Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi4 - въпроси, проблеми, дискусия

Виж в общия раздел моите настройки за батерията. Може да намериш нещо полезно...
Цитирай
Аксесоари

Ами всичките настройки за батерията съм ги направил като твоите и пак си я дърпа. Най-много дърпа, както казах на заключен екран, но съм се примирил. От фабрични няма смисъл, защото го инсталирах преди няма и месец. Иначе сигурно и фейсбук и месенджъра си дърпат стабилно, но това е положението. Вие, ако имате някакви други съвети ще се радвам да ги чуя.
Цитирай

Може и на самата батерия да ѝ е дошло времето
Цитирай

Ами не знам, на почти година е телефона, не е като да е толкова стар. Горе долу си държи като в началото, но все пак не е и нова вече де Big Grin Засега върши работа, пък като събера някой лев ще го сменям за някой по-нов и така. Благодаря Ви за коментарите.
Цитирай

Мини на 3G за няколко дни, да видиш дали не е от мрежата. Може да е и дефектна сим...
Цитирай

Ще пробвам и това, но и картата е нова Big Grin От вивакомските 3 в 1, които са на 3-4 месеца е.
П.С. Снощи видях, че съм бил на по-слабия режим на енергоспестяване и го промених, също и забраних на ФБ да се включва на заден фон. През нощта за 8-9 часа не беше мръднала и 1%, но ще видим дали ще остане така де.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)