Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LENOVO GOLDEN WARRIOR S898T+
#26

Скачать с Я.Диска: Lenovo_S898t+AOSP_4.4.4.zip (449,5 МБ)
http://4pda.ru/pages/go/?u=https%3A%2F%2...nuLzJfKVfX
сложих този НО!:
1. интернет по data connection не работи
2.Gyro Sensora също не работи
3.Камера не работи както преди и няма избиране на фокус
4.Повече от половината ми настройки изчезнаха и достъпа до тях
5.Контакт листа е отвратителна
6.По-гадно управление за всичко и така и не намерих никакви звуци
7.Нямаше руут пак и трябваше да го рутна пак с байдурут от тел
8. Хотспотовете има само USB
9. Иска интернет за да го върша към Mobogenie, а на работа нямам
10.В пъти по-бавен и... не ми харесва и го махам.
....иначе гугъла работи, всичко е БГ и няма китайски простотий.
Ще търся кракната версия от братушките на оригиналната ми VIBEUI_V2.0_1511_7.23.1_DEV_S898t+  , той много ми харесваше, само дето имаше китайски джунджорий..

След минути инсталирам Vibe 1512 https://yadi.sk/d/Qswnhp08f788M това , че нямал БГ ne mi e prioritetno, просто искам всичко да си работи Smile
------------------------------------------
всичко работи!

AdvIKAR TM'2008©, S898t+
Цитирай
Аксесоари
#27

Ново двайсет! От Lenovo продължават да ме изненадват. След като първото S898t+, въпреки малкия проблем с разпознаването на процесора от Антуту беше подарено на дъщеря ми и от лични наблюдения телефонът много ми допадна , реших да си поръчам и за мен. Пристигна вчера. Първата ми работа беше да проверя дали този проблем с разпознаването в антуту е оправен. Не, не е. Отново показва МТК 6589Т, само че този път на честота 1,7ГХц ядрото. Всички сайтове, които продават телефона, информират за процесор МТК 6592М 1,4ГХц... Отново минах през програмките (harwere info, device info, CPU idintifier...) - Всички потвърдиха, че процесора е 8-ядрен и, че при натоварване работят всички 8 ядра, както и честота 1,7ГХц. На теста даде 30300 точки. Дали е изключение или съм късметлия?!
Цитирай
#28

https://yadi.sk/d/ePO_K99zgGjcK
Най-нов мултиленгуидж пак!..
Цитирай
#29

Къде да намеря и как да инсталирам TWRP, понеже с CWM не успях да инсталирам нито един ром?
Цитирай
#30
Sad 

Имам проблем с този телефон от няколко дни и не знам какво да направя. Преди няколко дни ми се инсталираха всякакви приложения сами и не искаше да върне фабричните настройки. Сега ми излиза едно прозорче и пише: За съжаление System tool спря. Моля някой да ми обясни Sad


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#31

(2015-02-19, 16:55:27)honda80 написа:  Здравейте колеги  , използвам   този модел от август 2014г и съм изключително доволен , единствения недостатък  е 3G мрежата,не е проблем за мен .Първо  взех един за жената и след това си поръчах и за мен. Поръчваах ги от pandawill  на "happy hour"  за  220 лева бройката . Перфектен телефон  за смешни пари ,преинсталирал съм го  много пъти  с всеки РОМ който намеря из нета.Ако някой има проблеми мога да помогна ,   сега съм този РОМ "VIBEUI_V2.0_1507_DEV_S898tPLUS "  и  това recovery TWRP_2.8.0.0 . С  андроид 4.4.2 и 4.4.3 телефона работи доста по-добре според мен, а при тест с Antutu   вдига  до  29000 .Със стоковия 4.2.2  S898t+_S525_140401 резултати са по-слаби .  Жената е с  този в момента изцяло на БГ - VIBEUI_V2.0_1447_7.5.1_ST_S898t+

А колегата  djo8 говори за смяна на стоковото  recovery с TWRP_2.7 с превод на руски 
Изтеглих си като на жена ти , но ми изчезна imei. Опитах да го руутна, но не става . нямам бекъп така че как мога да го оправя това, че иначе не ми чете сим-а ?
Цитирай
#32

Здравейте,

от 3 дни се измъчих с моето Леново s8 golden warrior (s898t) и Ви моля за помощ !
Проблемът е следния : най вероятно хванах някакъв вирус , който не можех да изтрия. Рутнах си телефона и отново не можеше да се
изтрие следния файл bcf service. Изтрих някои системни приложения които мислех ,че са свързани с него но пак не ставаше. Накрая най-вероятно съм изтрил нещо което не трябва и сега телефона не може да се стартира. Зарежда само логото и до там. Не изписва никакви грешки. Пробвах :Soft, hard boot, wipe cashe, factory reset и не става. След доста четене във форума не мога да преценя какво мога да направя и как. Нов ром ли трябва да инсталирам или VIBEUI_V2.0_1516_7.25.1_DEV_S898t+.zip ?
Моля ако някой може да ми помогне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)