Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен дисплей
#26

Здравейте, съфорумници!
Днес телефонът ми беше закачен на зарядно и след входящо повикване го взех, без да го откачам от зарядното, и се опитах да вдигна, но тъча не работеше. Като се вгледах по-внимателно в дисплея, видях, че се е спукал в няколко посоки, като всички "лъчи" тръгват от power бутона.
Телефонът е в гаранция към Виваком. Някой от вас сблъсквал ли се е с подобен проблем и как го е разрешил?
Ще ви бъда много благодарен за всяка информация, която може да ми е полезна!
Предполагам, че батерията се е раздула и е причинила спукването.

Samsung Galaxy S III  >  Sony Xperia Z2 >  Sony Xperia Z5 > Sony Xperia X Performance
Цитирай
Аксесоари
#27

Зависи от батерията - на колко месеца е.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#28

На 23 месеца е.

Samsung Galaxy S III  >  Sony Xperia Z2 >  Sony Xperia Z5 > Sony Xperia X Performance
Цитирай
#29

На такъв тип аксесоари гаранцията е 6 м. - не се води гаранционно събитие.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#30

Нямах в предвид гаранция на батерията, а това че устройството, като цяло е в гаранция, и батерията с раздуването си го е направила несъответстващо на състоянието му по договора за покупко продажба.

Samsung Galaxy S III  >  Sony Xperia Z2 >  Sony Xperia Z5 > Sony Xperia X Performance
Цитирай
#31

Може да се пробваш със сервиз, но е напълно взможно да се опитат да откажат гаранция, като изтъкнат, че най-вероятно ти си го ударил някъде. Ти обаче ще оспорваш и ще заплашваш с КЗП и т.н и дано доведеш случая до добро развитие.
Цитирай
#32

ОК! Благодаря! Върнах го днес във Виваком, пък да видим. КЗП не знам дали ще свърши работа, по скоро на съд и с експертиза от независим сервиз. Но да се надяваме, че дотам няма да се стига Smile

Samsung Galaxy S III  >  Sony Xperia Z2 >  Sony Xperia Z5 > Sony Xperia X Performance
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)