Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бг аддонс за Kodi Media Center
#26

@Monipeev, вчера имах същия проблем ,но с добавката "Замунда магнет видео" реших го така:

СИСТЕМА/НАСТРОЙКИ/ВИДЕО/СУБТИТРИ

предпочитан език за субтитрите - Bulgarian
Малко по-надолу има "Кодировка" - Cyrillc (Windows)

Колега @solo, въпроса ми е към теб.
При гледане на филм чрез добавката "Замунда магнет видео" записва ли дадения филм някъде в устройството в моя случай андроид таблет.Питам понеже миналия ден реших да си пусна HD филм от сорта на 4-5 гб и ми излезе съобщение ,че нямам достатъчно дисково пространство?!?
Гледах в конфигурацията на добавката дали има такава опция за директория къде да записва филма..НО няма или поне аз не открих.
Цитирай
Аксесоари
#27

Не записва целия филма, но записва част от него когато буферира, и буфера на добавката мисля е с по голям размер защото отначало когато пусна филм буферира по дълго от другите добавки, може би тегли предварително около 5 мин от филма и трябва да имаш свободно място поне 300мб.
Това е моята теория, и не съм сигурен в това което пиша.
Аз съм ги пускал само за тест, иначе си ползвам Генезис добавката има всичко ново,
а за филми и серияли с вградени бг субси Мувибг.
Цитирай
#28

Днес съм по свободен да тетвам,
И на въпроса дали целия филм се тегли от замун... е ДА и тябва да има повече свободно пространство от колкото е филма,тегли без значение дали е на пауза или в фоноф режим. https://drive.google.com/folder/d/0B7bus...1Ja3M/edit
При генезис не е така,буферира само малка част от филма.
Цитирай
#29

И поради тая причина спрях да ползвам тази добавка. Аз предимно ползвам Генесис , но от скоро съм страшно доволен и от Phoenix защото е пълно с HD филми 720п, и 1080п за разлика от Генесиз там не винаги работят HD линковете.
Цитирай
#30

Потвърждавам за Феникса. Става все по-добър!
Замундата като добавка и аз не я ползвам.

Който иска - нека да чете: http://www.htpcbeginner.com/best-kodi-movies-addons/

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
Цитирай
#31

Препоръчвам да пробвате icefilms всички филми тръгват и има много филми, които са 720p.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#32

За мен за сега най-доброто приложение за филми си е Popcorn.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#33

А защо през Генезиса някои филми и сериали(повечето) буферират през 2-3 секунди,и няма начин да се гледа.Връзката е през WiFi и е фул,скоростта също е добра.Притеснява ме това,че Кодито беше инсталирано когато купих тв-бокса и е наблъскано с добавки,та понякога ми забива.Дали да не го преинсталирам?И от къде мога да си дръпна добавките ,които ме интересуват?

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#34

Вероятно доставчика ти има слаба връзка към съответните линкове в Генезиса. И на мен се случва, аз като си харесам филм независимо в коя добавка го оставям 10мин на пауза да си зарежда и тогава го пускам.
Цитирай
#35

(2016-01-29, 19:49:24)Ивайло69 написа:  За мен за сега най-доброто приложение за филми си е Popcorn.
Колега, говорим за addons не за приложения.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#36

Е и? Няма добър addon за момента значи трябва алтернатива!
A няма да е зле да погледнеш и този линк като ще говорим за добавки!!!

https://addons.tvaddons.ag/show/plugin.v...pcorntime/

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#37

Би било добре, ако някой колега с опит в добавките, сподели някои които включват стриймове с наши телевизии например или други полезни, тъй като първи пост от темата е със сравнително стара информация.
Смятам, че би ни било полезно на всички притежатели при употребата на Тв боксовете да има събрана информация с допълнения, а и не само за тях, защото приложението за стриймове не е само за тези устройства, а и за таблети и телефони.
При публикуване на такива, те ще бъдат приложени в първи пост на темата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#38

Ето линк към българско хранилище с добавки -> http://kodi1.github.io/ ето и как се инсталирва за тези които не знаят : http://kodi.wiki/view/HOW-TO:Install_add..._zip_files

До колкото си спомням вътре имаше добавки с български телевизии.
Цитирай
#39

Здравейте! Бих желал да попитам някой има ли представа защо не виждам нищо, празна папка при андроид когато опитвам да намеря dat file в pvr simple clients при fusion tv bulsatcom! Благодаря. И може би малко повече инфо как да стартирам Zamundite? Веднъж ги стартирах и сега след преинсталация не мога да ги подкарал. Благодаря отново.
Цитирай
#40

Отивате в Система->Настройки->Изглед(Appearance)->Списък Файлове (File lists)-> Отметка на – Покажи скрити файлове и папки (Show hidden files and directories)

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#41

Благодаря за скритата папка
Цитирай
#42

А да питам и аз нещо :долу горе ми се изясниха нещата, само не можах да разберакак се възпроизвежда всичко това дето се инсталирва като адонси Sad
Цитирай
#43

и аз имам въпрос Smile утре ми пристига бокса може ли да ме насочите към адд-онси за спортни канали Smile един вид скай спортовете и такива подобни където пускат спорта който не го излъчват нашите телевизии Smile по конкретно се интересувам от бокса Smile

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай
#44

Най-добрият адд-он за спорт е p2p streams, който стриймва каналите на torrent-tv.ru. Освен самия адд-он, на бокса трябва да се инсталира Ace stream engine, който се стартира преди да се ползва адд-он-а. Иначе спорт да искаш от p2p streams, а и с Full HD качество...
Цитирай
#45

Моля за помощ-инсталирам всичко както е описано,появяват ми се нови бутони-телевизия и радио,цъкам на телевизия и после на програми и в ляво ми се появява списъка с програми на Булсатком,но като натисна на която ще да е програма,тя не тръгва
Цитирай
#46

Имам един въпрос.Може ли като си пусна филм на Коди,да го клонирам на телевизора.Аз не успях.Кодито ми е на телефона
Цитирай
#47

По Mhl кабел предполагам имаш в предвид и ако телефона поддържа това, не би трябвало да имаш проблем.
По безжичен път обаче, забрави за филми през Kodi в реално време и на телефона и на телевизора.
Дори и телефона и телевизора да имат DLNA - Digital Living Network Alliance, скоростта не би била достатъчна за огледален образ с филм едновременно - Screen mirroring.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#48

Аха разбрах,мерси за отговора.А ако кодито е на компютъра става ли или пак с кабел?
Цитирай
#49

Разбира се, стига компютъра да има видео изход и от настройките на компютъра да е оказано да дублира картината.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#50

Аха разбрах,мерси за отговора.А ако кодито е на компютъра става ли или пак с кабел?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)