Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ZTE Nubia Z7 Max
#1

Здравейте, някой има ли впечатления от този телефон !!! В ревютата , които изчетох ми направи впечатление дългият живот на батерията и множеството режими за пестене на енергията . Моля някой с наблюдение над телефона да сподели мнение . Общо взето май се колебая междо Xiaomi M4 i Nubia Z7 max !!! , като общо взето съм склонен да преглътна 1гб Рам заради по-доброто държание на батерията !!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Като гледам доста добри параметри има , а цената е доста по надолу от Xiaomi Mi4 , предимството тука е , че има 2 сим карти и има слот за карта памет.В момента и аз си търся як телефон , но не мога да уцеля идеалния вариант.Гледам и Huawei Honor 6 , но е доста скъп... THL телефоните имат много добри параметри на добра цена , но им куца 3G честотите за България.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай
#3

В ревютата които изгледах - Нубията печели с батерията и режимите за пестене на енергия , но няколко отзиви за софтуера които прочетох по чуждите форуми нещо ме притесняват !!! Та ако някой има наблюдение да сподели Smile)
Цитирай
#4

От днес съм собственик...нека ден два да минат и ще дам подробности..Wink)

Xiaomi mi9 
Цитирай
#5

Чудесно Smile) Ще чакаме значи Smile)
Цитирай
#6

Телефона е с много добра изработка,удобен за държане и много красив(отварям скоба да спомена ,че предишният ми тел. е Galaxy s5).Дисплея е ярък,като няма затруднения на дневна светлина.Работи много бързо,няма крашвания и др.подобни.Камерата е аналогична на galaxy s4...добро качество,но нее във високия клас.Много приятни глезотийки, като двойно почукване за отключване,заключване с поставяне на дланта в/у тел.и др.Infra red работи идеално.Батерията с доста човъркане и вкл.3G около 12-14часа(s5ицата изкарваше по-малко).Като цяло телефона (за 373$~580лв)наистина си заслужава...единственото което ме дразни за момента, че немога да подкарам 4G картата на един наш оператор,но чакам в понеделник обаждане от тях(щото проблема нее в моя телевизор).Надявам се да съм поне малко полезен с това имфо за моментаWink

Xiaomi mi9 
Цитирай
#7

Със здраве да си го ползваш Smile) и мерси за инфото !!!
Цитирай
#8

vladokarata, можеш ли да споделиш как работи GPS-a, бързо ли хваща, губи ли обхват в кола?

PS. и аз го поръчах вчера и чакам с нетърпение
Цитирай
#9

vladokarata написа:...
Интересува ме телефона има ли възможност за провеждане на видеоразговори не чрез скайп, вайбър и други подобни програми а през 3G мрежата на GSM оператора? Ако може един скрийншот или снимка на опциите при избиране на тел. номер. Благодаря предварително :thumbup:

Nokia N8, Nubia Z7 Max, Meizu MX5, Huawei P30Pro 8/256, Huawei P40Pro 8/256
Цитирай
#10

Колеги,
Имам лична и работна SIM карта. Омръзна ми да нося два телефона.
Nubia Z7 MAX ми се вижда много добро решение. По руските форуми има добри отзиви.

Но не мога да намеря доставка от Европа.
Вие къде поръчвахте?
Цитирай
#11

Работи ли LTE с нашия оператор ?

Redmi 5 Plus
Цитирай
#12

Да си отговоря на въпроса Smile Та не поддържа 3G Видеоразговори през мобилната мрежа. Видеоразговор може да се проведе през интернет връзка чрез някое приложение. Впечатления от телефончето след близо двумесечна употреба:
Бърз и лек за размерите си телефон. Батерията държи при нормална употреба - проверка поща, интернет, фейсбуци и др. бъзикни два пълни дена като втория ден вечерта на 35-40%. Не го ползвам за игри.  Ако се сведе до минимум проверката на горните си ги изкарва 3-те дена без проблеми. Общо взето екрана най-много събаря барерията. Ако се изключат всякакви данни може да ги изкара 4 и повече дни т.е ако само се ползва за разговори. Има доста функции, които лично на мен ми допадат като например двойно докосване на екрана че да се събуди. Софтуерно има поддтъжка сравнително редовно. В момента Нубиата е вече с Lollipop (3.09 е версията на фърмуера) и се представя много добре.

Nokia N8, Nubia Z7 Max, Meizu MX5, Huawei P30Pro 8/256, Huawei P40Pro 8/256
Цитирай
#13

Здравейте, реших да събудя темата с няколко въпроса кум притежателите на този телефон.
Заслужава ли си покупката му към днешна дата за $115? Как се държи батерията. Дали го продават със стари батерии. Четох някъде, че Ли-йон батерии стареят и без да се използват. Няма да се играят игри, малко сърфиране, фейсбук, ютюб, някой филм ...
Цитирай
#14

Аз си поръчах миналата седмица Nubia Z7 и вчера дойде. Доста приятен телефон. А колко може да държи една 3000mAh батерия- ден и половина, мах два. Единственото нещо, което не ми харесва е, че не намирам ROM за него.Цената на която дойде при мен е $144. Ето малко инфо за модела.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)