Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на ZTE Blade 3 на МТЕЛ
#1

Здравейте някой успял ли е да отключи блейда. В Мтел искат 50 лв. а по другите сайтове 30лв.
Цитирай
Аксесоари
#2

Доколкото ми е известно май още никой не е успял да го отключи сам, за съжаление Sad

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#3

Сам не можеш да го отключиш!

Zte blade III,Lenovo A328,Lenovo P780,Samsung S3,Samsung S4 mini black edition...

If you know what is android,you'll never use stock rom!
Цитирай
#4

Колеги, не говорете глупости! Като смените firmware на телефона и получавате отключен телефон. Е, може би ви се прецаква гаранцията, но едното за сметка на другото.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#5

ivopenchev написа:Колеги, не говорете глупости! Като смените firmware на телефона и получавате отключен телефон. Е, може би ви се прецаква гаранцията, но едното за сметка на другото.

Много си далече от истината. Я го посочи тоя firmware с който си го сменил и телефона се е отключил. Big Grin

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#6

Малко да съживя темата... Smile

Цитат:...В Мтел искат 50 лв. а по другите сайтове 30лв.

Аз ли нещо бъркам или операторите трябва да преодоставят кода безплатно след изтичане на договора?Не стига че 2 години(в повечето случаи) им наливаме пари в абонаментни планове и такса за апарата ами и накрая пари ще искат.

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#7

(2015-01-11, 22:56:40)Bat Gogo написа:  Малко да съживя темата... Smile



Цитат:...В Мтел искат 50 лв. а по другите сайтове 30лв.

Аз ли нещо бъркам или операторите трябва да преодоставят кода безплатно след изтичане на договора?Не стига че 2 години(в повечето случаи) им наливаме пари в абонаментни планове и такса за апарата ами и накрая пари ще искат.

Мисля, че преди няколко месеца КЗП излезе със решение за солена глоба с която да одруса MTel точно във връзка с това, че подвеждат потребителите и отказват да отключат безплатно телефоните след изплащането им. След няколко дни ми изтича договора за тъкъв телефон и ще ви съобщя как подхожда оператора. Wink

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#8
Thumbs Up 

Ще следя темата с интерес!
Поне да има ясно становище по въпроса.

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#9

(2015-01-12, 18:42:36)Bat Gogo написа:  Ще следя темата с интерес!
Поне да има ясно становище по въпроса.

Становището вече е факт. Отключването на телефона след изтичането на договара е напълно безплатно. Ако искате да ви го отключат преди изтичаве на договора то тогава вече трябва да платите.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#10

Е,то това преди да е изтекъл договора е ясно!
Благодаря много за разяснението,хубаво е да се знаят тези неща.

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#11

Един въпрос: какво ще стане ако се флашне къстъм рекавъри и ром на въпросния модел при положение че е заключен към Мтел?Знам,че телефона няма да се отключи,но да не се омаже нещо или да вземе да умре тотално?
Питам защото до сега не съм рутвал заключен към оператор апарат.

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#12

Нищо няма да се омаже спокойно. Помня, че на скоро бях гледал в няколко теми някакъв беше писал, че след руут телефона се отключвал към оператор, но това НЕ е вярно. Флашвай си спокойно каквото искаш.
Цитирай
#13

Благодаря за бързият отговор. Smile

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#14

Купих си UNLOCK CODE All Networks ZTE Blade 3 от ebay 4.5 GBP и работи.
Цитирай
#15

Здравейте, и аз имах такъв проблем, но се свързах през сайта на Мтел по чат линията и ми дадоха този линк --> https://www.mtel.bg/unlock-phone. Вече съм с отключен телефон Wink

Nokia 5800 | HTC EVO 3D ICS 4.0.3 Sense 3.6
Цитирай
#16

Аз имам код само, че не знам къде да го напиша? Някой да има идея? Smile
Цитирай
#17

Слагаш сим карта (TeleNor или VivaCom) различна от М-тел,
и при включване ще ти поиска този код...
Това е!

Ооо... неразумни юроде! Поради что се срамиш да пишеш на кирилица?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)