Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIFrame (Полезна информация)
#1

Искам да ви предам малко информация и се надявам никой от вас да не си го купува. Да, повтарям - да не си го купува.

За тези от вас, които не знаят какво е това (надали има такива, но все пак) - вижте това клипче:

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=kNP--YmCdls[/video]

Току-що тествах един MIFrame на моят телефон и ви уверявам, че GPS е 2пъти по-зле с него. Може да предпазва телефона, но GPS е мега зле. Особено за хора като мен използващи постоянно Ingress и Swarm Smile

Според един приятел и WiFi е значително по-слаб с MI-Frame. Няма как да тествам, защото някъде затрих MI-Frame  Big Grin

(Ще прикача тестовете със и без MiFrame утре, че сега стана малко късно.

Надявам се информацията да е полезна на някой поне!


Без                                                                                                    Със MIFrame

[Изображение: BrrJ7vSl.png]   [Изображение: IlASOBvl.png]

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#2

Много полезна тема! Благодарности за @Be6i4. Аз се колебаех много дали да взема Miframe, но реших да заложа на стандартните калъфчета.
Имам и един въпрос. Оказва ли влияние на козметичното състояние на телефон? В смисъл, дали влиза лесно, драска ли го по някакъв начин?
Цитирай
#3

Влиза лесно. Има едно палче, което е точно на ъгъла на рамката и телефона и така се застопорява. Изглежда наистина стилно телефона, но само до там явно, предивид проблема с GPS. (Прикачвам снимките сега да видите)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Аз го имам фрейма (подарък е), но го сложих само един път да видя какво що е... Не ме впечатли и не го ползвам. За момента съм без никаква протекция. Иначе не съм тествал как е отразява на сигналите, но с тея антени - нищо чудно!

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#5

Просто от любопиство, от какъв материал е направено това чудо, че никъде в нета не намерих информация за това?
Цитирай
#6

Алуминий, не виждам от какво друго може да е. Те всички такива рамки са алуминиеви. Доста съм ползвал такива на различни телефони и никога не съм имал проблем с обхват, но вярно пък ГПС- въобще не съм го пускал
То всичко зависи къде са разположени антените на конкретния модел телефон - на някои пречи, на други не.
Цитирай
#7

Ако е алуминий, това би била най-малоумната защита. Предполага се, че трябва да обира вибрациите от сблъсъка при падане, а не да го провежда, както само метал може.
Цитирай
#8

И аз си взех такова, но издържа 2-3 седмици и се прецака. Палчето започна много лесно да се отваря, въпреки че не съм го отварял/затварял.

НЕ КУПУВАЙТЕ! Undecided

Xiaomi Mi2S 32GBAndroid 4.1.1MIUI 3.7.19
Цитирай
#9

А от къде го купи, може би е добре да се знае? Може да си попаднал на кофти бройка или на менте.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)