Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бг аддонс за Kodi Media Center
#51

@sasata, Нали с предния ми пост отговорих точно на този въпрос.
Сега просто дублираш въпроса си, на който вече е отговорено.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари
#52

(2016-08-17, 11:27:06)Monipeev написа:  @sasata, Нали с предния ми пост отговорих точно на този въпрос.
Сега просто дублираш въпроса си, на който вече е отговорено.

Добре,ясно
Цитирай
#53

Не знам дали тук е мястото, но ще пробвам.
Коди е пуснато с на бул*ат услугата (fusion).
Избрано е да не скрива 18+ програмите, но въпреки това ги няма.
Как се пускат и има ли друг адун за ххх тв канал (не клипове или филми) а тв канал ?

Благодаря :-)

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#54

Виж с настройките на Кодито дали ти е активен Parental Control

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
Цитирай
#55

Нямам такова, това добавка ли е ?
На Fusion има отметка Show adult content.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#56

(2016-08-24, 15:44:28)nikolae написа:  Не знам дали тук е мястото, но ще пробвам.
Коди е пуснато с на бул*ат услугата (fusion).
Избрано е да не скрива 18+ програмите, но въпреки това ги няма.
Как се пускат и има ли друг адун за ххх тв канал (не клипове или филми) а тв канал ?

Благодаря :-)

Има много адони да xxx телевизии,аз случайно инсталирам p2p stream за спортни канали и там има също около 30 xxx канала,пет,шест не работят ,но другите са ОК.Eто от къде да си дръпнеш и инсталираш p2p stream.
https://tutorial-iptv-xbmc.blogspot.bg/2...d.html?m=1

Също така трябва да си дръпнеш програмата Ace stream engine.Като я инсталираш първо я пускаш нея на телефона и чак тогава отваряш Коди и запускаш вече инсталирания  p2p stream.Ace stream media я има в Playstore.
Цитирай
#57

@sasataЗдрасти , Diema Sport има ли я .

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#58

(2016-09-12, 11:46:13)losh1 написа:  @sasataЗдрасти , Diema Sport има ли я .

Двете Диеми спорт ги имаше до преди 20 дни,но ги махнаха,с ега единствено може да се гледат в сайта ,seur sandyk,н о не с много добро  качество,но все пак  е нещо.Имаше един Руски сайт където ги има,но като цъкна да ги гледам,ми изписва да си сложа Ace Stream engine ,но  аз го имам,защо не става,не знам.С ъщо така ги имаше в един стрийм на Мсат,но преди три седмици го спряха.Имам инсталирани на Кодито какви ли не спортни канали,всичко се гледа,но Българските Диеми-не.

Ето го Руския сайт,трябва да се по попрочете малко,но не ми остава време.

http://1torrent.tv/channels.php

Отива се на  in Moderation и там са двете Диеми
Цитирай
#59

Диемите си работят без проблеми.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай
#60

Здрасти,  @vessso били споделил с коя добавка става работата.   С Fusion tv  на мобилен имали начин. Edit @sasata мерси жив и здрав да си.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#61

Със Fusion през KODI и сменяш IP-то с VPN клиент например(https://play.google.com/store/apps/detai...vpn_master)  Естествено трябва да имаш абонамент с платени диеми.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай
#62

Здравейте как мога да гледам тв от сайта 1torrent.tv от андроид таблет изписва за ace steam media инсталирвам за андроид но не работи пак а и само с wifi ли работи това приложение защото на мобилен не работи дори да му разреша от настройките?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#63

(2016-09-12, 21:00:45)vessso написа:  Със Fusion през KODI и сменяш IP-то с VPN клиент например(https://play.google.com/store/apps/detai...vpn_master)  Естествено трябва да имаш абонамент с платени диеми.

Аз гледам Булсатком през Коди,но нямам Диемите,въпроса е къде могат да се гледат свободно.Имаше ги на няколко места,но навсякъде ги махнаха
Цитирай
#64

Благодаря колега пробвах   VPN Master, CyberGhost - Free VPN & Proxy  и други подобни но   KODI  след около 3, 4 минути спира  програмата . На WIFI Няма проблеми. Някакви настройки  ли трябва да направя.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#65

(2016-09-12, 22:44:24)vanko929 написа:  Здравейте как  мога да гледам тв от сайта 1torrent.tv от андроид таблет изписва за ace steam media инсталирвам за андроид но не работи пак а и само с wifi ли работи това приложение защото на мобилен не работи дори да му разреша от настройките?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Ace stream media  го ползвам на телефона си с Андроид,но много често трябва да се рестартира.Например пускам спортен канал от p2p stream  и канала не тръгва,отивам в Ace stream media,изключвам го веднъж и го пускам,дава ми грешка,втори път,пак грешка,на третия път си тръгва винаги и тогава си зареждат каналите.Въпроса е дали си сигурен,че ти е пуснат Ace stream media  и дали ти работи в момента.

(2016-09-12, 22:46:40)losh1 написа:  Благодаря колега пробвах   VPN Master, CyberGhost - Free VPN & Proxy  и други подобни но   KODI  след около 3, 4 минути спира  програмата . На WIFI Няма проблеми. Някакви настройки  ли трябва да направя.

Да,знам,че трябва да си ги платиш,не съм за няколко лева,но на тия мошеници,пари няма да дам.Диемите ми са за Българското футболно първенство(ако може да се нарече футболно),иначе имам инсталирани всевъзможни Адони за спорт и не ми са нужни Диемите,Скай спортове,Формула1,всичко има,само да му се занимава на човек...
Цитирай
#66

изписва start engine failied

едит :тръгна ,но сега въпроса е какво е нужно друго за да гледам от въпросния сайт тв на андроида ?
Цитирай
#67

(2016-09-12, 23:00:34)vanko929 написа:  изписва start engine failied

едит :тръгна ,но сега въпроса е какво е нужно друго за да гледам от въпросния сайт тв на андроида ?

Я опиши как тръгна,при мене на Андроид не тръгва.Ти на компютъра ли го пусна,защото гледам,че да инсталирам на компютъра Ace Stream media  е дадено за Убунту,дали е само за Линукс или не.
Цитирай
#68

@sasata говорех за самият ace steam че тръгна след като му разреших от неговите настройки да ползва мобилен нет защото с wifi неискаше. Тръгна ,но немога да гледам от сайта вероятно трябват адонси или незнам затова питам тук някой запознат да каже как стават нещата.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#69

(2016-09-12, 22:46:40)losh1 написа:  Благодаря колега пробвах   VPN Master, CyberGhost - Free VPN & Proxy  и други подобни но   KODI  след около 3, 4 минути спира  програмата . На WIFI Няма проблеми. Някакви настройки  ли трябва да направя.

При мен си върви с впн мастер постоянно,не съм правил никакви допълнителни настройки.

Lenovo IdeaTab S5000-H(Kit Kat 4.4.2),Prestigio 7500,32gb,Prestigio 5503 DUO(JB4.2.2)
Цитирай
#70

(2016-09-13, 11:39:09)vanko929 написа:  @sasata говорех за самият ace steam че тръгна след като му разреших от неговите настройки да ползва мобилен нет защото с wifi неискаше. Тръгна ,но немога да гледам от сайта вероятно трябват адонси или незнам затова питам тук някой запознат да каже как стават нещата.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Аха,ясно,при мен пък Ace stream media  върви с wi-fi ,странно, за гледане от сайта не трябва Адон,а то си пише,че иска Ace stream,но може би това е за компютър ,а пък аз искам да пусна каналите през телефона.

Ето няколко спортни Адона,който го интересува
Adrian Sports
p2p stream- много съм доволен от него
Dc Sport

Live mix

Sport Mix

Sports Devil
Zem TV


Тук също могат да се гледат канали,има и спортни,но Диемите ги няма

http://torrent-tv.ru/channels.php

Като се регистрирате в сайта,излиза пълния списък с канали
Цитирай
#71

(2016-01-09, 13:54:57)zabadara написа:  А също и"Възпроизвеждането се провали-един или повече елемента не могат да бъдат възпроизведени.Проверете журнала за повече информация."Къде е този журнал и защо не искат да тръгнат проклетите филми? Bu
п.п.
Оправих се,благодарение на този клип
https://www.youtube.com/watch?v=-d8JlDgoyXk
Здрасти, и аз се сблъсках с намирането на този журнал, изгледах клипа но той е за "генезис" та ако някой знае къде да го търся нека помогне.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#72

успях да се оправя с ace steem обаче когато въведа acestreem adres изписва you need to activate Standart or premium plan to contue ???? Значи трябва да се плати за да се гледа това е тъпо няма ли начин за безплатно или не всички канали са безплатни за гледане?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#73

(2016-09-13, 18:41:17)vanko929 написа:  успях да се оправя с ace steem обаче когато въведа acestreem adres изписва you need to activate Standart or premium plan to contue ???? Значи трябва да се плати за да се гледа това е тъпо няма ли начин за безплатно или не всички канали са безплатни за гледане?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Чакай сега,къде въвеждаш адрес,аз само пускам Ace stream media,после я минимизирам,отварям Коди и си пускам каналите и те тръгват,ти къде ,какво въвеждаш?
Цитирай
#74

Аз не използвам Коди а Ace player който позволява гледане чрез стриим линкове подобно на vlc player същата работа върши търся линковете в нета някои тръгват други не успях да намеря diema sport 2 който работи. Със коди как се работи как гледате тв добавяте адонси в които има вкарани канали и така гледате всичко?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#75

(2016-09-13, 19:16:50)vanko929 написа:  Аз не използвам Коди а Ace player който позволява гледане чрез стриим линкове подобно на vlc player същата работа върши търся линковете  в нета някои тръгват други не успях да намеря diema sport 2 който работи. Със коди как се работи как гледате тв добавяте адонси в които има вкарани канали и така гледате всичко?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Аха,ясно,днес цял ден се рових за стриймове и един не тръгна,тъпо е така,слагай си едно Коди и си гледай кефа.На Коди като инсталираш Само Адоните и после само си пускаш канала и гледаш,няма смисъл от ровене из нета за стриймове.

Ето от къде да видиш как стават нещата с Коди,като хванеш инсталирането на Адони,после с настройките малко трябва да се побъзикаш,но после само гледаш.Можеш и да си пуснеш Булсата,ако имаш абонамент,ако нямаш ,намираш твой познат който има и си гледаш.Има около 10 Български Адона в които има много неща и хиляди чужди.Ако ти трябват спортни канали например,пишеш the best Sport addon for Kodi в Гугъл и ти излиза най доброто.Така е с филми и всичко останало.В youtube има много филмчета как стават нещата,пишеш например IPTV Kodi и гледай само колко неща ще ти излязат.Също така можеш да си сложиш Zamunda Magnet Video и от торента без да теглиш филми,направо си ги пускаш през Коди с Български субтитри.Само че трябва да попрочетеш малко.Н а мен ми отне 20 дни докато науча нещата.Успех.Ето тук чети.
http://kodibg.org/forum/
Да,във всеки Адон има вкарани канали и филми,някъде са по малко,в друг Адон са много,просто зависи от Адона.Ако нещо не ти се получава с Коди,питай,с каквото можем ,ще помагаме.Хубаво е да се прочете първо това:. 
http://www.1lev.com/kodi-xbmc-media-cent...saveti.htm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)