Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт на Moto G (Първо поколение) до Android L (5). Дали?
#26

http://www.android.gs/install-cm12-andro...on-moto-g/ за тези, които бързат.
Цитирай
Аксесоари
#27

Трябва вече да сте получили ъпдейта на това:
Цитирай
#28

lg400 написа:Трябва вече да сте получили ъпдейта на това:
Да, на лице е вече Wink
Цитирай
#29

За кои модели го има, аз още го нямам.
Цитирай
#30

Виж в плея, мото 1 ген (има го в описанието).
Цитирай
#31

Напиши го по-подробно, като за начинаещ. Ако обичаш.
Цитирай
#32

Искат да кажат, че Motorola Services се е ъпдейтнал. Това е едно от условията за ъпгрейта за близалката. Остава само да почакаме да почне ОТА. Както по-нагоре бях писал очаква се втората седмица на Декември да получим 5.0
Цитирай
#33

Desislaw написа:Напиши го по-подробно, като за начинаещ. Ако обичаш.
Отваряш Play Store и отиваш на My apps. Там ще те чака Motorola Update Services за инсталация.
Цитирай
#34

и при мен дойде Smile дано до 2 седмици да имаме близалката Tooth
Цитирай
#35

Има ли значение дали е рутнат и с кой фърмуеър е?
Цитирай
#36

А дано, но още няма ъпдейт за 2 gen 2014. Може да ги пуснат заедно.

- Добър човек е този, който се отплаща на другия с добро /Платон/
Motorola Milestone, XPERIA Arc S, Samsung GALAXY Ace 3 Duos, Motorola Moto G 2014, Moto G 3rd, XAOMI Redmi Note 4X
Цитирай
#37

http://www.androidauthority.com/moto-g-2...ia-572639/

Ъпдейта вече е започнал в Индия!
Цитирай
#38

em написа:http://www.androidauthority.com/moto-g-2...ia-572639/

Ъпдейта вече е започнал в Индия!

По непотвърдена информация не е официалния OTA а и там са с TX1033. Скоро, съвсем скоро ще дойде и OTA-та за всички Smile
Търпение му е майката :cheers:
Както беше с KitKat-a ще е работата.

Тъкмо ще си осмислим базикането по телефона по Коледа/Нова година Smile
Цитирай
#39

За да не отварям нова тема ще попитам направо тук. Ясно е, че за да получа ОТА всичко по телефона трябва да е стоково. В момента моето Мото е с отключен буутлоудър, руут-нат, с къстъм риковъри и с фреймуърк. Ако извърша операциите в следния ред дали ще мога да направя ОТА без да е нужно да префлашвам ром-а ?
1. Деинсталиране на фреймуърк
2. Пълен ънруут
3. Флаш на стоково риковъри
Благодаря
Цитирай
#40

Android 5.0.1 OTA ъпдейт за Мото G GPE версията - http://www.androidpolice.com/2014/12/10/...op-update/

LG Optimus One -> Motorola Moto G -> Motorola Moto G 2Gen -> LG G2 - Xiaomi Readmi Note 4x
Цитирай
#41

BlackBone написа:За да не отварям нова тема ще попитам направо тук. Ясно е, че за да получа ОТА всичко по телефона трябва да е стоково. В момента моето Мото е с отключен буутлоудър, руут-нат, с къстъм риковъри и с фреймуърк. Ако извърша операциите в следния ред дали ще мога да направя ОТА без да е нужно да префлашвам ром-а ?
1. Деинсталиране на фреймуърк
2. Пълен ънруут
3. Флаш на стоково риковъри
Благодаря

Трябва да е със стоковия андроид и да не е руутнат.
Цитирай
#42

А как мога да го ънрутна?
Цитирай
#43

И така. След два дена ровичкане, докарване на телефона почти до тухла, ъпгрейд до 5.0.1. Вчера и днес му се наслаждавам. Една идея е по-бърз (на око). Жалко за Motorola Assist (GPe - устройството несъвместимо), голям помощник ми беше. Ако някой има APK, да пише. Сега обаче, устройството се вижда в Администратора на устройства.

Moto G XT1032 GPe Android 5.1, Moto G 5 Android 8.1.1, Moto One Android Pie
Цитирай
#44

wladoal написа:И така. След два дена ровичкане, докарване на телефона почти до тухла, ъпгрейд до 5.0.1. Вчера и днес му се наслаждавам. Една идея е по-бърз (на око). Жалко за Motorola Assist (GPe - устройството несъвместимо), голям помощник ми беше. Ако някой има APK, да пише. Сега обаче, устройството се вижда в Администратора на устройства.
колега сподели как, къстъм ром или официален ОТА???
Цитирай
#45

И аз съм от два дни вече с 5.0.1 gpe , държи се добре, като бързина не мога да кажа, че е по бърз от китката. Липсват найстина много от програмите на моторолата, дори нямаш галерия ако не си инсталирал гоогле плюс.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай
#46

vgz написа:
wladoal написа:И така. След два дена ровичкане, докарване на телефона почти до тухла, ъпгрейд до 5.0.1. Вчера и днес му се наслаждавам. Една идея е по-бърз (на око). Жалко за Motorola Assist (GPe - устройството несъвместимо), голям помощник ми беше. Ако някой има APK, да пише. Сега обаче, устройството се вижда в Администратора на устройства.
колега сподели как, къстъм ром или официален ОТА???

Къстъм. Още в събота излязоха цели ръководства с драйвъри и готови инсталационни папки за дистанционно инсталиране. Има и клипове в YоuTube. Аз тръгнах сам в петък и омазах всичко. Стигнах до Google с катинарче и не можеше да буутне. Колегите от обществото Moto G в Google Plus ми дадоха решения.
Галерия и без това не използвам. Не държа снимки на тела. Пробвам вече две APK-та за Assist, но не се инсталират.
А, няма и радио.

Moto G XT1032 GPe Android 5.1, Moto G 5 Android 8.1.1, Moto One Android Pie
Цитирай
#47

Аз sideload-нах през ADB ъпдейта за GPE версията, след като конвертирах първо моя към 4.4.4. GPE. Засега съм доста доволен, даже имам чувството че батерията ми държи повече. Анимациите много ми харесват и не ми е крашвало нищо досега.
Цитирай
#48

А кога ще излиза официялната версия 5.0 ?
Цитирай
#49

Току що писах на съпорт-а на официалната страница на Моторола и отговора беше,че ще има ъпдейт но не се знае точната дата. Работили по ъпдейта. Надявах се до нова година да го имам.
Цитирай
#50

И аз се надявам да получим един новогодишен подаръкнот Motorola. Christmas

# LG Optimus One # Moto G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)