Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Този блок го няма в картата за това не излиза при търсене. Гугъла също не знае къде е, и в кадастъра не го намирам. Може ли малко повече инфо къде се намира?
Цитирай
Аксесоари

Има ли начин да се зададе не само мапшрут от точка А до точка В, а между тях да се вмъкнат още една или две точки.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Стартираш навигация и след като ти изчертае маршрута плъзваш нагоре долния панел /където е маршрутът/ и там може да се въвеждат допълнителни точки            

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 2 потребители изказват благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • scorceni, tonus
Цитирай

Здравейте имам Pioneer avic-f310bt доста старичка но работеща. тя е с карти Navteq maps  може ли малко помощ за ъпдейтване на картите.
Цитирай

Доколкото прочетох ъпдейтите стават през sd карта... Намираш нови карти и се молиш лиценза дето го има да работи с тях... аз малко се съмнявам де...
За по-сложни манипулации като преинсталация на софта, не съм сигурен че тук е мястото.
Погледнах че има някакви ъпдейти на фърмуера на страницата на производителя, но това само го намерих с гугъл, не съм се занимавал с този модел, помагал съм на приятели с други "маймунки"

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Имам такава карта и от там какво правя?
Цитирай

Не знам трябва да прочета или ти сам да прочетеш как стават ъпдейтите конкретно за твоето устройство, ама по принцип трябва да има някъде през менютата опция. На една друга навигация, ама не под андроид, по спомени, като качих на sd картата цялата програма с всички файлове и структурата на папките и тя излезна като шорткът и можеше да се стартира... Игнорирахме вградената, някаква измислена, и стартирахме директно IGo... Не си спомням дали правех някакви "гимнастики", за да чете първо от картата...

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Здрасти, има ли решение за читав БГ глас при новата версия?
Цитирай

VocalizerEx2 решава на 100%, изпробвано.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)