Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

https://play.google.com/store/apps/detai...e.app.maps

И гугъл плей ми казва че не съвместима с никое от устройствата ми... а е инсталирана на таблета Smile

Хайде някой да я свали и сподели, че пише че е от 5 декември, да не е по нова версия?


Намерих я..
вече е версия 1.0.beta.build.232

сваляне:
Файл : com.here.app.maps.ver.1.0.beta.build.232.apk
Линк за сваляне : https://yadi.sk/d/MCqb--vEdHo6N

Инсталира се и тръгна...
Цитирай
Аксесоари
#77

През Ggoole Play я инсталирах на G3-ката и за сега работи без проблем. Не съм забелязал някакви бъгове, но това е на пръв поглед. След по-дълго ползване ще изкажа по-точно мнение.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#78

Не ми дава да изтегля никакви карти.
Като натисна Downloads Maps и не се случва нищо.
Цитирай
#79

gvch написа:Не ми дава да изтегля никакви карти.
Като натисна Downloads Maps и не се случва нищо.
Регистрация при тях имаш ли?

 
Цитирай
#80

OliQueenBG написа:През Ggoole Play я инсталирах на G3-ката и за сега работи без проблем. Не съм забелязал някакви бъгове, но това е на пръв поглед. След по-дълго ползване ще изкажа по-точно мнение.
Един мога да ти кажа веднага: Няма бутон ИЗХОД и остава винаги резидентна в паметта. Изчислява изключително странни маршрути

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#81

Бе що няма Бг войс таз навигацийка...иначе от едно време при нокиите много добри спомени имам

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#82

HERE_1.0.beta.build.234_BG.apk с превода на quato79


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#83

На андроид 5.0.1 на Нексуса върви навигацията идеално, а на Ноут 3 е перфектно без никакъв лаг при зумване и разглеждане на картата, дано картите станат по-подробни ..... Благодарско на Дидо и преводача!

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#84

Как я настрои да говори на български? :unknw:
Цитирай
#85

irv написа:Как я настрои да говори на български? :unknw:

Не я настроил да говори, а само менюто е преведено.
Цитирай
#86

Превод на последната версия от Маркета,с доста по-подробен превод и поправка на някои грешки:

http://www63.zippyshare.com/v/69872106/file.html

п.п.Сложили са папка BG вътре в ресурсите на програмата,имаше и преведени 10-тина изречения,можи би в бъдещи ъпдейти можем да очакваме официален бг език и глас но не се знае кога... :confused:

LG V10 DUAL H962 64GB
Цитирай
#87

Защо не предложите на производителите на програмата да им изпратите преводите за да могат да ги вградят в следващите версии?
Цитирай
#88

sapiora написа:Защо не предложите на производителите на програмата да им изпратите преводите за да могат да ги вградят в следващите версии?

Не е толкова просто... трябва да има обществена поръчка за преводач, да мине тръжната процедура и след това пак ще си ползваме "нашия" превод...

Весела Коледа
Цитирай
#89

Колега Smile само държавните институции са задължени да правят обществени поръчки и конкурси.Това е Майкрософт стига да искат могат да я преведът за 1 седмица.Трябва да възложат на някий да я преведе и после да се провери дали превода е точен.Стига да искаха Smile обаче нали е безплатно няма причина за бързане.
Цитирай
#90

Купих си Nokia XL който ползвам за служебен поради факта че е с 2 сим карти и самия телефон има тази навигация заводски в него. Като цяло самата навигация е супер картата и наистина е много по точна от другите и можеш да настройваш терена има и български език както и глас. Много голям минус е в подсказките за адреса не можеш да въвеждаш номер на улицата зада го направиш трябва ръчно да въведеш цялата улица и друг минус е добавянето на поита ако можеше да се въведат и полицейските засади ......

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай
#91

Супер е навигацията. Обаче ще е добре да добавят и помощник за престрояванията по кръстовищата.
Цитирай
#92

AntonGalabov написа:...Това е Майкрософт стига да искат могат да я преведът за 1 седмица...
HERE и Майкрософт нямат нищо общо. Майкрософт купиха само мобилно подразделение. Картите си останаха на НОКИА.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай
#93

Може би а може и да не е така.Въпреки това е смешно да си мисли че Нокия трябва да прави обществена поръчка за да преведе програма която вече има преведена за собствените си телефони.
Цитирай
#94

(2014-11-06, 13:40:09)jivkojj написа:  Успях да изпробвам навигацията в реални условия и мога да кажа, че ми допадна. Ползвах я също и за ориентиране в чужда държава на непознато място и за тая цел е супер - пускаш програмата и си в режим карти. Това, което ми направи впечатление, че в сравнение със Sygic, източва батерията в пъти по-малко, субективно ПОНЕ 2-3 пъти е по-икономична. Тея 2-та фактора я правят много удобна ако си цял ден в движение в непозната обстановка :thumbup:

Разцъках и онлайн версията и забелязах, че маршрутите, които пресмята са различни и по-оптимални от тея на програмата. Явно нещо не са донастроили. Дано скоро да оправят алгоритъма и плюс факта че това е фактичски Navteq, смятам да разкарам сиджик-а и офлайн картите за ориентиране и това да ми е окончателната навигация  :thumbup:

Здравей, колега,
Прави ли ти впечатление, че след излизане от програмата, тя остава да се кешира в РАМ-а на телефона и така си точи батерията?
Аз я пробвах няколко пъти, с СГС4 съм, но ми прави впечатление, че още Here Drive не е изцяло оптимизирана за работа с андроид.
Сиджика не го кешира дори когато работи. Навигона заема около 150-160 мб рам, но е много по-добре оптимизирана и след като я изключиш, тя не се кешира в рама и не точи батерията.
Има още какво да се желае, за момента мисля да я качвам само когато трябва да пътувам, за да не ми стапя батерията.
Цитирай
#95

Ами не съм забелязал да ми точи батерията. Вярно, че оставя някакъв процес в паметта, но след като пусна някоя друга по тежка програма - изчезва.

Междодругото какво ми е направило впечатление - имам телефон HTC One M7 и таблет Samsung Galaxy Tab pro. Телефона  като цяло много по-добре си управлява програмите във фонов режим, отколкото таблета. Много пъти на таблета по някой процес се случва да му стопи батерията, докато на телефона такива ефекти забелязвам само когато се появи системен ъпдейт и аз не го рестартиратм след това. И 2-те устройства са с 4.4.2.

Ето сега например прочетох ти поста преди около час и реших да направя експеримент. Пуснах Едновременно Сиджик и Хере за няколко минути и ги спрях. Оставих и телефона на спокойствие. Сега, като гледам за това време батерията не е мръднала изобщо. Вярно, че Хере е останал като процес с около 100тина МБ. В доклада за ползване на батерията ми дава, че Сиджик е използвал 8%, А Хере - 3% от източената до момента батерия, при все, че програмите бяха едновременно пуснати и аз превключвах между 2-те в рамките на 2-3 минути и след това 40 минути процеса на Хере е бил в паметта.

Довечера, ако не забравя ще пусна отново хере, ще го спра и ще погледна какво се е случило през ноща.
Цитирай
#96

И аз я качих за проба, като за безплатно приложение е направо идеална.
Вярно е, че доста от необходимите неща липсват все още, но може и да ги оправят.
Засега най-много ми липсват бг-глас, симулация на маршрут, камерите, видими пои-та и някои други малки неща с които съм привикнал.
Учуди ме, че изговаря имената на улиците из София-това е рядко срещата екстра.
Другото голямо удобство е, възможноста да се добавят и трият картите във всеки един момент.
Програмата позволява картите и данните да се складират на външната памет, което също е голям плюс при КитКет без руут.
За батерията програмата е щадяща, за 23 минути работа е излапала само 3% от батерията.
Картите наистина са много добри, поне това което видях от браузването по картите на няколко града у нас.
Мисля, че има хляб в програмата. Ако я поддържат ще стане лошо за някои конкуренти, които искат парички за подобни продукти.
Цитирай
#97

БГ гласов файл  вече може да се изтегли и през програмата. Честито на всички.

[Изображение: 5fe7f32e5d0e29f2.png]
Цитирай
#98

(2015-01-11, 21:57:31)AntonGalabov написа:  БГ гласов файл  вече може да се изтегли и през програмата. Честито на всички.

[Изображение: 5fe7f32e5d0e29f2.png]
При мен го няма!? v.1.0.234beta на LG G2

[h]LG G2 D802 [/h]
Цитирай
#99

[Изображение: a6e9a4f4e908090b.png]
Цитирай

Току що инсталирах тази - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1062447
Гласа го има, сваля се доста бавно....

пп. Андроида ми е 4.0.4... и googleplay ми казва че не е съвместима Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)