Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MiBand - бърз "Unbox"-инг!
#76

Имам питане към колегите, пазарували от европейския склад на xiaomishop - колко ви излезе доставката?

Аз също съм кандидат за 2 гривни, навита съм да се комбинираме и да си делнем shippinga.



Цитирай
Аксесоари
#77

^Здравей.

На мен ми излезе 23$. Доставката е с DHL и стига за 3 дена максимум, ако например направиш поръчката в Петък или Събота. Онзи ден гледах сайта и мисля, че са намалили доставката и вече е 20$. Обаче не съм сигурен, провери.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#78

Аз поръчах в събота и беше 19$ доставката и 20$ гривната и днес ми върнаха 5.5$ незнайно защо. Поръчката ми е цял ден на статус подготовка за изпращане от склад в германия

OnePlus 3T
Цитирай
#79

The_Jack написа:Аз поръчах в събота и беше 19$ доставката и 20$ гривната и днес ми върнаха 5.5$ незнайно защо. Поръчката ми е цял ден на статус подготовка за изпращане от склад в германия
Не е незнайно, защото пише, че DHL до България е 13.50$ .
Цитирай
#80

Защо сте толкова нетърпеливи!? Аз я поръчах с безплатна доставка и ми излезе 25$. Пристигна за 18 дни. От български пощи ме изненадаха и ми я връчиха директно в ръцете.
Цитирай
#81

anatol06 написа:
The_Jack написа:Аз поръчах в събота и беше 19$ доставката и 20$ гривната и днес ми върнаха 5.5$ незнайно защо. Поръчката ми е цял ден на статус подготовка за изпращане от склад в германия
Не е незнайно, защото пише, че DHL до България е 13.50$ .
Правилно като разгледах имам коментар в поръчката, че ще ми върнат 5.5, но понеже проверявах през телефона не съм го видял

OnePlus 3T
Цитирай
#82

И аз искам гривна. Някой ако иска да се комбинираме. То май ще е изгодно ако сме 2-3-ма, че после ще има и доставка с Еконт и т.н.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#83

jidachev написа:Защо сте толкова нетърпеливи!? Аз я поръчах с безплатна доставка и ми излезе 25$. Пристигна за 18 дни. От български пощи ме изненадаха и ми я връчиха директно в ръцете.

Откъде поръча?


s_l_a_d_u_r_ написа:И аз искам гривна. Някой ако иска да се комбинираме. То май ще е изгодно ако сме 2-3-ма, че после ще има и доставка с Еконт и т.н.

Ако се поръча от официалния сайт, доставката до БГ през Germany Warehouse DHL излиза 13.50$.

В Tinydeal са я пуснали за 18$.

Нека колегите, които са се сдобили вече да споделят откъде са напазарували.

Edit: Доставката през xiaomishop се увеличава след добавянето на повече от 1 гривна.
Цитирай
#84

hellkiller написа:
jidachev написа:Защо сте толкова нетърпеливи!? Аз я поръчах с безплатна доставка и ми излезе 25$. Пристигна за 18 дни. От български пощи ме изненадаха и ми я връчиха директно в ръцете.

Откъде поръча?
ibuygou.com
Цитирай
#85

Дядо Коледа дойде по-раншко! Smile

И още снимки!

http://android.bulfon.com/pics/XIAOMI/Mi-accessories/

:coffee: Christmas
Цитирай
#86

тез батерии всичките наведнъж ли пристигнаха? Митница проблеми?
Цитирай
#87

s01o написа:Дядо Коледа дойде по-раншко! Smile :coffee: Christmas
Дай боже всекиму! Smile

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#88

ruil4o написа:тез батерии всичките наведнъж ли пристигнаха? Митница проблеми?

Като казах Дядо Коледа - визирах истински жив човек! Tooth - демек познат ми донесе голямата и тънката батерии + 2 чифта ръкавички дамски и мъжки!
Инак забрави да минат по DHL или TNT или FedEx тези неща (батериите!), безпроблемно.
Цитирай
#89

Тази гривна в tinydeal.com оригинална ли е. Гледам на добра цена е с допълнителна каишка, безплатна доставка. И се чудя дали да не я отнеса за Коледа!

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#90

Гривната може да е оригинална, но допълнителната каишка не е.
Ако решиш да поръчваш сложи и този код: OG5ra4Tv01 . Ще ти излезе около 18.33 долара.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#91

То допълнителната каишка не е проблем. Някой спомена, че е взел такава менте и била 1:1 с оригинала. Единствено била по-твърда. Въпроса е устройството дали е оригинал.

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#92

Поради многото въпроси, относно закупуване и доставка на продукти от марката Xiaomi, реших и аз да споделя моя опит:
1.Телефон и рутер - донесени от " Дядо Коледа - приятел" - от Китай.
2. Слушалки IF-Edition - Ibuygou -с безплатна доставка.
3. Мини WI-FI, 1S, Ihealth, MiBand, Слушалки с фрагменти на сфарофски(за половинката) - Aliexpress с безплатна доставка.
Никога не съм бил нетърпелив и съм изчаквал около 15-20 дни да пристигнат нещата.
Винаги съм писал на доставчика стоката да струва - "no more than 18 $".
За сега не ми се е налагало да плащам някакви допълнителни суми.
Успех на всички с поръчките.
Цитирай
#93

s_l_a_d_u_r_ написа:Тази гривна в tinydeal.com оригинална ли е. Гледам на добра цена е с допълнителна каишка, безплатна доставка. И се чудя дали да не я отнеса за Коледа!

В коментарите са отговорили, че е оригинална.
Цитирай
#94

Аз да се похваля, че моята гривна изкара 77 дни. Така, че живота на батерията е повече от добре на гривната. Smile

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#95

Be6i4 написа:Аз да се похваля, че моята гривна изкара 77 дни. Така, че живота на батерията е повече от добре на гривната. Smile
...да! Но ако ползваш оригиналния станд. софт за нея! Smile
Я сложи "Notify" версията и я настрой да ти сигнализира за един куп приложения и месинджъри кат мен (без светлинната индикация разбира се), да видим колко време ще изкараш! Smile

Щото при мен на 8 дена и вече е на 67% Smile
Цитирай
#96

Скрийншот от моята гривна. Получих я на 23.10.14, дозаредих я и я ползвам от 02.11.2014.
А с "Notify" версията съм от 02.12.2014, сигнализира ми за самата гривна, за Вайбър и за приемане на разговори след осмата секунда. Няколко часа я бях оставил да ми сигнализира и за Скайпа, обаче ме подлуди за това кратко време и го махнах от нотификациите. Big Grin


XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#97

Как навъртя 93 дена за 2 месеца....не ти прави впечатление май...

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#98

:unknw: А реално я ползвам 48-49 дни. Нямам обяснение. Сега предстои да я зареждам наново и ще видя какво ще покаже след това.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#99

Отключва ли Mi2s.
Цитирай

Да. www.androidbg.com/forum/post1255996.html#p1255996

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)