Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Sony Smartband SWR10
#1

Здравейте, какво мислите за смарт гривната Sony Smartband SWR10? Заслужава ли си? Сега гледам, че е станала 150 лева в Технополис и мисля да си я взема. Някой, който я има би ли споделил какво му харесва в гривната и какво НЕ? Как се справя приложението Lifelog?

D_coffee
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз също търся мнение.?

Samsung Galaxy S7
Цитирай
#3

Много съм доволна от гривната.
- не е нужно да изваждам телефона от чантата си и да се чудя постоянно, когато си суша косата, дали телефонът не звъни - гривната вибрира при входящо повикване.
-изключително доволно консумира батерията - веднъж на 5 дни е идеално.
-събуждането сутрин...лично за мен е много по-добре от алармата.
-приложението Lifelog е доста добре направено за всички дейности.
Единственият недостатък не гривната е, че няма часовник Lol Lol
Цитирай
#4

mazy написа:Много съм доволна от гривната.
- не е нужно да изваждам телефона от чантата си и да се чудя постоянно, когато си суша косата, дали телефонът не звъни - гривната вибрира при входящо повикване.
-изключително доволно консумира батерията - веднъж на 5 дни е идеално.
-събуждането сутрин...лично за мен е много по-добре от алармата.
-приложението Lifelog е доста добре направено за всички дейности.
Единственият недостатък не гривната е, че няма часовник Lol Lol
Наскоро бях чел, че не изброявало стъпките правилно. Например, когато стоиш то си измерва, че ходиш. Има ли наистина такъв проблем?

D_coffee
Цитирай
#5

Не съм забелязала. Ще обърна внимание.
Цитирай
#6

Здравейте,ползвам smartband от пет месеца и сам изключително доволен.
По мое наблюдение изчисленията му са прецизни от всеки тип.(кола,колело,тичане и т.н.)
Апаратът ми е z1 mini и свързването му е много лесно. С NFC
Има също настройка за предупреждаваща вибрация при евентуални отдалечаване от апарата и
Прекъсване на връзката.можеш да си пускаш и спираш музиката ,а също и вибрация при званене
на телефона.можеш да разбереш как  и колко спиш.гривничката е удобен и красив аксесоар.
За мен лично е неизбежна част от ежедневието ми.

ALEX-69
Цитирай
#7

Неоправдано висока цена, в сравнение с Miband на Xiaomi, която взех на цена 20 USD и има абсолютно същите функции, като Sony-то.
Цитирай
#8

Разпознава ли карането на колело, ако не е свързана със сони телефон, а с друга марка?
Цитирай
#9

Някой ползвал ли е гривната на друг телефон освен Сони ?

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)