Оценете темата:
  • 15 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tоку що преинсталирах приложението от Google Play защото и на мен не ми откриваше български глас,вече всичко е наред.

 
Цитирай
Аксесоари

Инсталирате приложението и оставяте малко да се "адаптира". След препращане на малко данни за вас към сървъра се появява и бг език от менюто за езици. Важно, преди да теглите теглите карти, всеки път да зададете да се ползва външната памет. Остава кеширан процес в паметта, защото ви "следи" за да оптимизира маршрутите ви и времената ви на движение. Както и да помогнете на разработчиците с това-онова. За батерията не знам. Харесва ми изчистеният интерфейс и най-вече картите са много подобри, точни и са от извора на създателите им. Все още я тествам, за мен е много важно в режим на навигация да е удобна за работа. Няма много екстри, но ще ги добавят може би. ИМАМ някои забележки основно алгоритмите им за смятане на марширутите, /както и към последната версия на Сайджик, и там нещо става/ За сега оставам на Сайджик с ТА вградени, и Хиър като втора навигация за сверяване на часовника. Наскоро пробвах route66, малко е да се каже, че съм приятно изненадан. Точна, приятелска, с перфектен алгоритъм, както за дълги, така и за градски маршрути. Поздрави ще се радвам, някой да сподели още нещо.
Цитирай

Ако правилно съм разбрал единствения начин да се появи български глас е да се преинсталира приложението така ли?
Цитирай

(2015-01-12, 13:04:34)juventusarl написа:  Ако правилно съм разбрал единствения начин да се появи български глас е да се преинсталира приложението така ли?

В началото след инсталацията, нямах български език. Всъщност езиковият пакет беше много ограничен. После получих обновление, под формата на известие, че имам нови гласове и така се появява бг език. Не знам кога си инсталирал приложението, но ако искаш, деинсталирай и инсталирай пак и пиши.
Цитирай

(2015-01-12, 13:16:13)yakie написа:  
(2015-01-12, 13:04:34)juventusarl написа:  Ако правилно съм разбрал единствения начин да се появи български глас е да се преинсталира приложението така ли?

В началото след инсталацията, нямах български език. Всъщност езиковият пакет беше много ограничен. После получих обновление, под формата на известие, че имам нови гласове и така се появява бг език. Не знам кога си инсталирал приложението, но ако искаш, деинсталирай и инсталирай пак и пиши.
Ясно, ще го преинсталирам защото от доста време го имам, но български език не ми се появява!

(2015-01-12, 13:21:46)juventusarl написа:  
(2015-01-12, 13:16:13)yakie написа:  
(2015-01-12, 13:04:34)juventusarl написа:  Ако правилно съм разбрал единствения начин да се появи български глас е да се преинсталира приложението така ли?

В началото след инсталацията, нямах български език. Всъщност езиковият пакет беше много ограничен. После получих обновление, под формата на известие, че имам нови гласове и така се появява бг език. Не знам кога си инсталирал приложението, но ако искаш, деинсталирай и инсталирай пак и пиши.
Ясно, ще го преинсталирам защото от доста време го имам, но български език не ми се появява!
Стана, но без да го преинсталирам, просто смених менюто на телефона на български и излезе в списъка с гласове!
Цитирай

Аз влязах в менюто с избор на езиците, български нямаше. След като поразцъках и актуализирах немския език, който си бях избрал, излязах от програмата и после пак я пуснах. Вече имаше и български и доста други езици в сравнение с преди.

Междодругото за бета-версия от много време не е имало актуализация. Липсва ми помощник за престроявания преди кръстовища и на магистралите (Active Lane Assistant).
Цитирай

Поръчал съм ти актуализация можеш да си я свалиш Smile)))

[Изображение: e72167edf97674e9.png]
Цитирай

(2015-01-12, 18:40:18)AntonGalabov написа:  Поръчал съм ти актуализация можеш да си я свалиш Smile)))

[Изображение: e72167edf97674e9.png]

Хахаха, това беше добро  Smile 

Някой да забелязва промени нещо? Маршрутите май пак не се смятат много оптимално. 
Цитирай

При мен стана с преинсталация!

[h]LG G2 D802 [/h]
Цитирай

http://youtu.be/fyY8fs5JHiA
Цитирай

Bu С преинсталирането се появява български глас, но губим превода на менюто.
Цитирай

(2015-01-13, 18:27:58)rsvr написа:  Bu С преинсталирането се появява български глас, но губим превода на менюто.

Нищо не се губи,менюто си остава на  български.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай

HERE_1.0_269_Beta на Български, с превода на quato79
Деинсталирайте първо предната версия!

HERE_1.0_269_Beta.apk


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

От някъде трябва да се активира БГ менюто или? Защото след инсталацията нищо не стана. Свалям си гласа без проблеми, но превода липсва Sad
Някой може ли да помогне.
Ползва се на Moto E

Благодаря!
Цитирай

Програмата сама го разпознава, най вероятно по менюто на телефона.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Ясно, Moto E няма Българско меню. Затова явно не става.
Мерси!

хубав ден!
Цитирай

Ако много държиш, превода може да се сложи в папката с Английския и трябва да стане.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Ще можели файла с превода и в коя папка се поставя.Благодаря предварително.
Цитирай

За всички които нямат Български на телефона ,също така може да се инсталира върху версията от Маркета за които са изгубили Бг превода:

http://www46.zippyshare.com/v/JycLf15U/file.html

Пробвайте....

LG V10 DUAL H962 64GB
Цитирай

Поне при мен не стана.
Опитах се да инсталирам върху приложението от маркета, но не ми позволи.
Махнах и качих това от горния линк, но пак няма БГ меню.

Нека и други колеги се изкажат (може и от моята Моторолка да е). Надявам се след някой друг месец да я сменя Big Grin
Цитирай

При мен не се инсталира.Иска да махна версията от маркета първо.
Цитирай

Ето още едно BGEN_HEREBeta.apk


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

Пак не се инсталира поне при мен.

(2015-01-14, 18:05:51)dido123 написа:  Писал съм по горе, че трябва да се деинсталира предната версия или тази от маркета.

ok
Цитирай

Писал съм по горе, че трябва да се деинсталира предната версия или тази от маркета.


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

(2015-01-14, 18:05:51)dido123 написа:  Писал съм по горе, че трябва да се деинсталира предната версия или тази от маркета.

Изпробвах я в режим на навигиране, но за съжаление, не ми излая нито веднъж на български. Не се чу нито един звук през цялото време. Всичко е усилено, другите пътеводителки работят нормално. Някой друг да е пробвал в реални условия и да има този проблем?

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)