIUI V6. Все повече се убеждавам в креативността на Сайоми.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#97

Дай тая статия...

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#98

s_l_a_d_u_r_ написа:Дай тая статия...
Готово: http://phandroid.com/2014/11/18/top-10-a...res-video/

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#99

Май, май, само аз не мога да се оправя с този Font, т.е. и аз имам същия проблем с кирилицата (голямо разстояние между буквите). Опитах да намеря един от двата шрифта, които са описани в предишната страница, но никакъв ефект, не мога да ги намеря в Themes. С V6.1.2.0 съм, ако някой има идея нека сподели.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Зависи с кой РОМ си. В multilanguage ги няма като шрифтове. Пробвай наред няколко и ще се оправи. Стига да не е системен шрифта, ще се оправи проблема с разстоянието.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)