Анкета: Притежавате ли Xperia Z3 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
92.16%
47
92.16%
Не, но смятам да си го закупя
7.84%
4
7.84%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на Xperia Z3
#1

Би било добре тук да се преброят настоящите притежатели на SXZ3, а очакваме и бъдещи такива да се включат.
Моля след като дадете глас в анкетата, да напишете и пост, за да може да се следи, да не би някой да е гласувал без да притежава телефона.
Дори да гласувате с опция 2 и след време закупите телефона, оставям анкетата с възможност за промяна на вота, за да може да гласувате с опция 1.

[note=GH0STFACE]Би било добре, освен глас в анкета да напишете в пост примерно:

1. От къде сте закупили телефона (Страна/Магазин)
2. Цвят
3. Коя година и седмица е произведен телефона - вижда се върху шейната на SD картата Пр. 14W40 (2014 година, 40-та седмица)
4. Кой е къстъмизейшън номера на телефона (customization no. - той показва за кой пазар е произведен)
NB! Как да проверим този номер: Влезте в сервизното меню, като наберете в дейлъра * # * # S E R V I C E # * # * (*#*#7378423#*#*). Service info > Software info и гледате Cusomization Version във формат XXXX-XXXX

Тази информация би била полезна за бъдещи потребили на телефона, както и за следене на софтуерните ъпдейти[/note]
Цитирай
Аксесоари
#2

Разписах се като първи притежател. Tooth

От 3 дни имам телефона и това е най-добрият апарат, който някога съм виждал. Изработката на корпуса е уникално добра. Сглобката е перфектна. Колегата над мен е прав - нищо общо няма със Z2. Sony са се постарали и направо са надминали себе си този път, особено при дисплея. Не мога да повярвам, че това е IPS. Уникално цветен и наситен, прекрасно черно и безкрайни ъгли на видимост. По нищо не отстъпва на AMOLED, а даже го и превъзхожда. Браво на Sony! :bow:

1. От Техномаркет
2. Черен
3. 14W37
4. 1288-7914_R6B CE1

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#3

Mtel-never locked
Black
14W38
1288-7265_R9B

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#4

Здравейте, имам го от 4 дни, и мога смело да кажа, че това надминава очакваниятя ми.Иии определено промени първоначалното ми мнение.Ако някой си играе с телефона зя 2 минути, няма да разбере какво всъщност става.Когато и аз го разглеждах в магазина, си казах нищо особенно, ноо....след като обстойно си поиграх с него....ИЗНЕНАДААА.Например, можеш да управляваш вход. обаждания с жестове, което си е голяма екстра, понякога.Умната подсветка на екрана, умното автоматично завъртане и какво ли още не.ТЕЛЕФОНЧЕТО е супер, дизайн, звук(страхотбо стерео), дисплей.Всичко е страхотно.преди това имах доста модели на Xperia.Като последния беше Xperiq Z....железен е просто, но леко грубичък.Докато този изглежда много стилен и нежен, но отвътре е ЗВЯР. Няма съмнение, че е най доброто от Сони досега.
1.Виваком
2.Бял
3.14W37
4.1288-7914_R6B
Ако се чудите дали да го купите, ДАВАЙТЕ СМЕЛО.Заслужава си всяка стотинка!!!:-)
Цитирай
#5

1.Виваком 2.Черен 3.14W37 4.1288-7914_R6B Взех го днес.Чудесен телефон с доста повече екстри от старата ми Z-ка. С невероятен дисплей, дизайн и яка батерия.

1916 
Цитирай
#6

1.Глобул
2.Бял
3.14W38
4.1290-0184_R4A

Чудесен избор ?
Цитирай
#7

Здравейте, купих телефона в неделя, като на шега. Просто влезнаха в магазина и без да искам го взех... Невероятна сглоби, чудесен екран, доста бърз, батерията държи, а аз доста я тормозя :-). Много е здрав, не чуплив. Вече го пробвах :-). Изпуснах го два пъти. Единственият му проблем за мен е че е доста хлъзгава. Просто се изплъзва и това си е.
До сега съм бил само със Samsung и реших да се разнообразява малко. Телефона е супер. Страхотно попадение. Впечатлен съм.
В комплекта ми има:
телефон Big Grin
Зарядно
Кабели:
1. Micro USB to female USB
2. Micro USB to male USB - стандартен кабел за зареждане
3. Магнитен кабел за зареждане
Слушалки MH750 - не заглушават шума, но в никакъв случай не са лоши.
Два предпазителя за стъклото

Зарядно.

За телефона:
1. Купих го от UK \ 3Mobile;
2. Черен на цвят;
3. Дата на производство 14W39
4. Customization version: 1289-3728_R9B
5. Model D6603
6. Android 4.4.4.
Цитирай
#8

Темата е разчистена. Моля само мнения съдържащи инфо за закупения телефон.
Цитирай
#9

И от мен един Z3
Купен от технополис
Цвят Copper
14W37

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#10

преди 2седмици го взех но скачам от xperia NEO на Z3 и съм малко ошашавен това е друга бира
закупен от Дания
понеже е предзаказ комплекта включва
-слушалки--MDR-10RC --нещо не ми допадат и мисля да ги продавам
-и още едни-MH410C
Цитирай
#11

купи си Noise cancelling модела. разликата е уникална. например в самолета, е толкова тихо, че чак става неловко..
Цитирай
#12

От днес и аз съм собственик. Закупен от Globul. Черен на цвят Smile Иначе мойта Customization version е
1289-9721-R4B

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#13

Здр,
и аз съм горд собственик на телефона имам го от началото на месеца и съм много доволен, както от работата му така и от батерията.

1.Мтел
2.Черен
3.14w38
4.1288-7265_R9B
Цитирай
#14

:-) Хайде и аз да се похваля с два боря Z3 черни от Мтел, за мен и жената. Засега сме доволни и не сме констатирали някакви сериозни проблеми и недостатъци. Хубав телефон е и дано с времето работи както трябва.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#15

ПРивет и от мен Smile) Телефона го имам от 2 седмици. Оказа се че съм първия който го купува от веригата на Германос, след като цял месец ги тормозих с въпроси кога ще го имат.
Ето и инфото Smile

1. Глобул2
2. Бял
3. 14w40
4. 1289-9721_R4B

Sony Ericsson p900->HTC HD2->HTC One S-> Sony Z3->Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#16

Здравейте и от мен имам го от 3 дни, ходих първо в Германос понеже ми беше на по-удобно място и казаха имат го няма проблеми, държах изрично да е фабрично запечатан, и се опитаха да ме убедят че не е бил Мостра само е отворен при положение че магазина им е в ремонт и ми е ясно че е свален от ветрината и прибран в кутията. От там отидох в магазин на Глобул единствения работещ в неделя след 20:00 часа в София. Взех си телефона от там като лоялен клиент на фирмата ми направиха 15% отстъпка от месечната фактура което в Германос не ми предложиха, смениха ми картата с нано сим без да настоявам. Повече не бих отишъл при фирми подизпълнители дори сметката да си платя.
1.Глобул бъдещ Теленор
2.Черен
3.14w40
4.1289-9721–R4B

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#17

След два дена ще го имам Dance
Цвят:Copper
....Други подробности след 3/10/14
и до тогава дано да изкарат root за locked bootloader да можем да си направим backup на ТА партишъна :cheers:

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#18

Кога е произведен телефона се вижда и на лепенката на самите слушалки. Случайно го открих Smile

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#19

1.Теленор
2.Черен
3.14w38
4.1289-9721_R4B

Sony Xperia Z3  D6603 Android 6.0.1 Ver.23.5.A.1.291 + Sony SBH 52
Цитирай
#20

intel написа:Кога е произведен телефона се вижда и на лепенката на самите слушалки. Случайно го открих Smile
На слушалките, зарядното и телефона имам 3 разлини седмици

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#21

Правилно, това че е било съвпадение е чиста случайност.

Утре трия излишните коментари от темата. Оставям ги сега да се видят.

Моля, спрете с излишните мнения в тази тема, за втори път го повтарям. Тук ще се допускат само постове с информация за новозакупения телефон!!!
Цитирай
#22

1.Теленор
2.Черен
3.14w38
4.1289-9721_R4B


Макар да съм от 3 дена с телефона, вече наистина ми се потвърдиха впечатленията, че това е най-добрият смартфон на пазара.Няма какво негативно да кажа за него, даже камерата в автоматичен режим прави хубава снимки, ако се пусне на ръчен режим и на човек му се играе с настройки снимките стават убийствени. :listen:

Sony Xperia Z3  
Sony Xperia XZ  
Huawei P40 PRO
Цитирай
#23

Здравейте и от мен. Чаках този модел да излезе от няколко месеца и бях един от първите които си го купиха на 29 септември тук в Лондон. Всеки ден откривам нещо ново в него и се впечатлявам постоянно. Определено е в челната тройка от световната класация за най-добър телефон за 2014год. Дизайн, функционалност и характеристики на най-високо ниво.
1.3 Three UK
2.Black(черен)
3.14W38
4.1289-3728-R9B
Цитирай
#24

1. Vivacom 2. черна перла, повод да изневеря на Германос/Глобул бе "пропадането" на цената на нет и кол 100 за 30 Dance
Слушалките в комплекта на Z1 - MH1c ме кефят повече, поне не се оплита кабела, тези MH750 пренебрежително подхвърлих в кутията...
3. 14W40 Гадове, скрили листчето зад слота на сд картата, като слагах картата го видях, но го набутах обратно като прецених, че няма да пречи. На Z1 въобще не съм търсил седмица на производство.
4. 1288-7914_R6B

SE X10i / SE Neo / SX'S / SX'Z1 / SX'Z3 / SX'XZ3P
Цитирай
#25

Dance От вчера съм с новата машина от МТЕЛ. Rock
ЧЕРЕН
14W38
23.0.A.2.98

SONY XPERIA Z3 (4.4.4)
"Въображението е по-важно от знанието." /Албърт Айнщайн/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)