Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Alpha G850F

Ей доживяхме и айфон с батерия ,трябва някакви много сложни магии да си правил на тия твоите айфони да изкарат цял ден без зареждане.На алфата тва и е слабото място пуста батерия както бях писъл ако бяха сложили още една със кутииката за зареждане нямаше да има равен телефона,ама както знаем няма перфектни телефони освен айфона.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
Аксесоари

[Изображение: a9ebe7fda81ee567c1125685b129f7ca.jpg]
Въпреки, че бях притежател на алфа, ще си позволя да кажа, че в момента ейпъл са много по-добре. Това е от айфон 5 ползван на 4Г/3Г и wifi.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

   

Че аз на А7 с нормална работа и без пестене на енергия правя по близо 7 часа. Какво ми хвалите Епъл.....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Ами че батерията е 1200 mAh Smile

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

Здравейте имам Galaxy Alpha от 2 години и преди около 2 месеца си купих таблет на който инсталирах игрите които преди играех на телефона си и от които ми падаше много бързо батерията и сега смело мога да кажа че от както не играя игри на него батерията ми издържа само на разговори по 2 дни като се има предвид че е оргиналната с която е закупен.Искам само да попитам дали някой знае кога ще има андорид 6 за Galaxy Alpha ? Smile
Цитирай

Докато притежавах все още алфата силно се надявах да има, нооо

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

Откъде бихте си купили нова батерия? Но не ми се чака 40 дни от Али-то.
Цитирай

Като вариант- от оторизиран сервиз например.

 
Цитирай

Че аз в район със обхват 2 черти на едното място, 3 на другото и постоянно мятане м/у 2/3/4G (зависи на коя улица си) правя по 6-7 часа SOT на А5-6, да не говорим ако обхвата е отличен....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)