Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel OneTouch Idol 2/2s/2 mini/2s mini - Въпроси, проблеми и преброяване!
#1

Нека тук се преброят притежателите на този невероятен телефон! След като дадете вот в анкетата напишете и мнение, за да следим да не би някой да е гласувал без да притежва телефона! Оставил съм анктата отворена, ако сте гласувли с 2 и след време сте закупили да смените с 1. Напишете също цвят, от къде е купен и кой модел. Нека също тук се задават въпроси и евентуално тяхното решение, за да не трупаме раздела Smile Очаква се моя да пристигне до 48 часа и след 1 месец. ще си имаме ревю с реални впечатления Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Съжелявам за поредното мнение в рамките на 48часа, но виждам че 2ма са гласували, а пост не виждам. Затова пишете да знам кой се е записал!
Цитирай
#3

Alcatel Idol 2 - 4.2.2 - бял - мтел
Цитирай
#4

Alcatel idol 2 - 4.2.2- бордо - Глобул
Цитирай
#5

Кафяв от Глобул но го взех на жената и излиза че еподобър и от таблетами ASUS HD 7. 16gb.И чак започна да ме е ят малко. Alcatel idol 2
Цитирай
#6

Alcatel Idol 2, Stock 4.2.2, закупен от Гл*бул, кафяв на цвят.

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
#7

Хайде горе сте Smile
Цитирай
#8

Alcatel Idol 2 Dual SIM 4.2.2 Закупен от get.bg, цвят - Black + Slate
Цитирай
#9

Айде горе си Rock Хайде има още пишете се Rock Rock
Цитирай
#10

Alcatel Idol 2 - 4.2.2 - Кафяв - smartfoni.bg
Цитирай
#11

Alcatel IDOL 2-черен;Android 4.2.2;закупен от Глоб*л
Цитирай
#12

Jivako, Sabrito гласувайте и в анкетата!
Цитирай
#13

Idol 2 - 4.2.2. -сив(по етикет),закупен от Германос...за тези пари доста добра машинка Smile

Samsung Galaxy ACE 2 4.1.2 Jelly Bean + Alcatel OT Idol 2 + Lenovo A 7000 + Nokia 6 + Nokia 8.1
Цитирай
#14

Alcatel Idol 2 Mini Dual - сив , ползвам го от две седмици и съм много доволен.
Цитирай
#15

IDOL 2, бял, Германос
Цитирай
#16

Alcatel one touch idol 2 6037Y тъмно сив/син (странен цвят) Закупен от глобул 4.2.2 преди около месец и Alcatel one touch idol 6030X пак закупен от Глобул преди 9 месеца 4.1 пак тъмно сив/син

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#17

Alcatel one touch idol +Alcatel one touch idol 2 бял 4.2.2. германос

нокиа 3310 и още някъде около 200 GSM модела и марки.Alcatel One touch Idol 6030X  и 6037
oukitel k10000-най якия телефон
Цитирай
#18

Alcatel idol 2 - 4.2.2- шоколад - Германос
Цитирай
#19

One touch idol 2 - 4.2.2
Притежавам го от 1 седмица. Закупен от глобул и за сега много доволен. :thumbup:
Цитирай
#20

Alcatel Idol 2 - 4.2.2 - син Глобул

ASUS MEMOPAD HD 7
ALCATE IDOL 2
Цитирай
#21

Здравейте. Имам мини с 2 от два три дни,бял от виваком. Имам следният проблем. От днес не мога да тегля приложения от маркета с мобилни данни. Идея защо? С безжичен интернет няма проблем,но пробвам ли с мобилен ми засича на екрана изтегля се и до там си седи. Интернета иначе работи супер с приложения и браузър. Пробвах да изтрия кеша и данните на маркета и мениджера на сваляне ,но не се оправи...ресетнах телефона...същата работа. Идея как да го оправя? Нищо не съм барал от настройките на маркета. Всичко в телефона се съхранява на сд картата от настройките за паметта. Опцията системата да решава е изключена и е дадено само в сд да запаметява. Дори и да е направено да запаметява в телефона пак е същото.
Цитирай
#22

Я виж в настройките дали не е цъкнато да се тегли от маркета само през ви-фи то? Че ако не ме лъже главата по подразбиране беше така цъкнато.
Цитирай
#23

Къде по точно да проверя ?
Цитирай
#24

One touch idol 2 mini - от виваком

Samsung A52s 5G
Цитирай
#25

One touch idol 2 mini - от Виваком

За сега без забележки Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)