Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi4 - въпроси, проблеми, дискусия
#51

И при мен не се оправи, спокойно Big Grin

Това, че сме пуснали бъг рипорт, не означава, че ще го оправят веднага. Дано все пак го оправят де...Защото не е само с българския, а със всеки език освен system language.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#52

според мен ако на някой му се занимава и изтегли фонта от стар ром и го сложи ръчно на тела си ще се оправи.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#53

Я някой да сложи това и да тества:

http://android.bulfon.com/mtz/FontSonySketch.mtz
Цитирай
#54

Колеги, менюто на телефона с какви езици разполага освен английския ? Smile

 
Цитирай
#55

NoMaD написа:Колеги, менюто на телефона с какви езици разполага освен английския ? Smile
Китайския ром има Китайски и Англииски ,многоезичния има и Български.
V5:
English (MarkHUK & iBotPeaches, xiaomi.eu) - Report Bugs - CHANGELOG
Chinese (Xiaomi, miui.com) - Report Bugs - CHANGELOG
Polish (Acid, miuipolska.pl) - Report Bugs - CHANGELOG
Russian (KDev Group, romz.bz) - Report Bugs - CHANGELOG
Ukrainian (KDev Group, romz.bz) - Report Bugs - CHANGELOG
Slovak (ingbrzy, miuios.cz) - Report Bugs - CHANGELOG
Czech (kynio, miuios.cz) - Report Bugs - CHANGELOG
French (Matzounet, cpasmoi) - Report Bugs - CHANGELOG
Hungarian (vagyula, miuiandroid.hu) - Report Bugs - CHANGELOG
Danish (1982Strand) - Report Bugs - CHANGELOG - Disabled
Dutch (redmaner) - Report Bugs - CHANGELOG
German (Bitti09) - Report Bugs - CHANGELOG - Disabled
Greek (Xiaomi-Miui Hellas TEAM) - Report Bugs - CHANGELOG
Spanish (StenkaFC) - Report Bugs - CHANGELOG
Italian (MIUI Italia, miui.it) - Report Bugs - CHANGELOG
Arabic (MIUI Arabia) - Report Bugs - CHANGELOG
Norwegian (trondkevin, datagutt) - Report Bugs - CHANGELOG
Hebrew (HebMIUI) - Report Bugs - CHANGELOG
Vietnamese (HoangTuBot) - Report Bugs- CHANGELOG
Korean (Nosoy1) - Report Bugs- CHANGELOG - Disabled
Indonesian (pekikz) - Report Bugs - CHANGELOG
Brazilian-Portuguese (MIUIBrasil, miuirom.com.br)
Turkish (Celaleddin Madencan) - Report Bugs - CHANGELOG
Thai (gooagolf, rcset) - Report Bugs - CHANGELOG
Bulgarian (****) - Report Bugs - CHANGELOG
Finnish (asdemt) - Report Bugs - CHANGELOG - Disabled
Portuguese (MIUIPortugal, miuiportugal.pt) - Report Bugs - CHANGELOG
Romanian (ygorigor) - Report Bugs - CHANGELOG
Croatian (Masva)

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#56

Да разбирам, че този модел, който се предлага в miui центъра е с мултиезичен ром или..? :whistle:

 
Цитирай
#57

NoMaD написа:Да разбирам, че този модел, който се предлага в miui центъра е с мултиезичен ром или..? :whistle:
И MiCenter и iBuygou могат да ти сложат многоезичния ,ако го споменеш изрично.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#58

dp4u4umi6ev написа:
NoMaD написа:Да разбирам, че този модел, който се предлага в miui центъра е с мултиезичен ром или..? :whistle:
И MiCenter и iBuygou могат да ти сложат многоезичния ,ако го споменеш изрично.
...и след това се започва ходене по мъките и задаване на стотици безумни въпроси, защо не ми работи еди си кое си... Smile
Цитирай
#59

s01o написа:...и след това се започва ходене по мъките и задаване на стотици безумни въпроси, защо не ми работи еди си кое си... Smile
По-добре да не се слага многоезичния ром ли? :|

 
Цитирай
#60

Най-добре глобален според мен Wink
Цитирай
#61

vaso22 написа:Най-добре глобален според мен Wink
...най-добре да си е на оригинален китайски сток!... :coffee:
Зарежете всички преработени изгъзици, Глобали и прочее простотии!...

Равносилно е, като да сложиш на iPhone - Custom firmware ! ...пълна трагедия! :facepalm:
Цитирай
#62

s01o написа:
vaso22 написа:Най-добре глобален според мен Wink
...най-добре да си е на оригинален китайски сток!... :coffee:
Зарежете всички преработени изгъзици, Глобали и прочее простотии!...

Равносилно е, като да сложиш на iPhone - Custom firmware ! ...пълна трагедия! :facepalm:

Стига де, глобалния е направен от Ксиаоми да покрива Индия, Индоенезия, Хонг конг, Сингапур и Малайзия, мултиезичния е правен от фенове. Глобалният си е идеален.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#63

Възможно ли е в пакета да няма слушалки/хендс фрии за Mi4 поръчан от ibougou? Само едно зарядно и кабел в кутията, нищо друго.
Цитирай
#64

stentor142 написа:Възможно ли е в пакета да няма слушалки/хендс фрии за Mi4 поръчан от ibougou? Само едно зарядно и кабел в кутията, нищо друго.

Ми да това е.. Smile Всички Xiaomi телефони са така слушалки си купуваш допълнително Wink

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#65

Реших да попитам, тъй като почти винаги изтеглям късата клечка, та да не би да са забравили някак си в пакета ми Smile
Ама щом е масово, значи не е това случаят. Мерси.
Цитирай
#66

вярно ли е, че ми4 не работи с 3Г мрежите в БГ?
В една обява в сайт, линк към който не знам дали мога да публикувам пише цитирам:
"Телефона работи с 2G у нас, с Wi-Fi , коростите могат да са много по-високи.Има 3G и 4G LTE за САЩ."




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#67

Попаднал си на менте, особено ако и резолюцията не е full hd. Остави го тоя OLX ...

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#68

Хаха намерих я тази обява, определено е менте.
"Xiaomi Mi4 Custom OEM version, премиум телефон, Дисплей: 5 инча IPS 1280x720, Телефона работи с 2G у нас, с Wi-Fi , скоростите могат да са много по-високи.Има 3G и 4G LTE за САЩ........."
Приключваме със коментара нататък. Tooth

Малко развитие, изпратих му съобщение за да му кажа да си смени обявате че продава реплика а той ми отговори така........

"Това е Custom OEM версия, в сайта на Xiaomi след въвеждане на IMEI и сериен номер излиза, че си е оригинален, така че не заблуждавай хората. Проверил съм го и със някаква програма antifake от сайта на Xiaomi. Телефона е истински." :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Пратих му едно по дълго съобщение в което му обясних някой неща, а той отговори така.....

"Уау, толкова много не ми се чете в момента" :wall: :wall: :wall: :wall:

Е какво да ви кажа,след такъв коментар просто не си заслужава човек да се занимава, скоро пак ще има тема, "Помогнете, купих си телефон от преебалника,ама не работри като хората,кво да прая сега?" :rofl: :rofl:

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#69

може ли някой собственик на ми4 да направи клипче със звук, примерно да усили звука на тв и да запише 20-30 сек., защото ако е като на този клип, качеството е потресаващо :facepalm: https://www.youtube.com/watch?v=7LqLMqMGOQY




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#70

Ето заповядай, макар че не знам дали това е много точно със запис от телевизора,пък и после конвертиран е от сайта на който се качва, но може да добиеш представа, в интерес на истината според мен се чува добре, но ако пуснеш запис 4К тогава аудиото наистина дразни и има гадни шумове но за сметка на това картината е перфектна. [video]http://vbox7.com/play:f2b21186a7[/video]

Това е със по високата резолюция, вижда се че картината е по добра, но според мен има някакво глъхнене, ти си прецени.[video]http://vbox7.com/play:2d260e1ca8[/video]

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#71

Много ти благодаря колега, положението не е чак толкова зле, но има какво още какво да се желае. На първия клип звука си е екстра но на втория сякаш го възприема като шум и се опитва да го заглуши.




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#72

Както казах вторият е със 4к видео,може би е заради това, освен това и е снимано от телевизора,нормално е да има някакво изкривяване,предполагам че ако се записва директно клипче да си говориш не био трябвало да има проблем,а оня от твоят клип нещо ми се вижда нагласено,може да е някой хейтър и нарочно да го прави Tooth Tooth

Хиаоми RedMi Note 5 4/64 Black
Цитирай
#73

Току що видях, че имам съобщение за нова актуализация до MIUI 4.10.24. До сега последната беше 4.8.22. Така и не мога да разбера как му се вика на моя MIUI, stable ли е, друг ли е, с него дойде телефона от ibuigou, има български.
Цитирай
#74

Ако беше стабил щеше да е само 34
ти със седмичен Dev ROM .
Цитирай
#75

milstan написа:Току що видях, че имам съобщение за нова актуализация до MIUI 4.10.24. До сега последната беше 4.8.22.
Някой с тази версия ако пусне да ъпдейтва през телефона, може ли да каже името на файла, който се изтегля в папка downloaded_rom ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)