Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преинсталиране на Таблет Diva '7
#1

Здравейте някой сблъсквал ли се е преинсталиране на такъв таблет, не мога да намеря никъде подходяща програма и firmware за такъв модел. Нито пък има reset button отзад на платката пише: allwinner a13 ако някой има нещо подходящо или знае нека сподели. Благодаря

Samsung Galaxy А71 Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам същият но направо ме разката , програмите за него за livesuit за директно флашване и phoenix card за флашване чрез sd card ....

Фирмуери има ще търсиш за allwinner a13 q88 , аз ги имам ако искаш пиши... Smile
Цитирай
#3

eto:
https://cloud.mail.ru/public/5DLP/iJQfDb...201.04.rar
Цитирай
#4

Някой да има софтуер за DIVA 7" Rockchip процесор RK3128, Wify RTL-8703-as, на платката пише BND-RK3128-T86 A2.2, има mini HDMI и 7" IPS дисплей.
Цитирай
#5

(2016-12-29, 17:58:25)PetrovPC написа:  Някой да има софтуер за DIVA 7" Rockchip процесор RK3128, Wify RTL-8703-as, на платката пише BND-RK3128-T86 A2.2, има mini HDMI  и 7" IPS дисплей.

И аз търся за същата платка - BND-RK3128-T86 A2.2 .... помагайте колеги !
Цитирай
#6

Някой да знае този QC-704G с какъв ром е ? Бормих го целия но нищо не намирам:
   
   

Едит: Взет е от оператор преди около месец демек е пресен та пресен Big Grin
Цитирай
#7

Здравейте,имам проблем с таблет Diva  QC-7BH  ,с операционна система android 6.0 Marshmallow .Взе да забива често  при, което го рестартирах и ми изчезна софтуера . Бихте ли  помогнали ,от къде да го изтегля и как се инсталира!
Цитирай
#8

Бих те посъветвал да отидеш при специалист. Инсталацията не е особено лесна и изисква внимание, за да се направи както трябва.
Цитирай
#9

Здравейте и за много години! Има ли начин на таблет DIVA, изобщо да се установи какъв е моделът на таблета, без да се разглобява ?

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#10

(2021-01-06, 10:11:55)kiril_2 написа:  Здравейте и за много години! Има ли начин на таблет DIVA, изобщо да се установи какъв е моделът на таблета, без да се разглобява ?

За много години Smile
Трудно, много модели и модификации са.
Носи се (или се изпраща) на вносителя Дигитален Свят и го преинсталират/ремонтират там (имат сервиз на място).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#11

(2021-01-06, 10:40:05)Чо написа:  За много години Smile
Трудно, много модели и модификации са.
Носи се (или се изпраща) на вносителя Дигитален Свят и го преинсталират/ремонтират там (имат сервиз на място).

Благодаря! Той междудругото изглежда работи отлично. Не знам от колко години е висял в шкафа, беше на баща ми, подарък от някаква игра. Аз се интересувам, по скоро с цел да видя дали има някакви варианти да му се инсталират други версии на андроид или някакви къстъм ром-ове. След като го включих ми изписа като име на "флаш паметта" MID A13, Но когато търся в интернет подобен модел ми излизат други, изглеждащи по същия начин, просто не пише DIVA на тях Big Grin .
Имате ли идея дали някъде има подобни къстъм ром-ове за тези китайчета ? И дали за всеки MID A13 трябва да са подходящи или трябва да се търси специфично DIVA. И съответно дали изобщо това следва да е модела Big Grin

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай
#12

Може ли някой да качи Firmware.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)