Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на собствениците на Г2 мини
#26

+1бр. Червен
Цитирай
Аксесоари
#27

hnhn написа:Да попитам : Колеги които сте с 8ГБ LG G2 Mini какво ви показва в менюто "Съхранение" ?
При мен показва това на прикачения файл.

Смятам че е само с 4 ГБ , но реших да се допитам тук да не би аз нещо да бъркам . Поисках от Емаг смяна на продукта те ми разтягат, че щяли да го вземат да се установяло в сервиз че не съм го повредил аз и евентуално след 15 дни да ми пратели нов. Красота , точно за такава покупка си мечтаех :facepalm:
Да,колега получих го и сега се зачитам тук и положението е същото,точно толкова памет показва и моя както на скрийншота.Някъде четох че свободната за потребителя е толкова някъде. Ето и тук е дадено горе-долу това http://www.technopolis.bg/b2c/details/57...D405-BLACK Не е G2 mini,но параметрите са същите.
Цитирай
#28

Благодаря за отговора и аз прерових всичко , гледах и в други магазини , обадих се на съпорта на LG България и в крайна сметка всички казват че заради кит-кат това е положението . Отказах подмяната . Иначе телефона е добър само това ме разочарова че от 8 ГБ реално достъпни за мен са 2,6 .
Цитирай
#29

+1 черно

LG G2 mini x 2, Samsung Galaxy S5, Huawei Nova
Цитирай
#30

Бройте и менн !!

LG G4 Red leather
Цитирай
#31

Така си е нормално. Обичайно, като пишат размера на паметта, включват в нея и операционната система. Т.е. в случая реалната свободна памет е толкоз - около 4 ГБ.
Цитирай
#32

+1, черен на един ден. Замених стария Samsung Galaxy Nexus, който още си работи и жената му се радва
Цитирай
#33

+1 от мен черен.
Цитирай
#34

+1 черен Made in Korea Rock
Цитирай
#35

+ 1 LG D620r черен Made in Korea
Цитирай
#36

-(Минус) 1
Цитирай
#37

+1

Никога не съм била по-доволна от телефон. Следващият, който бих купила няма да е мини версия и определено ще е LG.
Цитирай
#38

+1 черен и от мен.

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай
#39

Cool LG G2 mini D618 (dual) /от Mobster/, черен. 

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#40

здр те който има лг г2 мини моля да ми каже как е телефона искам да си купя такив.
Цитирай
#41

айде и аз да влезна в клуба Cool

+1 черен  Smile

Samsung Galaxy Ace 2 I8160 | Android 4.1.2 Jelly Bean ---> LG G2 mini | Android 5.0.2 Lollipop 4.4.2 KitKat
Цитирай
#42

(2015-02-09, 10:33:45)nikson70 написа:  +1 черен и от мен.
Цитирай
#43

+1 черен, перфектен,много съм доволен, батерията държи с дни
Цитирай
#44

Добра машина, лош софтуер-много ограничен. Или аз нещо не му разбирам
Цитирай
#45

Минус 1 бройка Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)