Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Индикация за батерия на А536
#51

Заради проблема с батерията почнах да съжалявам че го взех този телефон, в крайна сметка нали затова е смартфон за интернет и тем подобни а не да не смеем да го натиснем за да си пазим батерията за обаждания. Старата ми нокиа е51 при цял ден ръчкане едвам до половината падаше.
Цитирай
Аксесоари
#52

някой търсил ли е нова батерия за това леново?може ли от полимерна да се мине на лионна батерия за това леново?
Цитирай
#53

Гледах тук в нета ама не намерих а и незнам дали проблема е от батерията.
Цитирай
#54

gogo2 написа:някой търсил ли е нова батерия за това леново?може ли от полимерна да се мине на лионна батерия за това леново?

Има ли такива телефони с полимерни батерии в България?
Цитирай
#55

Искам да попитам колко време да зареждам телефона при първото му зареждане(преди малко го закупих). Благодаря ви предварително.
Цитирай
#56

ra4ovi4ovi4 написа:Искам да попитам колко време да зареждам телефона при първото му зареждане(преди малко го закупих). Благодаря ви предварително.
Докато се зареди на 100%.
Няма нужда да го зареждаш 12 часа! Това беше за старите телефони тип нокия с фенерче Wink .

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#57

Благодаря много.
Цитирай
#58

..здравейте..
..искам да ви споделя относно батерията..когато е само с една сим карта, батерията пада главоломно бързо..поне при мен след седмица експерименти и мъчения, успях да оправя нещата..след като поставих втора сим карта, батерията замръзна и се държи доста прилично..
..извинявам се, ако всичко написано ви се струва спам, но искам да бъда полезен..хубав и усмихнат ден на всички.. Smile

Lenovo A3000H, Lenovo A536, Xiaomi Redmi 2
Цитирай
#59

И аз от няколко дни съм с две сим карти и ми се струва че батерията се държи доста добре. Не знам къде е логиката тук.

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай
#60

Ами нормално е да е така.ако не сте забранили втората сим от настройки и ползвате само една,то все едно втората няма обхват и телефона търси постоянно обхват при което и батерията пада бързо

Huawei p8 lite  Huawei mate 10 lite
Цитирай
#61

bgbore_96 написа:
ra4ovi4ovi4 написа:Искам да попитам колко време да зареждам телефона при първото му зареждане(преди малко го закупих). Благодаря ви предварително.
Докато се зареди на 100%.
Няма нужда да го зареждаш 12 часа! Това беше за старите телефони тип нокия с фенерче Wink .
Незнам дали не е нужно,но като гледам тука всички реват за батерията,а аз от 11 години си правя пълен заряд-разряд на батериите и 16 часа на зарядно първите 2 цикъла.При мен дори в момента,телефона е зареден преди 24 часа,батерията е 100 %.Играя онлайн покер и миналата седмица 3 часа и половина турнир го изкарах спокойно,а батерията беше на 43%.
Цитирай
#62

wersa написа:Ами нормално е да е така.ако не сте забранили втората сим от настройки и ползвате само една,то все едно втората няма обхват и телефона търси постоянно обхват при което и батерията пада бързо


А от къде точно се забранява?
Цитирай
#63

Настройки управление на сим.и тази която не се ползва да е изллючена

Huawei p8 lite  Huawei mate 10 lite
Цитирай
#64

Ако нямаме сим на втория слот можем ли да да го забраним?
Цитирай
#65

Здравейте, в неделя опитах и аз номера с ваденето на батерията.........никакъв резултат. Днес след обед (на втория ден) показваше 79% и след около час вече се беше изключил :facepalm: Преди поне го правеше на около 50%.......

Samsung Galaxy SIII Marble White - Android 4.1.2, Lenovo A536
Asus Eee Pad Transformer (TF101G)
Цитирай
#66

Потвърждавам, че няма ефект с ваденето на батерията. Или според мен би имало ефект ако "обезточаването" е толкова продължителнп, че телефона да забрави и настройките на часа и датата. И относно поста на колегата с дългото зареждане, именно такова съм правил и няма оправия. Предполагам има бъгава серия или РОМ и ние оплакващите се сме с ракива.
Цитирай
#67

Изчетох цялата тема и приложих всички идеи за оправяне на проблема, но никой не помогна.Дано някой успее да намери разрешение.
Цитирай
#68

След новия ъпдейт засега ми дава индикация без проблем... но все пак съм на 1 зареждане. Стискайте палци!

Xiaomi Note 3 Pro SD->XIAOMI MI MIX 3->Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
Цитирай
#69

От днес и аз съм с новия ъпдейт, за сега процентите се държат добре, не са забили.
И логото на Глобул е сменено на Теленор.
Цитирай
#70

Само при ме ли логото на Глобул не се е сменило?

Lenovo A536
Цитирай
#71

mitko69 написа:
bgbore_96 написа:
ra4ovi4ovi4 написа:Искам да попитам колко време да зареждам телефона при първото му зареждане(преди малко го закупих). Благодаря ви предварително.
Докато се зареди на 100%.
Няма нужда да го зареждаш 12 часа! Това беше за старите телефони тип нокия с фенерче Wink .
Незнам дали не е нужно,но като гледам тука всички реват за батерията,а аз от 11 години си правя пълен заряд-разряд на батериите и 16 часа на зарядно първите 2 цикъла.При мен дори в момента,телефона е зареден преди 24 часа,батерията е 100 %.Играя онлайн покер и миналата седмица 3 часа и половина турнир го изкарах спокойно,а батерията беше на 43%.
това е напълно излишно и вече отдавна няма смисъл,колега Tooth Щом батерията се зареди на 100 % зареждането просто спира,а ако щеш и 160 часа я дръж на зарядно няма да постигнеш нищо,беше то едно време със старите батерии,сега смартфоните имат защита срещу презареждане и от подобни гимнастики няма никакъв ефект,само заблудени продавачи из магазините продължават да дават акъли.Единственото,което иска литиевойонната батерия е да не се докарва до нула и самоизклчване,това най много ги мори,щом извести че е на 15 % към зарядното :cheers:

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#72

Може,не твърдя че не е така :cheers: ...просто търся причина при мен да няма проблем с батерията.
Друго което ми идва на ум,е че съм го купил от Технополис,не от мобилен оператор...знае ли човек с тия техни прИмоции....
Цитирай
#73

С най новия ъпдейт проблема с индикацията си стои.Днес показваше 36% и след рестарт падна на 5 %,преди два дни пак от 33% на 5%.След ъпдейта му дадох фабрични настройки ,вадих му батерията след като се зареди и ефект никакъв.

Samsung A52S, A71,A03S
Цитирай
#74

И при мен проблема не се оправи след ъпдейта. Май ще ходя да правя рекламация.


edit:Днес (16/11/2014) моя телефон го дадох за ремонт. Да видим какво ще стане.
Цитирай
#75

trynkata написа:И при мен проблема не се оправи след ъпдейта. Май ще ходя да правя рекламация.


edit:Днес (16/11/2014) моя телефон го дадох за ремонт. Да видим какво ще стане.

От къде е закупен телефона?!? Сподели какво са ти казали при рекламацията! Аз съм му бесен на моя и всеки ден си ям ушите защото изпуснах седем дневния срок (съгласно закона за защита на потребителите) да го върна! Sad Моя е закупен от техномаркет и предполагам ще е много мъчна процедурата!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)