Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде закупихте "Sony Xperia Z1 Compact"
#1

Бих искал да разбера от къде сте закупили прословутият Sony Xperia Z1 Compact. Благодаря предварително. Wink
Цитирай
Аксесоари
#2

От магазина. :cheers: :bow:

Offtopic Ебаси въпроса, ще правим извадка коя е най-оборотната верига ли ? Достатъчно проучвания ни натрисат по всички медии... Rock

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#3

Предлагам темата да се заключи щото е безмислена !
Цитирай
#4

от един индиец който ги продаваше направо от кашона, имаше цял кашон, спазарих го за 350 лева чистак бърсак
ако беше някой от наш'те индийци щях да се усъмня нещо, но тоя беше чужденец и се пазареше сякаш му знае цената
много съм доволен, очаквах да се превърне от хубав телефон..е не в тиква, но в нещо с което да си троша шам фъстъците ама още работи Smile само под вода не съм го пускал, един колега си миеше неговия всеки ден, после ме пита как стоят условията по гаранция с тия телефони, така че не мисля да го правя ако не ми се наложи....но знае ли човек кога ще пийне повече, ще му звънне телефона точно в онзи сладък момент в който бирата те напуска за да направи място за друга....и така де ще ми се наложи да тествам на какво издържа 

а сега сериозно по темата - от нета
Цитирай
#5

И аз сериозно. Търся да купя З 1 компакт. По възможност нов, ама неупотребяван, с гаранция поне 1 година, и ако е под 400 лв. ще почерпя и по бира ?.
Ако някой има полезно инфо откъде Да се сдобия ще съм наистина благодарен.

Sony® XPERIA™ XZ1 Compact - Pie 9 & Sony® XPERIA™ Z3 Tablet Compact - Marsmallow 6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)