Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 compact (D58xx)
#1

Здравейте!
Аз днеска си купих телефона и съм много доволен,но как да махна речника за писане? Търсих навсякъде и не става :X
Цитирай
Аксесоари
#2

Влизаш в settings->language and input->android keyboard и там вече ще се ориентираш.

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#3

Някои вече пробвал ли го е под вода ? Smile
Цитирай
#4

Някой да знае с каква комплектовка идва тела от Глобул? договора изтече и се чудя дали да не го взема от тях , въпреки че искам зеления цвят а там на дали ще го имат. Предложете и други магазини където го има зелен? И да може дс се разцъка ?

Xiaomi Mi9 T 6/64 Blue
Цитирай
#5

Някои успяли да си намери калъф и скриин протектор?
Цитирай
#6

pecata6289 написа:Някои успяли да си намери калъф и скриин протектор?

Разрови се в ebay, изборът е голям и цените са добри. Ще коментирам моите като дойдат

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#7

Тук могат да се задават всякакви въпроси относно Sony Xperia Z3 compact, както и да се споделят проблеми и мнения за тяхното разрешаване!

Всичко за Xperia Z3
Телефон за връзка със Sony Mobile и оторизирани сервизи
Работа с Flashtool
Колекция на български фърмуери за Flashtool
Отключване на Bootloader - тук или тук
Флашване на модифицирано Ядро (Kernel)
Разкодиране на Xperia телефони
Как се разглабя Xperia Z3 compact / Disassembly guide
Проверка за последния наличен ъпдейт за вашия телефон (по регион/оператор)



FAQ

Аксесоари
Сервизни менюта и комбинации с бутоните
Относно камерата на Xperia Z3 compact
Дискусия относно дефекти в Xperia Z3 compact
Дискусия относно живота на батерията на Xperia Z3 compact
Дискусия относно игри за Xperia Z3 compact
Дискусия относно wi-fi на Xperia Z3 compact
Навигации за Xperia Z3 compact
Екрана постоянно ми светва сам или тук
Как да направя снимка (screenshot) на екрана
Как да разберем какво точно ни точи батерията.
Водоустойчивост - коментари
Цитирай
#8

Obi-GeSh написа:Някой да знае с каква комплектовка идва тела от Глобул? договора изтече и се чудя дали да не го взема от тях , въпреки че искам зеления цвят а там на дали ще го имат. Предложете и други магазини където го има зелен? И да може дс се разцъка ?
Аз си го взех вчера от тях нормална комплектовка: Черно Sony (такова исках) зарядно и кабел за него, слушалки и три книжки. Това е Smile

Sony Xperia Z3 Compact 5.0.2 Lollipop + 16GB microSDHC class 10
Цитирай
#9

Mu7aKa написа:
Obi-GeSh написа:Някой да знае с каква комплектовка идва тела от Глобул? договора изтече и се чудя дали да не го взема от тях , въпреки че искам зеления цвят а там на дали ще го имат. Предложете и други магазини където го има зелен? И да може дс се разцъка ?
Аз си го взех вчера от тях нормална комплектовка: Черно Sony (такова исках) зарядно и кабел за него, слушалки и три книжки. Това е Smile

Благодаря за отговора Smile Аз изчаквам малко , че се чудя дали да е този или Z3 Smile

Xiaomi Mi9 T 6/64 Blue
Цитирай
#10

Каква е разликата между D5803 и D5833? В гет-а ги има и двата и единя е по-евтин.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#11

Честотите, на които работят.

3G Network:
HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 - D5803
HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 - D5833

4G Network:
LTE 700 / 800 / 850 / 900 / 1700 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 - D5803
LTE 700 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 - D5833
LTE 2300 TD-LTE - D5833

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#12

Е, значи мога спокойно да си взема по-евтиния. Предполагам не е от голямо значение? Smile)

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#13

Не интересно е, че на V-то имам опция да си избера LTE мрежа, а на Z-ката не.. Някой случайно да знае в БГ, от къде мога да си поръчам или купя кейс, който се отваря на доло и стъклени протектори за двете страни? Гледах в амазон, че има яки и на интересни цени, но до сега не ми се е налагало и не съм пазарувал от чужди сайтове и ми е малко объркано, а пък и за какъфите съм свикнал да ги видя как стоят... Tongue

Sony Xperia Z3 Compact 5.0.2 Lollipop + 16GB microSDHC class 10
Цитирай
#14

Здравейте, от къде мога да сменя анимацията на lock screena ( не самия тип, примерно да си остане swipe, но самата анимация да се промени) и като цяло от къде се променят анимациите?
Цитирай
#15

Не съм чувал подобно нещо за локскрийна.
Цитирай
#16

Хора помагайте! екрана показва само спешни набирания,как да го премахна! с рестарт не стана.
Цитирай
#17

Дай един скрийншот, да не нямаш проблем със сим картата да не е вкарана правилно

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#18

Georgepetrov137 написа:Дай един скрийншот, да не нямаш проблем със сим картата да не е вкарана правилно


Да вземе лапито да си играй с него и го заключило с пин код и направо изтръпнах щото докато не на пишеш цифри и дадеш ентер никъде не пише въведете пин.
После ми гледа сеира, как са лутам!
Цитирай
#19

Някой да ми препоръча добър сервиз в Пловдив за смяна на тъч?
Цитирай
#20

mazy написа:Някой да ми препоръча добър сервиз в Пловдив за смяна на тъч?

Верно ли?! Много неприятно, какво стана?

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#21

Просто падна, пукнатината не е голяма, но за съжаление тъча не работи.
Цитирай
#22

Здравейте, от три дни имам черно з3 компакт, но не ми харесва, че стерео говорителите са активни само за слушане на музика, но не и когато говоря на високоговорител. Някой има ли идея как да активирам и двата говорителя?
Цитирай
#23

mgalaxy написа:Здравейте, от три дни имам черно з3 компакт, но не ми харесва, че стерео говорителите са активни само за слушане на музика, но не и когато говоря на високоговорител. Някой има ли идея как да активирам и двата говорителя?
Какъв е смисъла от това?Ти не получаваш стерео сигнал!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#24

Защото нищо не чувам докато шофирам. Както и почти не се чува когато имам входящо позваняване.
Цитирай
#25

Причината не е липсата на звук от втория високоговорител, а е някакъв бъг. Обсъждахме го и в раздела на Z3. Когато си избираш тон на звънене от настройките е силно, а самото звънене е тихо, нали? Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)