Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola DROID RAZR MAXX XT912
#1

Здравейте купих си преди няколко дни Motorola DROID RAZR MAXX XT912 от чужбина не е кодирана с андроид 4.1.2 е няма бг език . Въпросът ми е защо докато се зарежда не може да се ползва Sad и как да му вкарам бг андроид моля за помощ
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен зарядното не е оригинално ,има много китайски с ,които не реагира тъча докато зарежда.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

благодаря за отговора зарядното е на моторола но ще пробвам и с друго зарядно Smile да видя . Как може да му вкарам андроид на български той сега е с 4.1.2 и няма и много езици ?
Цитирай
#4

Пробвай да го заредиш от компютъра..
Цитирай
#5

оправи се Smile Wink

Цитат:ANDROID 4.4.1 KITKAT AL MOTOROLA RAZR XT912 има ли български език или поне руски език сега съм с 4.1.2 и няма български в yutub гледах vidio как да го апдеитна от 4.1.2 на 4.4.1 ? да го направя ли ?






[note=dp4u4umi6ev]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото![/note]
Цитирай
#6

Здравейте хора моля ви помогнете ми.имам моторола xt912 maxx ама когато го вкючвах без да искам влезнах в roota тя с андроит 4,4,4 кит-кат и без да искам и смених roma дето е и сега само логото ми седи и неще да се пусне некой ако знае как да го оправа ште съм му благодарен много.
Цитирай
#7

Най - много хард ресет да си направил. Включи телефона и изчакай 10 минути. Ако не се включи, започвай да четеш как се флашва стоков ром

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)