Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за GALAXY S5 MINI
#1

Здравейте, извинявам се, че пиша тук но все още няма отделен раздел за минито. Интересува ме дали ще мога да включа usb памет към телефона? Преди на s4 нямаше проблем, после на минито не ставаше. Дали трябва нещо да се направи или просто си зависи от телефона?

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
Аксесоари
#2

Въпрос към модераторите. Ще има ли раздел за Самсунг Галакси S5 мини?

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
#3

Предполагам ,че ще има ,стига да се съберат още хора за да има дискусий,а не да стои празно.После сигурно и темите от тук ще се преместят там.Така че е въпрос на време.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#4

още един глас ЗА форум за С5 Мини
Цитирай
#5

И аз съм се насочил към покупката на S5 Mini. Интересува ме дали дисплея има Corning Gorilla Glass 3 защита, защото на някой места пише, че има, а на други не?
Примерно тук е дадено, че няма Corning Gorilla Glass 3 http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s5_mini-6252.php

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#6

Не!Минито не е ,но обикновенния е със.За повече информация ползвайте сайта гсмарена.ком :coffee:

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#7

Явно няма да има раздел за минито, така че ще се пише тук. Някой би ли помогнал за руутване на телефона. На предишните ставаше доста лесно и обикновено го правех в деня на придобивката. Сега съм доста зает и нямам време за ровене. Ще бъда много благодарен ако някой ме улесни, пък макар и с линк към тема за рут на с5 мини.

Samsung Galaxy S 6, Iphone 6
Цитирай
#8

Тук е описано ,но ще задействаш Нокс-а и гаранцията ще ти отпадне,освен след време (преди да се повреди) да излезне начин за зануляването му.Ти си решаваш.Флашването е лесно,слагаш md5 файла в Один и след рестарта си Админ.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#9

Аз имам проблем с моето с5 мини . Изтрива ми всичките контакти в телефона , надявам се да ме посъветвате как да го оправя сам , защото иначе ще трябва да виси месец по сервизите . Благодаря предварително
Цитирай
#10

Ако са синхронизирани с gmail и си пуснал синхронизациите не би трябвало да изчезват.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Аз да питам за флаш плеъра.
Huh
Не мога да гледам видеото в сайтовете. Свалих си флаш плеъра от страницата им, нищо не стана. На предишния ми телефон ставаше, сега не.
Моля помогнете! :wall:

Самсунг S5 мини.
Цитирай
#12

Пробвай по този начин

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#13

Здравейте,и аз съм „ЗА“ това да има такъв форум за S5 мини.Ще бъде хубаво да има къде да споделяме и да си помагаме и ние.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 
Цитирай
#14

Колеги, моля помогнете!
Кажете какво да инсталирам за да мога да гледам клипове от сайтовете. Трябва май да сложа някакъв флаш, ама кой точно и от къде да го сваля. Confusedtupid:

Самсунг S5 мини.
Цитирай
#15

С кой Андроид си?

>> https://www.androidbg.com/forum/topic689...layer.html

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#16

За съжаление S5 mini фабрично не поддържа USB OTG. Много неприятно, защото бях свикнал да го ползвам на старата ми нокия от 2011-а и изобщо не предполагах, че на нов смартфон при това не от най-евтините го няма.
Най-интересното е, че хардуера поддържа host режим на USB, но поради някаква причина (възможно е да просто комерсиален трик) тази функция е забранена при mini версията.
Оказва се, че неофициално режима може да се разреши с този update: http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...l-t2968120
В този вариант обаче се губи гаранцията.
Ако някой е намерил разумно решение на проблема или е пробвал този ъпдейт нека сподели впечатленията си.
Цитирай
#17

Здравейте, имам и аз въпрос- отскоро телефона сам влиза в маркета на приложение Mico- има ли как да спра това, без да правя фактори ресет?
Цитирай
#18

Да попитам... често срещан дефект ли е презакачането на дисплеи при новите смарт устройства. Моето на 3-тия месец угасна и това беше направено в сервиза гаранционно. Нормално ли е при интензивна употреба ( разцъкване предимно wi-fi през деня и 2-3 часа игри ) батерията да издържа по 2-3 дни?
Цитирай
#19

(2014-10-13, 13:04:47)a4koy написа:  Предполагам ,че ще има ,стига да се съберат още хора за да има дискусий,а не да стои празно.После сигурно и темите от тук ще се преместят там.Така че е въпрос на време.

Здравейте колеги, и аз гласувам "ЗА" тъй като съм с такъв и немисля да го сменям скоро... Smile Smile Smile
Цитирай
#20

Рових в разни сайтове, но никъде не намирам потвърдена информация, за надграждане на андроида за нашите устройства. Сегашният на модел SM-G800F е Kitkat 4.4.2. Не, че роптая, но по - ниския клас ако мога да се изразя са позабравени. Въпросните ъпдейти зависят ли от мобилният оператор?
Цитирай
#21

(2015-12-15, 16:06:57)civilen написа:  Въпросните ъпдейти зависят ли от мобилният оператор?

Не.

D_coffee
Цитирай
#22

Не съм сигурен, но има един въпрос. Ще използвам тази тема за да не пиша нова. Януари месец е излязъл лолипоп за мояг модел мини. Все още не съм получил ота ъпдейт. Ако кача лолипопа с ОДИН ще падне ли гаранцията?
Цитирай
#23

Не. Гаранцията не отпада при флаш на стоков ром с Один.

D_coffee
Цитирай
#24

Благодаря за бързият отговор.
Цитирай
#25

Да ни е честита близалката Wink Определено устройството върви по - гладко.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)