Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да махна иконата на гласовата поща ( процес com.android.phone спир?
#1

Получих съобщение на гласова поща. Не мога да го чуя (а и не искам), но не мога и да го изтрия. Иконата горе стои, че имам съобщение. Като цъкна на нея ми пише, че няма въведен номер на гласова поща за тази сим карта и като натисна да въведа номер процеса com.android.phone спира....някакви идеи? След което получавам съобщението отново и отново и така от снощи непрестанно и откачам. Някакви идеи? Говорих с операторите....нямал съм гласова поща активна...щели да я активират и да я деактивират уж пак....но се съмнявам това да помогне....просто искам да разкарам тъпата икона от телефона и да спра да получавам съобщението непрестанно. Благодаря

Huawei P9
Цитирай
Аксесоари
#2

Рестартира ли телефона?
Пробва ли да извадиш и вкараш СИМ картата?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#3

Изтрии кеша и данните на приложението Телефон или Phone зависи на какъв език ти е телефона от Приложения >> Всички

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Радо, точно това направих и влязох да напиша, че съм се оправил и гледам, че ти си го написал. Благодаря! Така се получи. С рестартиране и вадене на картата нямаше никакъв ефект Smile

Huawei P9
Цитирай
#5

(2014-10-11, 17:48:11)atanasovbg написа:  Получих съобщение на гласова поща. Не мога да го чуя (а и не искам), но не мога и да го изтрия. Иконата горе стои, че имам съобщение. Като цъкна на нея ми пише, че няма въведен номер на гласова поща за тази сим карта и като натисна да въведа номер процеса com.android.phone спира....някакви идеи? След което получавам съобщението отново и отново и така от снощи непрестанно и откачам. Някакви идеи? Говорих с операторите....нямал съм гласова поща активна...щели да я активират и да я деактивират уж пак....но се съмнявам това да помогне....просто искам да разкарам тъпата икона от телефона и да спра да получавам съобщението непрестанно. Благодаря

Днес ми се случи същото , моля помагайте да го махна.телефона ми е Samsung S6 edge
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)