Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

С риск вече да изглеждам и да звуча като хейтър към тази програма( все пак ми е ясно че е бета версия все още), но... освен сериозния недостатък с намирането на обект или адрес, сега и маршрутите които ми дава (или по-скоро маршрутът) е уникален:

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

brabus написа:С риск вече да изглеждам и да звуча като хейтър към тази програма( все пак ми е ясно че е бета версия все още), но... освен сериозния недостатък с намирането на обект или адрес, сега и маршрутите които ми дава (или по-скоро маршрутът) е уникален:

Това го писах по-напред някъде, на нокиите не е така, дано го оправят, още е "пресна"

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#53

Да, и аз забелязах, че не избира оптимални маршрути. Аз искам да я ползвам в чужбина и ми направи впечатление, че избира основно магистрали, въпреки доста по-късите първокласни пътища, които биха свършили работа и които в същност и Сиджик и гугълската карта подбират. Дано да го оправят, че така е фактически неизползваема.
Цитирай
#54

Да има някой ентусиаст за превод?
HERE Maps v1.0.174 на Руски


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#55

Вече официално за всички андроиди: http://here.com/beta/android/?lang=en-US

незнам за васм но без лайв трафик в софия на мен ми е напълно безполезна, иначе предполагам за междуградски маршрути и офлайн в другите страни е идеална...

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#56

Мен след регистрацията ме изхвърля. :angry: :facepalm:

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#57

Български има ли вече?

HTC Desire 500
Цитирай
#58

ivo_555 написа:Български има ли вече?
Няма български

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай
#59

HERE_beta_175 на Руски
[Изображение: 2014102220.png]


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#60

За да намериш адрес ти трябва интернет :facepalm:

Че то ако имам достъп до интернет и гугъл мапс мога да си използвам за навигация - работи повече от добре...

240 мегабайта карта на БГ ми се струват малко множко. Но това да и е проблема...

Забърсах я моментално...

Всякакви устройства, компютри, телевизори, фотоапарати, телефони, преносими и вградени навигации и прочее ненужни боклуци с процесор и операционна система вътре.
Цитирай
#61

Като изтеглиш картата пак ли ти иска да имаш интернет за да намериш адрес?
Цитирай
#62

Няма нужда от интернет Smile
Цитирай
#63

На всичко отгоре и картата не е актуална. До ГКП Маказа прекарва по стари пътища.

Acer Iconia A1 810 8Gb
Hongmi 1S x 2
Цитирай
#64

nikdel написа:На всичко отгоре и картата не е актуална. До ГКП Маказа прекарва по стари пътища.
Както писах и по назад в темата... има нужда от доста подобрения тази навигация - много назад е от Google Maps, а да не говорим за Sygic и подобни!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#65

То не знам карта на HERE дето да прекарва по други пътища до там

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#66

Има нова карта на България.
Цитирай
#67

а на български език има ли я вече
Цитирай
#68

Ще има като се хване някой да я преведе. По нагоре е файла.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#69

Успях да изпробвам навигацията в реални условия и мога да кажа, че ми допадна. Ползвах я също и за ориентиране в чужда държава на непознато място и за тая цел е супер - пускаш програмата и си в режим карти. Това, което ми направи впечатление, че в сравнение със Sygic, източва батерията в пъти по-малко, субективно ПОНЕ 2-3 пъти е по-икономична. Тея 2-та фактора я правят много удобна ако си цял ден в движение в непозната обстановка :thumbup:

Разцъках и онлайн версията и забелязах, че маршрутите, които пресмята са различни и по-оптимални от тея на програмата. Явно нещо не са донастроили. Дано скоро да оправят алгоритъма и плюс факта че това е фактичски Navteq, смятам да разкарам сиджик-а и офлайн картите за ориентиране и това да ми е окончателната навигация :thumbup:
Цитирай
#70

Има нова бета.Трябва да се изтегли от сайта и.
Цитирай
#71

По-голям обем от Sygic, при излизане от приложението си остава да си виси в оперативната памет.

 
Цитирай
#72

https://drive.google.com/file/d/0B4gJ7bz...sp=sharing

ver. 220
Цитирай
#73

Даже и в тая бета не изглежда да са оправили проблема с изчисляването на маршрут. За други промени не съм гледал.
Цитирай
#74

Хайде заповядайте,не е перфектно но ако ми остане време ще я довърша :cheers:
-на БГ v2.20:
http://www16.zippyshare.com/v/2013070/file.html

LG V10 DUAL H962 64GB
Цитирай
#75

Вече и в Гугал Плей :cheers:

[Изображение: 5dc739991fc554f9.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)