Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[KitKat] Актуализация/Ъпдейт
#26

А на мен като натисна проверка за актуализации ми изписва, че не може да се установи връзка със сървара.
Цитирай
Аксесоари
#27

На мен ми излиза съобщение, актуализациата не може да бъде осъществена.
Това при ниво на батерията по ниско от 15% , поразрових се спрях автоматичните проверки за актуализация на го-плей,ЛГ и андроидските. Но това си остана, остана включено само синхронизирането.

Motorola CLIQ Android 2.1>>>LG-GT540 CyanogenMod 7.0.2 (SwiftDroid) - Android 2.3.3 - v2.0 M3>>>Xperia Neo - Android 2.3.3
>>>>LG Optimus L 7II .>>>Sony M4 AcuaDual>>>Xiaomi Redmi 3 Pro
Цитирай
#28

lapence написа:Обнових си го всичко е 6 само малко ми лагваше от време на време, но се оправи, само не знам защо ми се появява някво съобщение на екрана постоянно "За съжаление, Bluetooth спря " а дори не е пуснат??? Как да го оправя?
Фабрични настройки!

koceto972 написа:А на мен като натисна проверка за актуализации ми изписва, че не може да се установи връзка със сървара.
Честито! Актуализацията ти е дошла. Актуализирай го по моя начин в първи пост. На мен също така ми пишеше, като исках да го актуализирам през телефона. Smile

rosco написа:На мен ми излиза съобщение, актуализациата не може да бъде осъществена.
Това при ниво на батерията по ниско от 15% , поразрових се спрях автоматичните проверки за актуализация на го-плей,ЛГ и андроидските. Но това си остана, остана включено само синхронизирането.
Като на колегата koceto972 ли е?
Ако е така опитай по моя начин за актуализации. Трябва да имаш минимум 50% батерия.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#29

Smile От 24 часа съм вече с КитКат ! На първо време - променен е файловия мениджър, камерата изцяло има нови възможности, Хардуерния бутон вече има още възможности за настройка - вече може да си го правиш да свети в различен цвят за всеки поотделно от Телефонната книга... бе има доста нови неща, не ми направи впечатление да харчи повече батерия. За съжаление има един голям недостатък - навигацията ми iGO вече може да се слага само на вътрешната памет ... и 600мб отидоха ... Devil

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#30

Може и във външната но трябва ROOT и https://www.androidbg.com/forum/topic848...dostp.html


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Гаранционен ми е и не ми се пипа което не разбирам, засега прочистих тук там някое системно приложение и се поосвободи памет Lock

 не много доволен собственик на :   Alcatel OneTouch Idol3 5.5   
Цитирай
#32

И при мен най-после дойде.Нямам проблем с нищо,но ми прави впечатление,че телефона почна да лагва.Всичко направих както трябва,но....това е.Хубавото е,че не е постоянно.А любопитното е,че на мен пък ми се отоври повече свободно място след ъпдейта,вместо да ми намалее.А най-готиното е,че вече го няма постепенното усилване при входящо обаждане,а директно си звъни със зададената сила на звука Dance
Цитирай
#33

А някой може ли да сподели нещо по въпроса с ROOT-ването след ъпдейта?
Цитирай
#34

Тук пише как се ROOT-ва 4.1.2, но не мисля че е проблем да се ROOT-нат нашите телефони по същия начин. Ако искаш пробвай, но не отговарям ако стане нещо, не както трябва!

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#35

zdravko959 написа:Тук пише как се ROOT-ва 4.1.2, но не мисля че е проблем да се ROOT-нат нашите телефони по същия начин. Ако искаш пробвай, но не отговарям ако стане нещо, не както трябва!

Не става по този начин. Вече пробвах. За това питах дали някой знае нещо по въпроса. Smile
Цитирай
#36

Пак да попитам, някой да знае нещо по въпроса с руутването на телефона с КитКат 4.4.2? Ако някой знае много моля да сподели, че се издразних и вчера се върнах на JellyBean-а че не се търпеше вече.
Цитирай
#37

Здравейте съфорумци.Останаха ли собственици на моделчето?Днес получих актуализация 20 С,надявам се да са пооправили работата на телефончето.
Цитирай
#38

Това са промените:

Цитат:- Smoother UI
- Better RAM management
- Overall stability improvments ( e.g.: haven't occured launcher redraws)
- Battery lifetime improvments

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#39

Как се държи телефона с последния ъпдейт (20С), все още ли лагва  и по-добре ли е от jelly beam?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)