Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MiBand - бърз "Unbox"-инг!
#26

Малко статистика от мен за изминалата седмица!

Батерията се държи уникално добре! Ееех така да беше и с телефоните! Crazy
Цитирай
Аксесоари
#27

:-D ти си моят идол, как успяваш с новородено да спиш 8 часа, аз трудно ги докарвам до 5:30

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#28

Евалата брат, как успя дълбък сън толкова време, аз едвам го докарам до 4 Smile

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#29

И аз 3 часа дълбок имам най-много. Така и не съм я зареждал моята, откакто дойде. То си пише кога е зареждана последно, така че ще дам един screenshot, преди да я заредя.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#30

zorvalth написа::-D ти си моят идол, как успяваш с новородено да спиш 8 часа, аз трудно ги докарвам до 5:30

Е нали се сещаш че това е един от малкото дни в които съм спал, толкоз! Smile

Останалите са средно по 3-4ч преко сили дълбок сън. Crazy - горния скрийнщот беше за да видя реакции на "татковците"!
Цитирай
#31

:rofl:
Позната история... И аз не си бях представял, че мога да си мечтая за ден, в който просто да се наспя, но от известно време ми е едно от основните желания!
Цитирай
#32

Срещали ли сте освен превода по апп-а някъде да са се хванали да барнат тва онова. Като например нещо което бих направил е да ме сигнализира не само за позвъняване. Вчера декомпилирах последното апк и намерих къде се случва, но ме притеснява че декомпилатора изплю ужасен код и ще имам проблеми с компилирането му обратно. Също и с поддръжката ще е ад, като гледам излизат често нови версии, а и нямам времето да се занимавам особено много с това.
Цитирай
#33

bubo написа:Срещали ли сте освен превода по апп-а някъде да са се хванали да барнат тва онова. Като например нещо което бих направил е да ме сигнализира не само за позвъняване. Вчера декомпилирах последното апк и намерих къде се случва, но ме притеснява че декомпилатора изплю ужасен код и ще имам проблеми с компилирането му обратно. Също и с поддръжката ще е ад, като гледам излизат често нови версии, а и нямам времето да се занимавам особено много с това.

Да редактираш *.xml-ите и прочее Java-код за всяка нова версия си е направо убийствено!
Не си е работа просто, защото както ти се изрази, нова версия излиза поне 3- пъти в месеца. То има една голяма тема в en.mi.com дето дават предложения към DEV-тиймЪт Smile - и уж добавят по-малко, по-малко.... ама да видим!
Цитирай
#34

Силно се съмнявам, че китайците ще вкарат някой от нещата които ми се искат. Основно защото биха намалили значително живота на батерията. Аз определено бих предпочел обаче да я ползвам по-интензивно и да зареждам по-често, но тогава няма как да се хвалят с 30 дневния цикъл на зареждане. Силно се надявах да пуснат някое апи или поне в xdi да им разчовъркат апк-то и да тръгне ако трябва отделен бранч и да си издевателстваме над гривничките на воля. Tooth Но да видим, може да се развият и по-добре от колкото очаквам нещата.
Цитирай
#35

И аз съм официално в клуба. Dance Алармата си ми бачка, но т.нар. интелигентна - не. Предполагам обаче, че може би работи само докато спиш...
Цитирай
#36

Гривната изглежда повече от прекрасно! Но срещам доста противоречиви мнения за това дали работи или не с телефони, различни от Xiaomi (разбира се с Android 4.4.X). Някой от вас тествал ли я е с друг телефон?

П.П.

Отключването ясно няма да работи, но основно ме интересува вибрацията при аларма, както и при звънене, смс и т.н.

Sony Xperia Z2 - 23.0.1.А.0.167 @ 4.4.4 + SWR10
Цитирай
#37

Привет.

Мен също ме интересува дали има колеги притежаващи гривната с телефон различен от xiaomi. Като цяло ми харесва компактния и семпъл дизайн. Бих си взел гривна за мен, евентуално и за подарък. Но трябва да съм сигурен дали поне основните функции работят с други KitKat Android телефони.
Цитирай
#38

stentor142 написа:Привет.

Мен също ме интересува дали има колеги притежаващи гривната с телефон различен от xiaomi. Като цяло ми харесва компактния и семпъл дизайн. Бих си взел гривна за мен, евентуално и за подарък. Но трябва да съм сигурен дали поне основните функции работят с други KitKat Android телефони.
Четох някъде в XDA или 4пда не помня точно ,че работи с G2 MIUI та даже май и отключването. :unknw:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#39

Работи на всички телефони с 4.4+, отключването обаче не.
Цитирай
#40

И исках да покажа колко кара батерията на гривната Cool

[Изображение: y9dR3Z0l.png]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#41

Аз очаквах около 4-5 дни живот, защото я рекламираха като 30 day on stand by. А тя направо си кара месец и нагоре с ползване. :thumbup:
При вас как е с крачкомера? При мен е много нереално, защото я ползвам на активната си ръка (на лявата нося часовник). Иначе днес я засякох на реално ходене и на около 200 крачки си отчете точно толкова. Със съня също е много точна.

П.С. Интелигентната аларма си работи. Явно действа индивидуално според конкретната нощ и времето, през което си спал. В петък ми извибрира точно минута преди зададения час, но след около 8 часа сън. Тази сутрин обаче започна около 15-20 минути преди зададения час (явно защото бях на около 5 часа и половина сън). Ако не мръднеш след няколко минути пак вибрира и така докато се събудиш.
Определено е готино, по-приятно е от звъненето, а и не тормозиш другите по този начин.
Цитирай
#42

Колеги, интересува ме специално събуждането работи ли с друг телефон освен Xiaomi?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#43

bobyn написа:Колеги, интересува ме специално събуждането работи ли с друг телефон освен Xiaomi?
Няма логика да не работи. Ако ти тръгне apk-то, а то ще тръгне на 4.4.4., ще си работи всичко без отключването. Макар да ми е леко странно защо точно то не работи, но така се твърди.
Цитирай
#44

Ако има някой от София, който ще прави поръчка от София, бих се включил с една черна MiBand и съответната част от разходите за доставка.
За контакти - на лични.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#45

Ще работи ли на Huawei Ascend P7?

HUAWEI Ascend P7
Цитирай
#46

Гривните винаги ще се продават с черна каишка!
Като аксесоар обаче, ще се продават цветни каишки и други варианти в последствие!

[Изображение: dCYwjaM.png]
Цитирай
#47

Момчета, някъде в България продават ли ги?

HUAWEI Ascend P7
Цитирай
#48

Kurtew написа:Ще работи ли на Huawei Ascend P7?
2 поста нагоре.
Kurtew написа:Момчета, някъде в България продават ли ги?
Евентуално в Ми-център.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#49

Aз си поръчах оранжева гривна от този търговец в алито за 6.8$. Става въпрос само за силикона без чипа. Има и другите цветове. Пише, че са 1:1 с оригинала. Ако ми хареса цвета и изработката ще си взема и една синя.

http://www.aliexpress.com/item/6-Colors-...92348.html
Цитирай
#50

Ако някой не е разбрал - гривната се продава винаги в черно. Отделно ще се продават само каишките като различен аксесоар. И до скоро имаше само сини и оранжеви. Дано не ти дойде някое менте!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)