Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MediaTek MT6595 базираният Meizu MX-4 с впечатляващ AnTuTu резултат

Абе ако беше отключен щеше да има ромове за МХ4 пък то ... чушки.
Цитирай
Аксесоари

И мислите ли дали цялото това swipe базирано управление чрез долната част на телефона ще се запази, ако има "готвени" ромове? Аз не мисля.
Цитирай

Не само, но и ще се подобри Smile Готвените ромо-ве са най-готината част от андроида, за останалото си има айфон и майкрософт Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай

Не е баш така, но хайде...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Отключения bootloader няма общо с Custum ROM-овете. Ти хубаво можеш да boot-неш нещо, ама като нямаш kernel source-a въпроса е какво ще boot-неш ...
Трябва сорс на ядрото + blob-овете (бинарните модули) от mediatek. От там нататък вече може да се прави нещо.
Варианта е, ако за Ubuntu editon-a публикуват сорса, да се вземе ядрото и да се портва (Ubuntu Phone ползва Android kernel). Друг е въпроса, че не знам как точно бачкат някой неща, примерно Убунту ползват МИР, и не знам как графичния драйвер се оправя с графичния сървър на едното и на другото.

Та в общи линии аз поне не очаквам да има някакво развитие. Не ми и дреме де, стига от Meizu да осигурят по-дълга поддръжка.
Цитирай

Би трябвало да могат да се направят някакви ромове на базата на стока, с неговото ядро и модули, ама аз до колкото четох преди време няма никакви къстъм ромове, понеже е заключен буутлоудъра. Не съм кълвал, пък и не мисля да отделям време да готвя ром, та не съм компетентен.
Цитирай

Ето от мен.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Това с коя версия на Flyme го постигна?
Цитирай

4.2.8.2.I.
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=ziO42XhGPus

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Заслужава ли си да си сменя ноут 3-то с мх4?
Цитирай

По-скоро Не
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)