Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tips and triks или скрити фунции които сме открили....
#26

Гледах настройките и при интелигентната камера и при професионалната и няма опция за спиране на звука Sad Изглежда аз не съм много схватлива Bu Но благодаря все пак Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Можеш ли да ми кажеш с кой РОМ си? VibeOS или нещо къстъм?
Цитирай
#28

Втората опция отгоре на доло, виж в прикачения файл
[Изображение: 79d7619adfa5d3921628090f29be971e.jpg]
Цитирай
#29

Здравейте,
Не намерих по-подходяща тема, но имам следният въпрос.
От скоро съм собственик на този телефон. Пооправих го така както на мен ми харесва (не ми е първият Lenowo все пак).
Но опрях до DPI. Някой опитвал ли е да ги смени и ако да - как е успял ? В момента е на 480, но нещо не ми харесва.
Много едро ми изглежда всичко.
Предното Lenovo S939 ми харесваше по-вече Big Grin  Ясно че е с половин инч повече, но все пак този е с по-голяма резолюция.

Huawei Mate 8 NXT-L29
Цитирай
#30

@artridis

Какво точно си му оправил? Root?
Иначе с кой софтуер си? При CM12.1 си го има вградено в настройките DPI и се сменя веднага, въпреки че аз съм си доволен от 480, пробвах на 400, но не ми хареса... Ти на колко искаш да го настроиш?
Цитирай
#31

@nikophin

За момента има root, отключен bootloader, къстъм рековъри.
Само му съм разкарал китайските глупости и неща, които на мен не ми трябват.
Софтуера си е Vibe 2.0 1441 DEV. Не искам за сега да му слагам къстъм. Поне не й докато не го докарам до един читав архив, от който при нужда винаги да се връщам.

Честно казано не съм мислил на колко DPI да го пробвам. Просто сравнявам между двата телефона (S939 и K910) Вайбъра. При единият си ми излизаше цялото меню за настройки, а при другия доста превъртам надолу. Ясно е, че имат половин инч разлика, ама чак пък толкова.

П.С. А някой успял ли е да се пребори с проблема на Вакомските карти в първия слот. Говоря за излизането на Непознат номер след приключване на разговора.


Забележка от Модератор!

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Huawei Mate 8 NXT-L29
Цитирай
#32

В system/buld.prop има ред от който можеш да промениш DPI
на K920 e така:
ro.sf.lcd_density=530
Предполагам и при теб ще е нещо такова.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#33

(2015-05-14, 11:02:14)artridis написа:  П.С. А някой успял ли е да се пребори с проблема на Вакомските карти в първия слот. Говоря за излизането на Непознат номер след приключване на разговора.
Ами последния Вайб 1.5 с киткат е "преборването" всичко на база вайб 2 не работи.
Цитирай
#34

Някъде по руските форуми пишеше да се пробва този фикс за Xperia, но не знам дали бачка, защото съм на мтел

https://play.google.com/store/apps/detai...ixer&hl=en
Цитирай
#35

Не бачка.
Цитирай
#36

@optybg

Благодаря все пак, но както каза колегата - Не бачка (поне при мен).
Не разбрах дали аз нещо не го подкарах или нещо друго.
Но пък имаше коментари, че проработило. Идея нямам.

DPI е ОК. Пробвах на 400, но в момента съм на 420 и поне за мен си е добре.
Не се наложи да го правя ръчно.
Root DPI changer - има го в маркета.
Върши много добра работа.

Huawei Mate 8 NXT-L29
Цитирай
#37

По вероятно проблема да не е в теб... виж че пише че fix-a е за Xperia... просто го бях мернал някъде, но никога не съм имал този проблем, че да тествам
Цитирай
#38

Едно въпросче. Как да накарам да се появява информация за неприето повикване върху иконата на дайлъра (слушалката). Преди ми се появяваше броят на неприетите повиквания върху слушалката или пък върху иконата за смс, но се наложи хард ресет и сега тази опция някъде зачезна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)