Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#1

[Изображение: android-update-590x400.jpg]





Здравейте!Днес ми пристигна телефона и всичко си е наред и съм много доволен за сега,но промеът е че като отида на About никъде няма за Update !? С андроид 4.4.2 е но гледах на други мета че го ъпдейтват на 4.4.4. Просто никъде не ми дава да провери за ъпдейти или каквото и да е било Smile Мерси предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Последната официална версия за нашия телефон е 4.4.2. Другия месец се надявам да пуснат ъпдейт до 4.4.3. А накрая на годината Android L. Проверява се за ъпдейти от settings/about phone/ software updates.

ONEPLUS 6 
Цитирай
#3

Благодаря ти за отговора, но четох из други форуми че те си ъпдейтват софуеър версията до 1.56 а моята стои 1.0 и нямам ъпдейт. Може ли това да е защото уж се води азиатски вариант HTC Desire 816w
Цитирай
#4

с къстъм ром си,за това нямаш ъпдейти най вероятно.Моя пристигна с китайска версия на рома и имаше ъпдейт,след смяна на рома от xda ъпдейт няма Smile

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#5

Не съм сменял рома, с заводския ром е и няма нищо Confused Просто не ми дава опция за ъпдейт...
Цитирай
#6

е ти не си го сменил,но друг е Smile няма лошо де Wink

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#7

Аз току що проверих за ъпдейт и се появи този с 1.56. Сега ще видя как с него...
Цитирай
#8

Така и така се ровите,на някой да му се намира сток рековъри на asia_hk

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#9

Който не е слагал новия ъпдейт 1.56 на dual версията, да не го прави. Батерията започна да ми пада два пъти по-бързо! Изчакайте 4.4.3 или най-добре L...

P.S.
Явно нещо е станало след ъпдейта, и други хора четох че се оплакват след него, но днес всичко е наред, дано така да е и занапред![Изображение: Screenshot_2014_10_12_18_43_07.jpg]
Цитирай
#10

Ще използвам темата да споделя проблема си . Днес ми излезе, че има системен ъпдейт и след като го направих се появи следния проблем - при опит за отваряне на нещо през WiFi дискънектва и после рекънектва и така докато не блокира. Пробвах на два различни рутера, но и при двата се случва едно и също. Някой ако има решение на проблема ще съм му благодарен.

HTC Desire 816 Dual Sim
Цитирай
#11

След ъпдейта ресет правен ли е?

 
Цитирай
#12

Новини около 4.4.3?

ONEPLUS 6 
Цитирай
#13

NoMaD написа:След ъпдейта ресет правен ли е?
Не, мисля да направя направо хард ресет, но се чудя после дали изобщо да си правя пак ъпдейта.

HTC Desire 816 Dual Sim
Цитирай
#14

chorlav написа:Новини около 4.4.3?

Android 4.4.3 или 4.4.4 няма да донесат съществени промени (подобрения). Аз с интерес очаквам Android L , там ще е голямата промяна. Надявам се до края на месец декември да го получим. Big Grin

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#15

ronnie72 написа:Аз с интерес очаквам Android L , там ще е голямата промяна. Надявам се до края на месец декември да го получим. Big Grin
По принцип до 90 дена след пускането би трябвало. Така че най-рано - догодина, януари. :whistle:

 
Цитирай
#16

В този сайт се споменава за плановете на HTC за update на някой от устройствата им. Като дата е отбелязано октомври - декември (долу на снимката, реда в синьо). Естествено, няма да е този месец, но се надявам да е до края на годината, все пак тази версия на Android, Google им я предоставиха по-навреме.
Това за 90-те дни които обявиха наскоро и аз го четох, но мисля че може би леко се презастраховат с датата. Както и да е, когато я получим, тогава. Big Grin

http://llabtoofer.com/2014/08/09/htc-sof...lan-09-08/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#17

Този работи добре

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#18

Гледам, че говорите за Андроид 5.0 Lollipop... Има ли шанс изобщо 816 да получи такъв ъпдейт?

Motorola Moto X 2014 Black leather
stock Android 6.0 Marshmallow
Цитирай
#19

Да, телефона ще получи ъпдейт. За съжаление за момента информацията е, че това ще стане след месец март 2015г.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#20

Някой пробвал ли е този РОМ http://forum.xda-developers.com/desire-8...6-t2916766 има ли български в него?
Цитирай
#21

Има нов ъпдейт за дуал версията:
[Изображение: Screenshot_2014_11_26_19_47_30.jpg]
Цитирай
#22

Моя е с тази от доста време

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#23

Здравейте.

Някой да се е сблъсквал с такъв проблем с HTC 816 DUAL
Цитирай
#24

Ами ако си с ром различен от оригиналния на HTC...
Цитирай
#25

Инсталиеай cpu Z пъсни скриншот на ром версията,очаквай и да е неразпознат Smile но не бери грижа ромове има

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)