Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

(2016-03-13, 17:05:25)RiseOfTheLyca написа:  Пс: Получих отговор. Няма да получим ъпдейт до 6. Това ми казаха в лайв чат Bu

Хм, глупаво при положение, че има за обикновения 816.
Цитирай
Аксесоари

Това ме изненада точно. Питах ги дали е окончателно понеже не виждам причина след като, както ти написа, са едни и същи...
?
Отговорът бе това...За вашите модели телефони няма налични ъпдейти...
Ако някой има желание може да опита и той...в сайта на htc

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Мнооого тъпо. Значи ще се продава и ще се купи друга дуал версия с повече вътрешна памет!
Цитирай

Така е мойто, леново а6000 същата работа, имам едносимовата версия, и едносимовата версия няма официален ъпдейт по ОТА за Андроид 5.0 а двусимовата си получава ъпдейти по ОТА за 5.0. Но на мене не ми прече и си инсталирвам лолипопа ръчно през компютъра, не знам дали и при вас е така, версиите на едносимовия телефон да работят на двусимовия.
Цитирай

Когато искам да инсталирам някое приложение ми дава, че няма място в хранилището, нищо че има такова... Знаете ли от къде може да е проблема?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Да, знаем. Проблемът е от недостатъчното място в хранилището. Има, но е малко.

Ако си с Андроид 6 не е зле да форматираш картата като вътрешна памет и да се избавиш от такива проблеми.
Ако не искаш или не си с Андроид 6, просто трябва да освободиш място, като изчисти данните на някои програми например.
Цитирай

(2016-03-18, 06:45:18)bobytsekov написа:  Да, знаем. Проблемът е от недостатъчното място в хранилището. Има, но е малко.

Ако си с Андроид 6 не е зле да форматираш картата като вътрешна памет и да се избавиш от такива проблеми.
Ако не искаш или не си с Андроид 6, просто трябва да освободиш място, като изчисти данните на някои програми например.

Картата с памет е форматирана като вътрешна, аз затова се чудя, защо не става.
Цитирай

(2016-03-18, 07:49:27)feedback написа:  Картата с памет е форматирана като вътрешна, аз затова се чудя, защо не става.


Премести някои от приложенията на sd картата , и опитай пак



Цитирай

http://www.htc.com/mea-en/support/htc-de...00181.html
Цитирай

Това е много хубава новина, но късно...аз продадох моя и не съжалявам...и все пак честито...и браво на HTC минаха другите по ъпдейти...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

И кога ще стане че не разбрах то 5.1 не е дошъл още......

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

То може без проблем да прескочи 5.1 и да минете на 6.0
Цитирай

(2016-03-17, 23:50:29)feedback написа:  Когато искам да инсталирам някое приложение ми дава, че няма място в хранилището, нищо че има такова... Знаете ли от къде може да е проблема?


Дам , вчера и аз се убедих в това. Под 500MB памет в телефона започва да изписва ,че няма място в хранилището. SD картата ми е форматирана като вътрешна. 
Малка утеха е ,че много от приложенията могат да се преместят и освободих 1,5GB на телефона.



Цитирай

Добре де, след като се прави картата като вътрешна памет, що пак писука, че няма достатъчно място?! Това е много тъпо! Каква е идеята тогава на тая опция?! И да дойде ъпдейт до 6 май ще се взема набелязаният Zenfone Max...
Цитирай

816G ще има ли ъпдейт до 6?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Здравейте колеги. Имам проблем с моето HTC desire 816 G dual sim. Във форума видях , че има ъпдейти до 6.0 или 6.1. Аз нямам такива ъпдейти стоя си на 4.4.2 Kit Kat. Кажете ми как да си ъпдейтна телефона. Вчера му направих ROOT. И кажете ми как да го свържа с лаптопа, изтеглил съм HTC sync, но не се свързва. Благодаря!
Цитирай

Получих Android 6.0 на 816 Dual. SD картата не се държи като вътрешна, а предлага прехвърляне изцяло на някои приложения. Тоест не са наполовина прехвърлени както бе до сега. При някои приложения, всичките доста малки по размер, при опит за прехвърляне изписва, че паметта на картата е недостатъчна.
Цитирай

(2016-05-16, 15:35:04)Vladimir Petrov написа:  Получих Android 6.0 на 816 Dual. SD картата не се държи като вътрешна, а предлага прехвърляне изцяло на някои приложения. Тоест не са наполовина прехвърлени както бе до сега. При някои приложения, всичките доста малки по размер, при опит за прехвърляне изписва, че паметта на картата е недостатъчна.

Този ъпдейт на един път ли се случи .Защото и аз получих един но андроида си остана със същата версия .
Цитирай

На два пъти е. Ще дойде и втория.
Цитирай

Точно така на два части, като преди него получих и един отделен, предполагам този за когото говориш.
Цитирай

Днес получих софтуерна актуализация 3,21,401,1(251,55MB) и телефона ми даде грешка ...С рестарт тръгна ,но каква е тази глупост дето са сътворили.



Цитирай

Здравейте колеги, имам приятелка с HTC 816 dual sim и е с 1.54 ром, въпросът ми е защо няма ъпдейт до 5 или 6 и защо от htc са и пратили известие че и е стар андроида. Извинявам се че разрових старата тема.

from ancient times our hero began with Sony Ericsson k300, upgrate to SE S302,but the awful spirits destroyed it,so he got Nokia X3 and HTC g1,but it was a matter of time when he was defeated from the modern-day technology and so our hero got Samsung Galaxy Core...............
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)