Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus Fonepad FE170CG dual sim
#1

Offtopic Не видях да има тема за този модел таблет. В друга тема във форума един притежател на таблета споделя , че не е доволен от това цитирам xatamoto написа:

Друго, което не ми харесва е липсата на диод за съобщаване на събития (пропуснати повиквания, смс, заредена батерия и т. н. Моля някой собственик на такъв модел таблет да сподели вярно ли е това.
Цитирай
Аксесоари
#2

katanov написа:Offtopic Не видях да има тема за този модел таблет. В друга тема във форума един притежател на таблета споделя , че не е доволен от това цитирам xatamoto написа:

Друго, което не ми харесва е липсата на диод за съобщаване на събития (пропуснати повиквания, смс, заредена батерия и т. н. Моля някой собственик на такъв модел таблет да сподели вярно ли е това.
Модела таблет е с 3G и имаш възможност и да го ползваш и като телефон. Малко таблети с 3G могат да се ползват като телефони. Аз имам подобен таблет, но само с едно гнездо за SIM карта. Най-добре се обърни към Оператора от който си купил таблета. Като си купувах таблета първата ми работа е да направя тел. разговор. Ползвал съм го като тел., но много рядко, моя е много голям.
Цитирай
#3

person написа:
katanov написа:Offtopic Не видях да има тема за този модел таблет. В друга тема във форума един притежател на таблета споделя , че не е доволен от това цитирам xatamoto написа:

Друго, което не ми харесва е липсата на ч (пропуснати повиквания, смс, заредена батерия и т. н. Моля някой собственик на такъв модел таблет да сподели вярно ли е това.
Модела таблет е с 3G и имаш възможност и да го ползваш и като телефон. Малко таблети с 3G могат да се ползват като телефони. Аз имам подобен таблет, но само с едно гнездо за SIM карта. Най-добре се обърни към Оператора от който си купил таблета. Като си купувах таблета първата ми работа е да направя тел. разговор. Ползвал съм го като тел., но много рядко, моя е много голям.
Не питах за това дали става за телефон то е ясно . Някакъв пише че си го купил и бил разочарован от това че няма"диод за съобщаване на събития" пропуснати повиквания, смс, заредена батерия .
Цитирай
#4

'katanov' ти като купува таблета да беше тогава питал.
Цитирай
#5

Отговорих и в другата тема, но......
Да, няма диод, но го забелязах защото имам такъв на телефона. Иначе едва ли щеше да ми направи впечатление.
Това е бюджетно устройство и е нормално да е леко поорязано. Най-много е спестено от дисплея, другите неща са повече от ОК за тия пари
Цитирай
#6

person написа:'katanov' ти като купува таблета да беше тогава питал.
Аз ако съм го купил ще питам ли. Значи да разбирам ли че като получиш смс ако се сетиш да влезеш при смс ите тогава ще разбереш че си получил. п.п Абе аз сега схванах че говориш за лампичката която мига когато получиш нещо. сори. А таблета наистина има добри отзиви за тези пари.
Цитирай
#7

Всички съвременни апарати имат функцията да вибрират когато има пропуснато събитие и телефона/таблета е стоял неподвижен и с изключен екран, в момента в който го вземеш в ръка той вибрира. Тва с лампичките е от друга епоха...
Има приложения който те уведомяват ако имаш пропуснато събитие, AcDisplay, DynamicNotifications и други.

http://www.greenbot.com/article/2109782/...light.html

Samsung Galaxy Xcover 2 ASUS FonePad 7 ME175CG
Само глупаците могат да бъдат абсолютно сигурни в нещо. Абсолютно съм сигурен в това.
Цитирай
#8

Да, но лампичката я виждаш и без да взимаш телефона/таблета в ръка. Както и да е, то и камерата е без светкавица т.е. и фенерче няма, а и самата камера не е нещо особено.....
За сметка на това се браузва прилично, идеален е за навигация, а ако хванеш добър ъгъл на видимост става и за портативен телевизор. Благодарение на разположения отпред говорител звукът е по-добър от очакваното.
Телефонната функция е безпроблемна (освен ако не сте с малки ръце), и на двете карти е активен 3G.
Ако колегата има други въпроси може да ги постави.

П. П. За батерията нарочно не пиша защото е много относително. Гледал съм цял сезон на "2 мъже и 1/2" с едно зареждане т. е. докарва 10 часа на дисплей, но не всеки път.
Цитирай
#9

xatamoto написа:Да, но лампичката я виждаш и без да взимаш телефона/таблета в ръка. Както и да е, то и камерата е без светкавица т.е. и фенерче няма, а и самата камера не е нещо особено.....
За сметка на това се браузва прилично, идеален е за навигация, а ако хванеш добър ъгъл на видимост става и за портативен телевизор. Благодарение на разположения отпред говорител звукът е по-добър от очакваното.
Телефонната функция е безпроблемна (освен ако не сте с малки ръце), и на двете карти е активен 3G.
Ако колегата има други въпроси може да ги постави.

П. П. За батерията нарочно не пиша защото е много относително. Гледал съм цял сезон на "2 мъже и 1/2" с едно зареждане т. е. докарва 10 часа на дисплей, но не всеки път.
Благодаря Хатамото много полезно инфо даваш за таблета .Ако се сетиш за друго давай, че скоро ще вземам един такъв.
Цитирай
#10

Моля, нали затова е форума.
Писал съм за нещата, които ползвам.
Ако те интересува нещо питай.
За mn-найсти път твърдя, че ако приемеш дисплея няма какво да те разочарова в тоя таблет.
Цитирай
#11

Вече има ъпдейт до 4.4.2


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#12

Малко ламерски въпрос - като качваш на 4.4.2 остават ли си инсталираните приложения или е по-добре всичко да е на чисто?
Цитирай
#13

Всичко остава. Добре е да се направи хард ресет, но не ми се занимава а и не виждам да има някакъв проблем.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#14

Днес инсталирах ъпдейта 4.4.2 и ми изчезна мобилният интернет на Виваком,явно ще се чака актуализация за да се реши проблема :capitulation:
Цитирай
#15

И моя е на Виваком и няма такъв проблем.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#16

Въвеждам ръчно настройките но впоследствие не ги запаметява,ще се наложи на wi-fi да карам :unknw:
Цитирай
#17

Може би грешката ми беше че след като го ъпгрейднах му дадох ресет до фабрични настройки. :wall:
Цитирай
#18

И аз съм с вивакомска карта, след ъпдейта всичко е наред, направих му и хард ресет за всеки случай, няма ядове с мобилния нет...

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
Цитирай
#19

Проблемът реших като изкарах сим картата,рестартирах и пак я сложих,всичко си тръгна
Цитирай
#20

Как се ъпдейтва до 4.4.2 ?
т.е. дайте линк към фърмуеъра, че нещо не можах да се ориентирам на сайта на асус.
Цитирай
#21

Преди няколко дни излезе нов ъпдейт. Нямам идея дали е от него или от преди това, но в някои приложения вече се скриват системните бутони. Появяват се след плъзгане на пръст отдолу нагоре в дъното на дисплея.
Цитирай
#22

Относно каллендара на програмта за времето. На първоначалния екран се показва текущата дата и температурата. Когато направиш обновяване на данните, в новата форма на програмата се появява името на настоящия ден с дата от предния ден. Къде е грешката, в мен, в програамата или..... Прилагам два скриншота на екраните. Имал ли е някой същия проблем.
Цитирай
#23

И при мен е така.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#24

(2014-11-04, 08:32:34)xatamoto написа:  Преди няколко дни излезе нов ъпдейт. Нямам идея дали е от него или от преди това, но в някои приложения вече се скриват системните бутони. Появяват се след плъзгане на пръст отдолу нагоре в дъното на дисплея.

Жена ми се заяде за тая дата, 2 пъти го пращаме на сервиз и двата пъти не се оправя датата, снощи и го върнаха и днес пак ще го пращам за сервиз за трети път. Интересното е че в магазина на виваком имат същия таблет който си показва нормално датата.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#25

Здравейте сдобих се се скоро с този модел таблет и останових,че има един много дразнещ проблем.Таа в слота, в който се поставят картите съм поставил една карта най-долу и сега дори при най-лекото докосване в другия край на папачето то се отваря, и съответно сим няма какво да бута сим картата и телефона не я отчита.Същата работа е и когато сложа сим картата по средата.Огледах чопчетата на капачето и останових,че са здрави.Не знам защо от асус са решили това капаче да бута картите на мястото им и не са го направили достатъчно здраво.Та въпросът ми е аз ли бъркам нещо при поставянето,тъи като сим картите не щракват като ги поставя на мястото, има ли някаква цака,и масово явление ли е това.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)