Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT][I9505][Knox 0x0]Как да руутнем фирмуер GNG8 или по - нов без увеличаване
#51

(2015-02-28, 09:24:40)rado__8 написа:  Ако ми кажеш с какъв телефон си и какво му инсталира ще ти кажа как да го оправиш  Smile  иначе от Downloading както казваш се излиза със задържане на Power за десетина секунди.

Galaxy S4 i9505.Общо взето следвах стъпките от темата за руут със стоков Кернел и нещата се объркаха.Ама вече е наред всичко, четох малко повече...направих хард ресет.И сега съм с 5.0 lollipop почти без бъгове.
Цитирай
Аксесоари
#52

Защо следваш тази тема след като вече си с прецакан кнокс?
Цитирай
#53

Здравейте, колеги! Пробвах да си руутна телефона през дирекния линк от поста -  towelroot.org/. Сваших файла,  но не може да завърши инсталацията успешно, въпреки че изрично настоях да продължи... С GNH7 съм.  Нищо не се случва...  Някакви идеи? 
Цитирай
#54

Провери ли с root checker, то така се рутва, че не се разбира Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#55

(2015-03-30, 01:20:02)dimo_ss написа:  ...С GNH7 съм.  Нищо не се случва...  Някакви идеи? 

Някаква идея: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1108886 (обърни внимание на стъпки 3 и 5).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#56

Здравейте. Вчера ми се ъпдейтна андроида до лолипо 5.0.1. телефона е самсунг I9515. Проблема е че преди го бях рутнал а след ъпдейта рута се премахна и ми се инсталираха една камара допълнителни приложения който преди бях махнал.Тта по какъв начин да го рутна че никъде не видях за моя модел телефон с лолипопа. Благодаря предварително
Цитирай
#57

Линковете от първи пост не работят, ако може някой да ги оправи Smile ?

п.п: ако сме руутнали по друг начин и кнокса е станал 0х1 и през SuperSU му даден Full Unroot. После кнокса ще стане ли 0х0 и да го руутнем така ?

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#58

Веднъж прецакаш ли KNOX-а няма връщане назад.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#59

Като цяло увеличаването на кнокса е проблем само заради отпадането на гаранцията, нали ?

Xiaomi Mi 8
Цитирай
#60

По принцип да, както и ако си решил да ползваш приложението Knox, защото с 0x1 няма да мпжеш да го ползваш вече.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#61

някой може ли да оправи линковете от 1 пост?
Цитирай
#62

Ето тук има линкове - http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...s-t2862768
Цитирай
#63


Помагайте, искам да си руутна телефона, но съм с последния ъпдейт 5.0.1.
Дали ще стане по описания начин на първата страница със същите факлове или трябват други?
Цитирай
#64

Въпрос , имали смисал от knox ?

Samsung Galaxy S4 GT-9505-black neo hibrid- 32GB samsung pro class 10, Samsung Galaxy note 10.1, Allview AX2 Frenzy- 16GB samsung pro class 10, (HTC Wildfire S , Nokia E71)-dead
Цитирай
#65

В крайна сметка, има ли начин за [ROOT][I9515][Knox 0x0] за 5.0.1 lollipop?
Че направих една тема с този въпрос и така ми се скараха модовете....... сякаш питам за .......
Такова отношение в темата за SG ACE2(8160) нямаше. Тука само чета и ме е страх да питам Sad

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#66

Помагайте искам да роотна I9506 без да активирам KNOX
Цитирай
#67

Привет на всички !
Нов съм и не съм наясно как се руутва, та искам да питам..може да се руутне S4 без помощта на компютър ?
Цитирай
#68

С кой андроид си и 9500 или 9505 ... ?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#69

GT-i9505 Със лолипоп съм :/
Цитирай
#70

Ако си с Кит Кат ще можеш, ако си с лолипоп няма да можеш без компютър. 


Щом си с лолипоп намери си компютър и теглиш този архив вътре си има версията на Один за това устройство  >> https://download.chainfire.eu/316/CF-Roo...ti9505.zip

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#71

Имам лаптоп, със windows 10, ще станат ли нещата ?
Цитирай
#72

Да ще стане, ако преди това инсталираш тези драйвъри >> https://mega.nz/#!AhhwRLQA!iGFTL2CiLUGA-...AYyPPnZP8k

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#73

След, като изтегля архива, какво се случва след това нататък ?
Цитирай
#74

Разхивираш веднъж в нова папка с winrar и стартираш като админ Один. Влизаш в Download Mode с трите бутона и включваш в компютъра телефона. Зареждаш в Один в раздел AP файла с името CF-Auto-Root-jflte-jfltexx-gti9505.tar.md5

Повече за Один и Download Mode в тази тема >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950



[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#75

А всички тези неща, трябва да ги изгегля на компа, или може да ги изтегля на телефона и да ги преместя на компа ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)