Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia™ M2 Aqua- Водоустойчивият наследник на Sony Xperia™ M2
#1

[Изображение: feabddc0a2eaed5a.jpg][Изображение: fcb70bfaa8c94711.jpg]
[h][/h]
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой има ли предположения колко ще струва един такъв сладур ?

[b]Sony Xperia М4 Aqua | ALL STOCK | Android 5.0 Lolipop[/b]
Sony Xperia М2 | ALL STOCK | Android 4.4.4 Jelly Bean [b]| Old[/b]
Цитирай
#3

От Sony още не е обявена цената, но всички знаем че леко се поизхвърлят с цената и според мен ще започне като M2-ката от 500+, но след време ще падне до около 400лв. за където и е все пак е с IPS панел и водоустойчив с IP68. Явно отново ще е с пластмасов гръб и същите материали като мисля че ще е неотваряем или поне наполовина все пак е водоустойчив. Единствените подобрения са IPS и 1.1mpx предна. KitKat-a оправи проблема с камерата и вече всичко заради оплюваха тел-а е оправено + че го направиха водоустойчив такаче това мисля че е новото най - добро предложение във среден клас Smile
Цитирай
#4

Изобщо не бях обърнал внимание, че са подобрили и предната камера. В такъв случай в комплект с водоустойчиво тяло и IPS дисплей e доста добро предложение. Остава само да му сложат едно 100 лв отгоре българските търговци и оператори. Confusedtupid:
Цитирай
#5

Щял да се предлага официално само в Ментел :unknw:

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#6

http://www.citytel.bg/sony-xperia-m2-aqua
Очаквах да е на цена до 500лв.,ама това си е чиста проба на*кване :facepalm:
В случая,много по-изгодна оферта е S4 Active...

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#7

chopakov написа:http://www.citytel.bg/sony-xperia-m2-aqua
Очаквах да е на цена до 500лв.,ама това си е чиста проба на*кване :facepalm:
В случая,много по-изгодна оферта е S4 Active...

Тези направо са се изхвърлили! Tooth
Ето и много по-нормална цена.
http://www.mobilepoint.bg/shop/sony/sony...qua-d2403/
Цитирай
#8

xn3k написа:
chopakov написа:http://www.citytel.bg/sony-xperia-m2-aqua
Очаквах да е на цена до 500лв.,ама това си е чиста проба на*кване :facepalm:
В случая,много по-изгодна оферта е S4 Active...

Тези направо са се изхвърлили! Tooth
Ето и много по-нормална цена.
http://www.mobilepoint.bg/shop/sony/sony...qua-d2403/
Ооо,да!Това вече е културна работа... Dance
Ама е изчерпан за момента... :mad:

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай
#9

Има ли вече някой, който е закупил телефона, и ако да-моля да сподели мнение. Благодаря предварително :thumbup:
Цитирай
#10

От 10-тина дни ползвам апарата и съм толкова доволен от него,че взех същия и за жената.Не е свръх модел като Z3/Z2...,дори бих казал,че като параметри е поизостанал с 1 година предвид факта,че свръх моделите на Сони са с такива параметри от миналата зима,но телефона си заслужава всеки лев от 549-те лева който се хванах на хорото да платя за брой.Камерата снима доста прилично - не сравнявайте модела със С5,5С или други луксозни модели на другите фирми - той все пак е среден клас,а и не очаквайте снимки като на професионален апарат...Снима задоволително.Не забива,стилен е,и няма да се притеснявате ако някоя пияна пачавра го залее на масата.Не съм го мокрил нито аз,нито жената но по-скоро идеята ми с него е да не се преебе при неволно мокрене - а не при умишлено.Все пак не е Кат какъвто също имам...Строител съм и постоянно съм в прашна среда,а и понякога докато слеза от скелето или стигна до него - както се е мръщило - така си е и заваляло - е няма проблем в такава среда.....С 2 думи - препоръчвам го.
Цитирай
#11

Аз също го закупих преди седмица :thumbup: Работи перфектно, камерата също снима много добре (аз не съм много взискателен). Надявам се за напред да нямам също проблеми Dance Dance
Цитирай
#12

Някой руутвал ли е aqua, или се руутва по същия начин като m2?
Цитирай
#13

Някой знае ли за този телефон ще има ли ъпдейт?

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#14

Мисля, че някъде гледах официален ром 4.4.4 за aqua, а за 5.0 въобще не се и надявам.Мен ме интерсува повече въпроса с руутването му.
Цитирай
#15

Да, има официален 4.4.4 ето и линк към него >>> https://drive.google.com/file/d/0B1oU02T...pPcEk/view
Цитирай
#16

Някой ако е качвал 4.4.4 да сподели мнение -как се държи апарата с него, най вече ме вълнува по дайлера има ли някакви промени,че този в момента не ме радва като дизайн.
Цитирай
#17

(2015-01-14, 20:11:56)saw888 написа:  Някой ако е качвал 4.4.4 да сподели мнение -как се държи апарата с него, най вече ме вълнува по дайлера има ли някакви промени,че този в момента не ме радва като дизайн.

Държи се точно толкова добре колкото и с 4.4.2. Дори батерията издържа малко повече време. Дайълъра си е същите л....  Нямат фантазия тия от Сони и това си е

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#18

Аз допреди aqua-ta бях с sgs2 и kitkat rom, дайлера беше страхотен, но този е ужасТ.Сега ще тегля 4.4.4 и го качвам.
Цитирай
#19

Може ли малко инфо относно инсталирането?

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай
#20

(2015-01-15, 13:51:00)angell_81 написа:  Може ли малко инфо относно инсталирането?

Трябва ти програмата flashtool, а ето и линк, в който е подробно описано как се работи с нея >>> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=11937
Цитирай
#21

Здравейте, може ли да се разкодира въпросния телефон? Кодиран е към м-тел.
Цитирай
#22

По принцип няма причина да не може да се разкодира.
Първи вариант е да се получи съответния код от самия оператор,  което би станало ако нямаш задължения към него / лизинг например/, както и след конкретна сума.
Другия вариант е да се обърнеш към фирма / сервиз, който може да разкодира телефони, което също разбира се е платено, като има и теми по този въпрос за разкодиране във форума.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#23

(2015-01-23, 17:48:41)Monipeev написа:  По принцип няма причина да не може да се разкодира.
Първи вариант е да се получи съответния код от самия оператор,  което би станало ако нямаш задължения към него / лизинг например/, както и след конкретна сума.
Другия вариант е да се обърнеш към фирма / сервиз, който може да разкодира телефони, което също разбира се е платено, като има и теми по този въпрос за разкодиране във форума.

Благодаря за отговора. Вариянт две ще да е моя.
Цитирай
#24

Дали ще има ъпдейт до Android 5.0? 
Относно руутването - правите на ваша отговорност. Ще споделя как успях да го руутна за 5 мин.
От Sony M2 D2303 флашвам с FlashTool kernel 18.3.B.0.31 CWM 6.0.4.6. НЕ ВКЛЮЧВАМ ВЕДНАГА ТЕЛЕФОНА. 
Стартирам телефона като помпя бутона за увеличаване на звука. Влиза в къстъм рековъри. От там инсталация на SuperSU 2.40.zip. След това изключвам телефона от опцията в рековърито. Пускам FlashTool и флашвам САМО кернела на М2 aqua. Стартирате нормално телефона. 
Няма да намерите описан този начин в XDA. Това е лично моя идея реализация. Ако има желаещи ще напиша подробна тема за начина на руутвана на D2403

За мен това е един от отличен избор за телефон от среден клас и съотношение цена-качество.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & Galaxy S23 FE

Цитирай
#25

От началото когато се заговори за ъпдейт до Lollipop, устройствата, които се включваха, бяха, а и за сега са само от Z серията.
Една от информациите:
Устройства, които ще получат ъпдейт до Android 5.0

Разбира се и ТУК. 

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)