Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MiBand - бърз "Unbox"-инг!

(2016-05-30, 10:09:56)NikolaZ написа:  Аз чаках чаках, и писах на съпорта на gearbest. Ии ми върнаха парите. Ще чакам тая гривна и евентуално за коледа ще си я взема Big Grin

При пазаруване от този сайт винаги тиквайте опцията за тракинг номер. От личен опит споделям, че когато няма номер за проследяване не са достатъчно коректни.
Цитирай
Аксесоари

мм да точно на тая пратка не го бях тикнал Sad Сега на следващата го тикнах и се надявам да престигне другата седмица.
Цитирай

Имам първата Mi Band гривна и не иска да се зарежда. Бях я забравил и батерията се изтощи напълно. Включих я да се зарежда, но така и не светна. И преди съм я зареждал след като е напълно изтощена батерията, но сега въобще не реагира.
Има ли спасение или вече е за боклука?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

сложи я в хладилника за една вечер
Цитирай

Нито хладилника, нито фризера я събуди. Други гимнастики?  Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2017-03-13, 18:33:50)mita6ki9 написа:  Нито хладилника, нито фризера я събуди. Други гимнастики?  Big Grin

BNIB - (Brand New In Box) - съжалявам но според мен ще трябва да преминеш към тази "гимнастика". Втората версия има доста по - добра функционалности съм убеден че ще ти допадне повече.
Цитирай

В интерес на истината накрая я използвах само за аларма сутрин. Не я носех през деня. 
Та само за алармата ме боли сега Big Grin . Ще видя дали има алтернативи.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

щом и след престой в хладилник не се възбужда.. - можеш да ѝ пуснеш два ампера ток през зарядното за телефона Big Grin
Ако и така не запали - за 9$ си бях взел последно 1s от GeekBuying.
Цитирай

http://en.miui.com/thread-540462-1-1.html
Цитирай

Време е вече Xiaomi да изкарат наследник на MiBand 2. Твърде е възможно и Xiaomi AMAZFIT да бъде наследника, а може и MiBand 3 просто да е със същата функционалност, но различен дизайн. Разликата с досегашната гривна основно е в 2 нови сензора:
- ECG пулсомер с ЕКГ (тук съм много скептичен, но ако наистина работи, ще е интересна функция)
- PPG тракер за съня, който би трябвало да е по-точен от сега ползвания.
Естествено цената е доста по-висока от сегашната. Въпреки, че батерията е по-голяма, зареждането трябва да се прави вече на 7 дни.

От тука може да се поръча предварително:
http://www.gearbest.com/smart-watches/pp...urce=tt_de

а тук е сайта на гривната, където може да се видят повече снимки:
http://cn.amazfit.com/health-band.html
Цитирай

Някаква идея от къде мога да си поръчам оригинална каишка за Mi Band 2, че моята нещо почна да се попрецаква. Иначе кисна гривната в Гърция в морето и няма никакви проблеми Smile
Цитирай

На Али не предлагат ли вече?

 
Цитирай

Оригинална трудно. Replacement има много. Аз съм поръчал 1 ама още я чакам.
Цитирай

оригинали каишки продавават в Алито (Ai Yi Trading Co., Ltd. Spectrum или H&Q Electronic Store)
Цитирай

(2017-05-12, 18:23:38)NoMaD написа:  На Али не предлагат ли вече?

Оригинални  трудна работа а съм го ял с фейк каишка. Така си загубих първата гривна.
Цитирай

Аз ползвах една камуфлажна каишка и не съм доволен. На ден се разкопчаваше по 5 пъти и ръбовете на каишката се изтъркаха прекалено бързо (за 10-ина дена). Изтърканото стана със сив цвят.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
Нека ъпна темата като ви питам има ли по-нова miBand гривничка от тази двойка? И след толкова време ползване доволни ли сте, как е изработката и състоянието й? И съответно да ми дадете линк към сигурен продавач с добра цена, че да не попадна на някой ментак. Нещо се зарибих и аз да взема една такава джаджа, защото не са толкова скъпи, а от време на време потичвам... Smile))

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Няма по-нова
http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_3...tml?wid=21 19.99 е тук. Няма по-добра цена. Да го декларират под 15€, за да няма ддс и митници
Цитирай

Дадох 5 долара горница, но си го поръчах от алито, с подарък протектор и втора синя каишка Smile) Казал съм му да я пише 10$, той каза че няма проблем просто тия неща трябва да се пишат при поръчката иии таака...остава да чакам. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)