Анкета: Притежавате ли Xperia Z3 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
92.16%
47
92.16%
Не, но смятам да си го закупя
7.84%
4
7.84%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на Xperia Z3
#76

Имам телефонът от около 2 месеца. Телефонът е внасян от Англия (вероятно), защото е със английско зарядно и преди да го ъпдейтна за последно при включване освен логото на СОНИ ми се появяваше логото и на О2 (английски оператор), но вече го няма Smile
1. София, България. Онлайн магазин http://slotbg.com/
2. Цвят : Черен
3. 14W43
Цитирай
Аксесоари
#77

Горд притежател от февруари от orange España
Цитирай
#78
Music 

И аз съм в клуба, колеги : )))
Купих си телефона преди седмица SONY XPERIA Z3 , бял на цвят (което според мен е най-добрия цвят) на старо от Продавалника. Телефонът е ползван от жена, беше без никакви забележки, но ми трябваше време да го разуча и свикна защото в сравнение с играчката САМСУНГ този беше по-сложно компилиран.. Smile Едва от 3 дни го ползвам постоянно. (Samsung Galaxy Note 1 мина в пенсия) Wink 
Слушалките в комплекта са МН750, но като аудиофил ви казвам, че не са нищо особено!! Тук ми е леко разочарованието и може да мина на по-специализирани.

Отличен и прекрасен телефон!
Цитирай
#79

Вече от месец и аз го ползвам. Засега нямам никакви забележки освен , че не получавам индикация за пропуснато повикване, но се опитвам да оправя този миниатюрен проблем Smile
Цитирай
#80

Айде и аз да се запиша към притежателите :Smile

Уникален телефон, засега всичко е перфектно....   Cool

Sony™ Xperia Z3 White D6603®Lollipop 5.1.1
Цитирай
#81

+1 и от мен. Взех си го на 6 юни телефона и съм много доволен. Само се надявам да оправят Radio Active бъг-а, който се получава при Lollipop версията.

LG G7 ThinQ Black
Samsung Galaxy S7 Edge Coral, Sony™ Xperia Z3 Black D6603, LG G2 32GB WhiteGalaxy Nexus; HTC Desire HD;
Цитирай
#82

Като изкючиш Google Now радиото тръгва Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#83

Чопар от мен.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#84

И аз да се включа с едно черно бижу.

SAMSUNG GALAXY S6 GOLD Platinum®



Цитирай
#85

По-добре късно отколкото никога- и аз от днес съм с дъска за рязане Big Grin. Черен, но тези букви и цифри, които изпписвате не знам откъде да ги проверя... Иначе телефона е бил 1 месец чуждо притежание към Мтел.
Цитирай
#86

@osemshest

(2014-10-07, 12:30:34)GH0STFACE написа:  3. Коя година и седмица е произведен телефона - вижда се върху шейната на SD картата Пр. 14W40 (2014 година, 40-та седмица)
4. Кой е къстъмизейшън номера на телефона (customization no. - той показва за кой пазар е произведен)
NB! Как да проверим този номер: Влезте в сервизното меню, като наберете в дейлъра * # * # S E R V I C E # * # * (*#*#7378423#*#*). Service info > Software info и гледате Cusomization Version във формат XXXX-XXXX

D_coffee
Цитирай
#87

Благодаря много. Аз го видях малко по-късно. При мен е 43та седмица каквото и да значи това. Сега по-скоро си блъскам главата с оператори, защото не ми тръгва картата при факта, че ми твърдят, че телефона е отключен. Налага се да се ходи на място Smile
Цитирай
#88

И аз се сдобих с един такъв красавец  Dance

1. Взех го от OLX, иначе е купуван от Технополис
2. Cooper
3. 14W47
4. 1288-7914_R5C
Цитирай
#89

20 дена с уникалния красавец ( цвят мед) .. без забележки съм за сега..взех го от гет.бг

Sony Xperia Z3 6653 Copper Android 6.0.1 --- LG G6 H870 Astro Black --- Xiaomi Mi 9T --- Xiaomi Redmi Note 10 Pro Bronze
Цитирай
#90

Привет! Smile
1. slushalka.com
2. Бял
3. 15W22
4. 1288-5032_R5C

Обаче имам проблем с Wi Fi. Като си свалям програмки ми прекъсва и трябва да чакам да тръгне.
Не зная софт ли е или хардуера, или рутера ми е бъгав.
Ако някой знае как се оправя това дропване, ще съм благодарен. Smile
Цитирай
#91

Здравейте Smile
1. Купен от GET.BG
2. Цвят - Бял
3. 14W34
4. SI 1289-1979 - може ли да попитам това какво означава?
Цитирай
#92

@ivorio, Всъщност номера отговаря на устройство за комерсиална цел:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1121862
Също така, виждам, че е с версия на Андроид 4.4.4, която вероятно и ще е единствена за него, като иначе около 90% от устройствата от този модел, вече са с налична актуализация до Андроид 5.1.1.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#93

Единствена?? Какво имаш в предвид?

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#94

Влизаме в офтопик, но визирам това, че вече в няколко публикации, имаме коментари на потребители с този тип устройства с рекламен софтуер, при които актуализации не се получават ( източник за това и XperiFirm), което мога да обоснова като причина, че текущата версия на Андроид или съответната компилация инсталирана на този тип устройство, е единствената официално предложена със самия телефон.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#95

И аз се записвам...Бял...Технополис

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#96

Да се запиша и аз.
1. Купен от olx, иначе първият собственик - Технополис. Имам го от над 1,5г.
2. Цвят - Бял
3. 2014г., 37 седмица
4. 1288-7265_R6C
Цитирай
#97

Да се похваля и аз, нов собственик от август месец, бял, 4.4.4
Цитирай
#98

И аз се записвам тук Smile

D6603 - черен

Sony Xpera Z3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)