Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#51

На кои ромове се е появил ъпдейта,при мен нищо няма на китайския,ако е на азията да слагам него Smile))

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз за дуал версията нямам нищо все още. С отключен bootloader съм, това има ли значение. След ъпдейт необходимо ли е да се прави ресет, или не?
Цитирай
#53

Някои са го получили вече за двусимката,ще чакаме,интерсно ми е с кой ром са

Моя дойде Smile забелязвам че е по малък като размер

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#54

Пишете тук, относно актуализации и ъпдейти, за да бъде малко по-прегледно!Благодаря!

Относно андроид 6.0, да ще го получите, най-вероятно първото тримесечие на следващата година.

https://twitter.com/htc/status/648906367713996800

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#55

здравейте имам проблем с ъпдейта на моя HTC Desire 816 ,изтеглям актуализацията през телефона и когато искам да я инсталирам започва и след минута ми излиза един удивителен знак и се рестартира. не може да се актуализира стои си на 4.4.2 . как да го аkтуализирам пробвах много пъти?
Цитирай
#56

Моя направо умря от този ъпдейт върнах го във Виваком понеже е гаранционен,познайте отказана гаранция защото е изпускан....В този ред на мисли от къде мога да сваля официален ром в зип формат да се опитам да го съживя през рековери.Въобще с тази марка не съм запознат как стоят нещата ако знаете помагайте към 15-20 ще го взема сега съм в чужбина до тогава ще събирам инфо.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#57

Очаквайте следващите две седмици Андроид 6.0.1 Smile

@LlabTooFeR
Desire 816 (EU) to get Android 6.0.1 and Sense 7.0 within next 2 weeks. Stay tuned

https://twitter.com/LlabTooFeR/status/70...8806877184
Цитирай
#58

а за 820 знае ли се нещо
Цитирай
#59

Боби е писал в темата за актуализации на desire 820, ама няма кой да чете.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#60

Абе май получавате в момента андроид 6, що не вземе да проверите Big Grin.

https://twitter.com/LlabTooFeR/status/70...2856578048

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#61

(2016-02-23, 22:24:46)vlaf написа:  Абе май получавате в момента андроид 6, що не вземе да проверите Big Grin.

Системна актуализация 2.34.401.4 върви при мен



Цитирай
#62

Не, 3.12.401.2 трябва да е.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#63

(2016-02-24, 09:00:06)vlaf написа:  Не, 3.12.401.2 трябва да е.

Това пише ,но има и нещо друго.Пише ,че е от две части ,предполагам другата е тази.

п.с Първо мина 2.34.401.4 с големина около 66MB/ Сега вече е 3.12.401.2- 1.05GB  Smile
Изтрих половината телефон за да мога да я изтегля ....

Версия на Android 6.0
Версия на HTC Sense 7.0
Номер на софт 3.12.401.2

За сега разучавам. Довечера ще видя най голямата благинка за мен:
Форматиране на sd картата като вътрешна Smile



Цитирай
#64

И аз получих...но как да го настроя да ползва картата памет

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#65

Настройки > Памет и USB памет > SD карта от ... > Форматиране като вътрешна
После следваш инструкциите.
Цитирай
#66

Да...много благодаря. Андрото върви супер гладко и много съм доволен от тази му функция....

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#67

Снощи направих това :
Форматиране на sd картата като вътрешна.
Искам да попитам какво точно се получи при вас ?
На мен ми я добави и сега вече не виждам sd картата , а всичко е едно , сиреч имам 22,36gb свободна памет. 
Телефона се държи много добре, батерията също. Разлика в камерата.



Цитирай
#68

Има ли ъпдейт и за дуал версията?! След като правите картата да е вътрешна памет има ли проблем след това с програмите?
Цитирай
#69

Не виждам никакъв смисъл да си правите сд картата вътрешна памет. Имате 32гб вътрешна за какво ви е още? По-добре картата да си остане външна памет за снимки, видео и други файлове. На вътрешната памет инсталирайте само приложения. Достатъчно е за тях.
Тази опцияе за телефони с малко памет, например с 8гб или 16гб. Но на 32гб не виждам смисъл оттази опция.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#70

Така е. Само че 816 е с 8GB вътрешна. Wink
Цитирай
#71

(2016-02-25, 10:46:33)eksoldier написа:  Има ли ъпдейт и за дуал версията?! След като правите картата да е вътрешна памет има ли проблем след това с програмите?
След формат ми изтри всичко , което е ясно ..Но след това си възстанових програмите и нямам никакъв проблем с тях.
(2016-02-25, 10:51:27)tda написа:  Не виждам никакъв смисъл да си правите сд картата вътрешна памет. Имате 32гб вътрешна за какво ви е още? По-добре картата да си остане външна памет за снимки, видео и други файлове. На вътрешната памет инсталирайте само приложения. Достатъчно е за тях.
Тази опцияе за телефони с малко памет, например с 8гб или 16гб. Но на 32гб не виждам смисъл оттази опция.

816 е 8гб, което е малко ...системата ми яде Smile 4, и другите за приложения какво да сложа Smile



Цитирай
#72

На 8 гиги даже е задължително...аз мислех, че е с 32гб. Тогава функцията е много полезна- то и заради това Гугъл я въведоха.

Иначе при обединяването картата се форматира и криптира. Имайте го впредвид. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#73

(2016-02-25, 11:12:35)tda написа:  Иначе при обединяването картата се форматира и криптира. 
Така е , но и обратното е възможно :Smile Тоест можеш да си върнеш старото положение.



Цитирай
#74

Да можеш. Само да не махнеш картата докато е криптирана или да се опиташ да я ползваш на друго устройство защото няма да се получи.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#75

Именно, телефонът е с 8ГБ, за това го разкарах преди година. След ъпдейта до андроид 5 системата зае много място и с моите приложения телефонът почна яко да забива. За това дадох апарата на мой приятел, който не ползва много програми, но гледам, че и той е с няколко стотин МБ вече... Въпросът е, че е двусимовата версия, дано и за нея има ъпдейт...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)