Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel OneTouch Idol 2/2s/2 mini/2s mini - Въпроси, проблеми и преброяване!
#76

Как се оправяше проблема с 99 % зареждане на батерията телефона е на 3 дни че моя стария го счупих и си взех нов

извинявам се намерих го 

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
Аксесоари
#77

а как се оправя? този проблем колега?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#78

(2015-01-10, 16:12:05)bLck написа:  а как се оправя? този проблем колега?

Колега погледни тази дали ще ти помогне https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=63448
Цитирай
#79

потребител aanton987 - Alcatel One Touch Idol 2 6037Y v.4.2.2 - черен, закупен от VIVACOM на 17.01.2015

Антон Тодоров
Цитирай
#80

Здравейте. Имам телефона от около 2 месеца и съм доста доволна. Има някои проблеми разбира се ( понякога батерията се зарежда само до 99 % ) Но от вчера стана нещо, което много ме дразни и дано някой да може да помогне. Не знам дали аз направих нещо или телефонът полудя. но когато набирам номер ми излиза надпис на дисплея "USSD кода се изпълнява " и не мога да натисна нищо по дисплея, примерно да затворя или да пусна високоговорител и докато другия не прекрати разговора, аз не мога да го направя. Някой знае ли как да го спра ?
Цитирай
#81

Пробвай ресет, цялата информация, качена от теб, ще се изтрие.

 
Цитирай
#82

От днес Idol 2 Mini - 4.3 - Бял Big Grin Искам да попитам къде е ъпдейта до Киткат ?

LG G3 Titan 16GB 
Цитирай
#83

MachineZZ ъпдейта до КитКат никъв го няма ... Като гледам колко адекватно работят по разработването няма и да се появи най-вероятно ...

Колеги вие с какви карти памет си ползвате телефоните, че на моя като му сложих 32-ка и му прилуша - взе да провлачва и да се бави ...

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай
#84

Аз съм с тая от подписа ми и нямам ядове. Ползвам я вече в трети апарат.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#85

Alcatel OneTouch Idol 2 бял от гл*бул преди 6 месеца единствено не мога да стартирам NFC функцията иначе е супер за парите си. А някой да има инфо за батерията дали се сменя или като замине трябва нов телефон да се взима.

ADATA microSDHC UHS-1 class10 8GB
Цитирай
#86

(2015-03-01, 20:55:05)Phenomenon написа:  MachineZZ ъпдейта до КитКат никъв го няма ... Като гледам колко адекватно работят по разработването няма и да се появи най-вероятно ...

Колеги вие с какви карти памет си ползвате телефоните, че на моя като му сложих 32-ка и му прилуша - взе да провлачва и да се бави ...

аз скоро сложих една 8 GB и всичко си е идеално. 
Цитирай
#87

Колеги някой може ли да ми каже дали телефончето има функция черен списък, че не го намирам. Благодаря

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB

 Животът е твърде кратък, за да се съобразяваш с всички!!!
Цитирай
#88

(2015-03-03, 18:01:08)galaxy5 написа:  Колеги някой може ли да ми каже дали телефончето има ли функция черен списък, че не го намирам. Благодаря
Може да блокираш само запаметтени контакти. Като отидеш  на контакта и цъкнеш с десен бутон има да сложиш отметка на "Директно блок. вх. повик"  не съм пробвал дали работи и колко точно блокирва.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#89

(2015-03-02, 15:46:53)Иво82 написа:  Alcatel OneTouch Idol 2 бял от гл*бул преди 6 месеца единствено не мога да стартирам NFC функцията иначе е супер за парите си. А някой да има инфо за батерията дали се сменя или като замине трябва нов телефон да се взима.

От както пуснаха ъпдейта и аз имам проблем с NFS функцията при мен пък се включва, но не иска да праща преди бачкаше ама сега не
Цитирай
#90
Photo 

За NFC функцията при мен въобще не се е включвала от самото начало. Като индикация че е включена тази функция, какво трябва да ми се покаже на дисплея, при мен излиза N горе до сигнала за покритие и толкова ,пробвахме с един приятел със същия телефон да ги свържем но не се получи.  Bu

Дайте съвет дали да сложа 8 или 16GB карта с памет видях поста на колегата горе че с 32 забавя телефона и дали да е клас +10 или +6 благодаря предварително

ADATA microSDHC UHS-1 class10 8GB
Цитирай
#91

(2015-03-04, 11:44:47)Иво82 написа:  За NFC функцията при мен въобще не се е включвала от самото начало. Като индикация че е включена тази функция, какво трябва да ми се покаже на дисплея, при мен излиза N горе до сигнала за покритие и толкова ,пробвахме с един приятел със същия телефон да ги свържем но не се получи.  Bu

Дайте съвет дали да сложа 8 или 16GB карта с памет видях поста на колегата горе че с 32 забавя телефона и дали да е клас +10 или +6 благодаря предварително

Клас 10 и 16гб. Rock

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#92

(2015-03-04, 14:09:44)forbidden8 написа:  
(2015-03-04, 11:44:47)Иво82 написа:  За NFC функцията при мен въобще не се е включвала от самото начало. Като индикация че е включена тази функция, какво трябва да ми се покаже на дисплея, при мен излиза N горе до сигнала за покритие и толкова ,пробвахме с един приятел със същия телефон да ги свържем но не се получи.  Bu

Дайте съвет дали да сложа 8 или 16GB карта с памет видях поста на колегата горе че с 32 забавя телефона и дали да е клас +10 или +6 благодаря предварително

Клас 10 и 16гб. Rock

Тази става ли : http://most.bg/flash-pamet/a-data/16gb-s...adata.html

ADATA microSDHC UHS-1 class10 8GB
Цитирай
#93

(2015-03-04, 23:28:41)Иво82 написа:  
(2015-03-04, 14:09:44)forbidden8 написа:  
(2015-03-04, 11:44:47)Иво82 написа:  За NFC функцията при мен въобще не се е включвала от самото начало. Като индикация че е включена тази функция, какво трябва да ми се покаже на дисплея, при мен излиза N горе до сигнала за покритие и толкова ,пробвахме с един приятел със същия телефон да ги свържем но не се получи.  Bu

Дайте съвет дали да сложа 8 или 16GB карта с памет видях поста на колегата горе че с 32 забавя телефона и дали да е клас +10 или +6 благодаря предварително

Клас 10 и 16гб. Rock

Тази става ли : http://most.bg/flash-pamet/a-data/16gb-s...adata.html
Аз съм с абсолютно същата, вече на четвърти телефон. Около 3 години като време.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#94

Аз съм вече на втори телефон с A-Data 32GB Class 10,обаче май ми е малка вече Smile

Samsung Galaxy ACE 2 4.1.2 Jelly Bean + Alcatel OT Idol 2 + Lenovo A 7000 + Nokia 6 + Nokia 8.1
Цитирай
#95

(2015-03-05, 08:51:03)MrSierra написа:  Аз съм вече на втори телефон с A-Data 32GB Class 10,обаче май ми е малка вече Smile

каква е разликата между класовете? 
Цитирай
#96

(2015-03-05, 09:29:34)people_change написа:  
(2015-03-05, 08:51:03)MrSierra написа:  Аз съм вече на втори телефон с A-Data 32GB Class 10,обаче май ми е малка вече Smile

каква е разликата между класовете? 

Скоростта на трансфер на данни от картата и към картата е по висока при по високия клас в MB/s при клас 10 е 10МВ/сек. има и с по висока скорост пак от клас 10 но имат и други обозначения май и не ги знам.

ADATA microSDHC UHS-1 class10 8GB
Цитирай
#97

Момчета, я кажете как се префлашват тея Алкатели, че на един One Touch Idol 2 ми се налага да ползвам гаранцията, понеже има проблем с дисплея, но беше руутнат. След ънруут от суперюзъра и фактори ресет руут чекъра показва, че е руутнат.
Цитирай
#98

http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v1/19848...t-32gb.jpg първата използвам аз.
Цитирай
#99

Alcatel OneTouch Idol 2 бял от гл*бул преди 6 месеца. А някой да има инфо за батерията дали се сменя или като замине трябва нов телефон да се взима.
[/quote]

Ето какво намерих : http://www.ebay.com/itm/Batteria-origina...1c4de8d287

Значи  батерията се сменя щом се продават резервни.
[/quote]

ADATA microSDHC UHS-1 class10 8GB
Цитирай

Здравейте , взех си тази микро сд карта :http://most.bg/flash-pamet/flash-karta/8gb-sdmicro-uhs-i-cl10-adata.html сложих я в телефона и тръгна в настройките се включи по подразбиране да се ползва тя но не успявам да намеря начин да си прехвърля музиката и снимките, които са в телефонната памет а и не ми излиза икона за самата карта а само от моите файлове мога да влезна в картата да не ми трябва форматиране на картата

ADATA microSDHC UHS-1 class10 8GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)