Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Черен екран с червен триъгълник с удивителна-моля за помощ

мнение 1 от kalibg

Здравейте,днес докато бях в парка ми заби таблета и натиснах копчето за рестарт.Таблета обаче започна едно непрекъснато рестартиране,което се изявява в следното.Показва се бял екран с надписа НТС,след това екрана става тъмен и в средата има червен триъгълник с удивителна.След това започва отново.Какво му е станало и как да го оправя?Ако може като за начинаещ да ми обясните.Благодаря!
Цитирай

мнение 2 от Be6i4

Здравей,

С Htc Flyer ли си?
 Xiaomi MI6 & Huawei P9 Lite
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________
Цитирай

мнение 3 от kalibg

Да,с НТС Флаер 32 ГБ съм.Ето снимки,които успях да направя.

Моля за помощ!
Цитирай

мнение 4 от Be6i4

Вариант 1: Отиваш на recovery и от там правиш wipe all data + wipe recovery
Вариант 2: Избираш Fastboot и от компютър инсталираш нов стоков ROM. Може да си свалиш от важната тема.
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Съобщи за нередност " ! ____________________
Цитирай

мнение 5 от kalibg

А каква е разликата между двата варианта?Аз не съм толкова на ти с тези неща.Интересува ме също при кой от вариантите няма да се затърка всичко,което съм качила на таблета,защото имам качени платени игри,платен софтуер и платени книги?
Благодаря!
Цитирай

мнение 6 от NoMaD

Платените неща не се губят, а се възстановяват през акаунта ти.

Цитирай

мнение 7 от kalibg

Не се получи,пак дава този червен триъгълник.Аз пробвах вариант 1,защото не съм сигурна дали ще успея с вариант 2.Ефект обаче от вариант 1 няма. Sad
Цитирай

мнение 8 от Be6i4

Има важна тема, как се инсталира стоков ROM. Ако не си сигурна, потърси някой друг да го преинсталиравместо теб.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD