Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MediaTek MT6595 базираният Meizu MX-4 с впечатляващ AnTuTu резултат
#51

e34v8 написа:
zorvalth написа:
fernando написа:функцията intelligently hide smartbar, в менюто settings / accessibility

и примерно в хром скрива ли го, може ли да пробваш?

Такава опция има за всички телефони със софтуерни бутони.

Тук бях записал един клип от Нексъса, ама нещо с много ниски кадри в секунда го направи... както и да е, разбира се за какво става на въпрос. А това е най - простия вариант. Има програми с огромно количество от опции и може да се настрои както си помислиш.

https://www.youtube.com/watch?v=-ozr7Qcc...5lXu3-9wqA

За некса ясно, мен ме интересува стоковия на меизу дали може. На меизу 2 и 3 трябва специален пач, на лг г про 2 не става във хром примерно. А и тоя страния смарт бар на меизото не съм сигърен че е добра идея да се подменя с тия от xda. Та всеки тел със софт бутони си е различен.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#52

Тези програми, които са в плейстора (не искат руут), премахват всякакви нав. ленти. Няма значение, стига да е КитКат. Има опции за най - различни активации на имърсив моуд. Можеш да си настроиш с плъзване от някой край, като си направиш зоната точно където я искаш и колкото голяма я искаш. И още един куп опции. Не е нужен руут, нито да се занимаваш да ровиш в XDA.

https://play.google.com/store/apps/detai...iogestures

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#53

Честно казано ако не ми хареса финалния вариант на дизайна на про-то, ще се върна пак на базовия модел, но в бял цвят. Засега белите бройки са само за китайската версия на телефона, която се изкупува много бързо. А аз държа на интернационалната. :wall:

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#54

Ако снимките на МХ4pro са достоверни то приликата със М9 става доста близка естествено заради бутона отпред.И едва ли ще видим ubuntu поне не и тази година след като приоритет за Меизу е навлизането на американския пазар и към това на насочени техните усилия.@fernando ще споделиш ли как е работата със новия Flyme 4 имали доста бъгове първата версия идва ли и със български език както от меизу обявиха преди време.

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
Цитирай
#55

Интернационалната има български език да /което подсказва, че сме атрактивен пазар/, но аз не го използвах, само го видях докато сменях на френски.

Лично на мен ми допадна Flyme 4, но други от колегите в мейзу форума се оплакваха, че били големи иконите спрямо MX3 и flyme 3.0, но вече и това можеше да се регулира. От app-a на gmail-a не можех да си свалям приложените файлове, което беше странно за мен. Както казах вайбъра работи, но не можех да го активирам както на Нексуса с СМС, а трябваше да правя гласова активация с обаждане. Не ми е блокирал, нито да се е налагало рестарт или нещо такова.

Четох преди това опасения на хора за GPS-a заради MTK процесора, но си ме позиционираше бързо и точно.
Игри не съм играл на него.


Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#56

Темата във форума за големината на иконите е до лично мнение и до това колко си свикнал със os-a невиждам никакъв проблем поне за мен там,иначе за белия notification bar нещо не ми допада и това падане до долу не е как да кажа flyme оргинално,но това си е до лично мнение ще изчакаме ще разберем.Лично аз не смятам скоро да си сменям mx3-то понеже съм повече от доволен,но бих се замислил ако изкарат нещо със ubuntu.

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
Цитирай
#57

Незман да ли е вярно,но намерих в нета това http://www.coolicool.com/meizu-mx4-pro-e...ne-g-34725

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#58

Ааа, загубил си е бялото кръгче долу на бутона, а на мен това адски много ми харесваше. Про-то мяза на галакси вече така отпред Sad
Цитирай
#59

Днес обявиха и ПРО модела. Интересно каква ще е международната цена за нас. В Китай официалната за 16 гб вариант е 2499 юана.
3 гб рам, 2к+ дисплей, сензор за отпечатъци, сапфирно стъкло на камерата, 5 мпх предна камера, Ексинос 5430 процесор на 20 нм, NFC. Определено на хартия си е сериозно подобрение.

[Изображение: 10410747_668623486584059_157992563661378...229f74ac70]

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#60

fernando написа:Днес обявиха и ПРО модела. Интересно каква ще е международната цена за нас. В Китай официалната за 16 гб вариант е 2499 юана.
3 гб рам, 2к+ дисплей, сензор за отпечатъци, сапфирно стъкло на камерата, 5 мпх предна камера, Ексинос 5430 процесор на 20 нм, NFC. Определено на хартия си е сериозно подобрение.

[Изображение: 10410747_668623486584059_157992563661378...229f74ac70]
Линк да погледнем?

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#61

http://www.gizchina.com/2014/11/19/meizu...fications/
тук са описали всичко подробно. Това което аз съм пропуснал да добавя е аудиофилския DAC ESS 9018 , който ще радва меломаните, а батерията вече е 3350mAh.
В тубата, са пуснали и видео на отключването с отпечатък. Трябва да се отбележи, че не е като при самсунг със суайпване, а е посредством натискане на хоум бутона.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=P7xDT2WAUKE#t=10[/video]
Само чакам да го пуснат на преордър и ще взема 1 бройка. Трябваше да ги внасят официално в България до края на годината, но още нищо не съм чул по този повод.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#62

Откъде може да се поръча телефона? Имам предвид сигурен сайт? Имам предвид обикновенната версия, не про. Благодаря предварително.
Цитирай
#63

ruskov написа:Откъде може да се поръча телефона? Имам предвид сигурен сайт? Имам предвид обикновенната версия, не про. Благодаря предварително.
http://meizumart.com/

В цената влизат всички мита,данъци,такси и каквото там се дължи за да нямаш главоболия с митниците+официална гаранция от Meizu.
Цитирай
#64

Много благодаря! А за колко време пристига ориентировачно?
Цитирай
#65

ruskov написа:Много благодаря! А за колко време пристига ориентировачно?
"MX4: Estimated delivery time within 2 weeks for purchased commodities which order now. The accurate date of arrival depends on the time required for customs clearance and the efficiency of shipping companies, which normally takes 7-15 days.".......според същия сайт !
Цитирай
#66

Страхотно, благодаря Smile
Сега вече остава да реша дилемата, дали да продам Z1 и да взема нещо из между Мейзу и Xiaomi Mi4. Няма да е лесно Tooth
Цитирай
#67

Доста солено излиза от официалния сайт в ibuygou е 390.00$ с доставката до седмица макс+застраховка .
Цитирай
#68

А тук е още по на сметка ,и сайта е проверен : http://www.minideal.net/meizu-mx4-4g-sma...ass-3.html

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай
#69

Някъде го бях намерил на цена от 199$ пре ордер но не ми е ясно като е пре ордер мога ли да го платя на тази цена и като го имат в наличност да ми го пратят или е някакъв трик това с пре ордер? (става въпрос за Meizu M1 Note ).

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай
#70

Четох в блога на един известен наш блогър, че Meizu MX4 излиза в България на цена 430 лв. със или 600 лв. без договор към оранжевия оператор.
Което си е оферта.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#71

(2015-02-02, 14:36:54)fernando написа:  Четох в блога на един известен наш блогър, че Meizu MX4 излиза в България на цена 430 лв. със или 600 лв. без договор към оранжевия оператор.
Което си е оферта.

Първата цена се потвърждава в каталога им.  Wink
Цитирай
#72

MEIZU MX4 ще е наличен в  Технополис съвсем скоро, предполагам на цена 599лв.

Sony Ericsson k500i --> Nokia N95 8GB --> HTC Desire HD --> MEIZU MX4 16GB Flyme OS 5.1.9.0A
Цитирай
#73

MEIZU MX4 е наличен във Виваком https://www.vivacom.bg/bg/residential/us...tab-prices
Цитирай
#74

(2015-02-12, 17:25:56)esm написа:  MEIZU MX4 е наличен във Виваком  https://www.vivacom.bg/bg/residential/us...tab-prices

Пристигна Smile ЦЪК

Sony Ericsson k500i --> Nokia N95 8GB --> HTC Desire HD --> MEIZU MX4 16GB Flyme OS 5.1.9.0A
Цитирай
#75

Във вива с карта виваклуб е 527 лева, което звучи много добре. Тайно се надявам до април цената да падне поне малко, че ще трябва да купувам на керката

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)