Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#76

(2016-02-25, 12:39:32)eksoldier написа:  Именно, телефонът е с 8ГБ, за това го разкарах преди година. След ъпдейта до андроид 5 системата зае много място и с моите приложения телефонът почна яко да забива. За това дадох апарата на мой приятел, който не ползва много програми, но гледам, че и той е с няколко стотин МБ вече... Въпросът е, че е двусимовата версия, дано и за нея има ъпдейт...

От вчера до днес ,тормоз Big Grin
Няма лаг, скролва се бързо.Батерията за 5 часа /не е като да не се ровя/ ми е намаляла с 6%
Аз съм без забележки. 
п.с. ползвам Nova Launcher Smile



Цитирай
Аксесоари
#77

Чудесно. Чакам тогава с дуал версията...
Цитирай
#78

Имам проблем немога да инсталирам игри след като направих SD вътрешна накой с подобен проблем ????
Цитирай
#79

А има ли пак икономичен и суперикономичен режим на телефона с новия Андроид 6
Цитирай
#80

(2016-02-25, 20:25:40)krasixxx написа:  А има ли пак икономичен и суперикономичен режим на телефона с новия Андроид 6

Да,има Smile



Цитирай
#81

(2016-02-25, 06:13:52)bobytsekov написа:  Настройки > Памет и USB памет > SD карта от ... > Форматиране като вътрешна
После следваш инструкциите.

При тази операция информацията от SD карата изтрива ли се ?(като при нормалното форматиране )
И също така някой знае ли как се сменя цвета на клавиатурата ?

HTC 816  - HUAWEI P9 LITE  -  XIAOMI Mi 8 Smile
Цитирай
#82

Изтрива се.
Цветът на клавиатурата зависи от темата.
Цитирай
#83
Big Grin 

Миналата вечер наѝ-после получих МАРШМЕЛОЛ.Засега го тествам , питайте ако се чудите за нещо.  Wink  Wink Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#84

След ъпдейта клавиетурата стана бяла, как може да се промени?
Цитирай
#85

Само чрез някоя тема от HTC themes, може да се промени цвета на клавиатурата.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#86

След като се направи sd картата на вътрешна памет, има ли начин да се върна и пак да е външна?

ONEPLUS 6 
Цитирай
#87

Разбира се, че има. По същия начин, по който си я направил вътрешна, я правиш външна.
Цитирай
#88

При тази операция мисля, че картата се форматира отново и се губи цялата информация. Имай го предвид.
Цитирай
#89

Имам 816 dual, но не G а нормалната 816 с две карти. Да знаете нещо 6ца дали ще има за тях, защото все още нямам ъпдейт?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#90

Привет!Имам следното питане: мога ли да ъпдейтна HTC Desire 816 директно от 4.4.2 до 6.0 и ще  получа ли този ъпдейт on air? В момента всеки ден ми излиза съобщение за ъпдейт до 5.0, а аз искам да го "прескоча".
Цитирай
#91

Не, не можеш да го прескочиш.
Цитирай
#92

Мдам...неприятно. Трябва ли да правя ресет след ъпдейта до 5.0, или да чакам този до 6.0, да го направя и тогава да ресетна?
И още нещо - каня се да правя руут - би ли попречило/повлияло на ъпдейтите?
Благодаря!
Цитирай
#93

Не е задължително да правиш ресет. Прави се само, ако имаш проблеми.
Руута може и да повлияе, може и да не повлияе. Зависи.
Цитирай
#94

От какво зависи? Има ли вече HTC 816, получили 6.0? Как се държат телефоните след ъпдейта? Може ли да се даунгрейдва, ако не ми допадне?
Цитирай
#95

За да премине успешно един ОТА ъпдейт, е необходимо да си със стокво recovery и стоков ром (нищо по системните файлове не трябва да е променяно). Ако отговаряш на тези условия, вероятността да се обърка нещо в процеса на ъпдейт е минимална.
В противен случай ъпдейтът просто няма да се инсталира.
Цитирай
#96

Моля за извинение заради серията от въпроси, но си харесвам телефончето, добро "другарче" ми е, затова ми се ще да знам повече, за да не прецакам нещо. Как мога да проверя дали рекавъри-то и ром-ът са стокови? В секцията с инфо за телефона, на самия него? Телефонът не е купен в запечатана кутия.
Цитирай
#97

След като ти излиза известие за ъпдейт - изтегли го и го инсталирай.

Това за recovery-то и стоковия ром е чак, след като почнеш да бъзикаш.
Цитирай
#98
Big Grin 

ГотоФ: -) Още вчера ъпгрейднах до 6.0, нямаше никакви проблеми или щети, ако не броим igo-то, което така и не успях да подкарам. Снощи късно свалих една олекотена версия, но ми е много "постна". Дайте съвет откъде и как. Igo Israel не пожела да се инсталира - като подкарам арк-то, ми дава съобщение, че не може да продължи заради някаква синтактична грешка.
Цитирай
#99

Имаме тук във форума страхотен раздел за навигации. Сигурен съм, че там ще намериш отговор. Smile
Цитирай

Вече няма ли инфо за двусимовата версия на 816? Писах на HTC, но така и не получих отговор...нищо официално няма...



Пс: Получих отговор. Няма да получим ъпдейт до 6. Това ми казаха в лайв чат Bu

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)