Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прилики и разлики с НОТЕ 3
#26

На седмата минута е, но гледах клип на който това нещо го има като като отделен шаблон освин тези за бебешките дневници вино и т.н има и бизнес такова. Сега ще го патърся в тубата. Не намирам в Тубата клипа, но знам приложението от което го гледах Samsung Note 3 xperiance. от маркета го дръпнах.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
Аксесоари
#27

dragodraganov написа:...на който това нещо го има като като отделен шаблон освин тези за бебешките дневници вино и т.н има и бизнес такова. ..
Е да де на 2:05 се вижда- последният след "виното".
Като шаблон, не знам.

georgi4a написа:...
Това си го имаш като си отвориш новата страница, долу вляво иконката и ти излиза меню. Едното от тях е "лесна диаграма" и там имаш 4- ри варианта и там си драскаш, пишеш и всичко си става право, цветно и диаграмно Smile
Всички функции си ги имаш, може би приложението вече е по нова версия.
Ти можеш да си кръстиш както искаш корицата за бележките. После си отваряш корица "бизнес" , горе вдясно натискаш "моливчето" и ти излиза менюто на главната страница с иконката долу вляво ..и си действаш с диаграми, карти и др.
Лека нощ.

                                                                    
Цитирай
#28

Явно е от версията. Наистина си има всичко. Лека вечер.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#29

Здравейте, виждам , че темата е за прилики и разлики между Note 3 и Note3 Neo, но понеже не видях къде има др. подобна тема, затова реших да си задам въпроса тук.
Бях решила да си купя Note 3 neo, но сега съм малко разубедена и се чудя дали не взема Samsung S4. Колебанието ми е голямо, защото все пак парите не са малко, пък и в следващите 2 години не планувам да сменям телефона. ОТ това, което прочетох в интернет, общо взето разликите са, че Ноте3 нео има по-мощен процесор и по-голям диспей, но затова пък камерата му е по-малка, резолюцията на екрана също, пък и няма full HD и gorilla glass защита. Иначе телефона общо взето ще се ползва по основно за разговори, смс-и, влизане в интернет, viber, Фейсбук . Няма да се играят игри.
Също така чудно ми е каква е разликата между samsung s4 и Samsung s4 VE, защото в различните сайтове ги виждам на различна цена?
Ще съм благодарна за всяко споделено мнение.
Цитирай
#30

За това, за което ще използваш телефона - S4. Разликите между S4 I9505 и S4 I9515 Value Edition са, че втория е с предварително инсталиран Android KitKat, а пърия с Jelly Bean. Но ако си вземеш S4 I9505 ще получиш актуализация до KitKat веднага щом го включиш. Така че разлика между двата няма. S4 I9506 е по-добър и от двата, защото е с по-нов процесор (Snapdragon 800).

D_coffee
Цитирай
#31

Да, благодаря за отговора. Виждам обаче, че този модел S4 I9506 все още не се предлага масово, пък и магазините, от които си бях набелязала да купувам - на изплащане, не го предлагат, за съжаление.
Може ли и един последен въпрос - а ако трябва да сравнявам S4 с LG G2 32GB - кой според вас е за предпочитане?
Цитирай
#32

+1 за G2 - по-нов и по-бърз процесор, камера с OIS, много по-издръжлива батерия, по-голям дисплей.

D_coffee
Цитирай
#33

Притеснява ме само това, че някъде из форума четох че по някое време се появявало жълто петно на дисплея, както и това, че няма слот карта памет.
Цитирай
#34

Размерът има значение! Smile

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай
#35

Нещо много се отклонихте от темата и раздела...Ноут серията няма нищо общо, като функционалност с другите телефони, било то - S4, S5 и прочие.
Цитирай
#36

За това и преминах от S към Note серията

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#37

Има ли в Note 3 Neo възможност за мерене на пулса, крачкомер и влизане с пръстов отпечатък и ако ги има като на S5 и Note 4 ли са?
Цитирай
#38

Няма измерване на пулс и пръстов отпечатък. Все пак е олекотена версия на Ноут 3, а не на Ноут4 или S5.

Би било добре да му сложат един reactivation lock.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#39

(2015-03-28, 19:04:25)tonus написа:  Няма измерване на пулс и пръстов отпечатък. Все пак е олекотена версия на Ноут 3, а не на Ноут4 или S5.

Би било добре да му сложат един reactivation lock.

Поне крачкомер pedometer няма ли?
Цитирай
#40

Би трябвало да има крачкомер, който да използваш с вграденото приложение S Health.

D_coffee
Цитирай
#41

Вградени няма. Има софтуера, но за да рабори иска gear часовник.
Цитирай
#42

Преди малко пробвах другаря за ходене в S health-a и действително иска синхронизация с Gear за да тръгне.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#43

Мислех да отворя нова тема но е и подходящо тук също. Тъй като накоро реших да ъпрейдна неото на жената с wireless charging receiver. Не успях да открия такъв от предлаганите на пазара.... Та трсейки установих, че конекторите на неото са два, а на ноте 3 са три. Интересно дали този адаптер за 3-ката ще стане за неото. До колкото виждам на самия адаптер горния пин е + posintive; средния -GND ground, а най-долния третия не знам за какво е (NFC-?) и дали на неото (апарата) подредбата е същата?!
Принципа на работа физически е ясен...индуцираното напрежение по намотката на адаптера (породено от магнитното поле на намотката на подложката за безжично зареждане) се пренася към батерията посредством тези конектори. Тъй като на апарата не са означени кой кой е, пригаждането (адаптера за S5 е със същата ориентация на конекторите и са точно два) може да се окаже проблемно.
P.S. Понеже се започна от посочването на разлика и се продължи във въпрос за разискване на решение, моля по преценка на модераторите поста ми да бъде адекватно ориентиран (преместен, премахнат или открит в нова тема)
Въпроса все пак ми се вижда интересен....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)