Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 compact (D58xx)
#26

Бъг на всички устройства или аз съм един от печелившите. Вижте какъв мод намерих. Трябва ли да ми е руутнат телефона за да го кача и ако го руутна ще ми отпадне ли гаранцията?
Цитирай
Аксесоари
#27

За всичко, което променя системна информация, задължително са необходими руут права.
Относно гаранцията, дано не ти се наложи, но един рипеър през Pc Companion и си като нов, руут правата заминават.

А и всъщност къде е линка с мода, за който споменаваш?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#28

mgalaxy написа:Бъг на всички устройства или аз съм един от печелившите.
Явно цялата Z3 серия го има.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#29

Съжалявам, забравил съм да дам линк. Ето го и него: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2758189
Цитирай
#30

Ако толкова искаш да го чуваш високо по-добре вложи в блутут за кола или някакви такива слушалки.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#31

mgalaxy написа:Съжалявам, забравил съм да дам линк. Ето го и него: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2758189

Определено за този мод се изисква руут и рекавъри, защото се замества конкретен файл в системна папка.
Може и да не се флашва, а да се копира ръчно, разбира се със съответните правилни пермишъни.

Също така, увери се, че работи на твоят модел телефон, за да не стане грешка.
Копирай си оригиналния файл Mixer_paths.xml някъде, за да имаш копие, в случай на нужда.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#32

Как да направя hard reset на телефона, без участието на самия апарат?
В смисъл от гугъл акаунта, там имаше администратор на устройството? :unknw: :unknw:
Цитирай
#33

Това е линка, но там няма ресет, а само изтриване на данните, позвъняване и заключване.

https://www.google.com/android/devicemanager

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#34

Златен си, благодаря!
Точно това е!
[Изображение: 2014-10-27_201032.jpg]
Цитирай
#35

Ха, аз си мислех, че се изтриват само личните данни. Не знаех, че това е ресет. Big Grin

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#36

При мен има някакъв проблем с микрофона незнам дали е нещо свързано с настройка или нещо като дефект, проблема е следния, като някой ми звънне и му вдигна без значение как било то от тъча или си допра телефона до ухото и кажа ало микрофона се пуска по-късно и човека дето ми звъни ме чува със закъснение и се налага по 2-3 пъти да казвам ало за да разбере той че съм вдигнал някой ако знае как се оправя да пише! А е доста дразнещо така. Също така по време на разговора се едно натискам mute на микрофона и човека от среща започва да ми вика не те чувам а нищо не натискам. Май се преебах с тоя телефон оказва се че е доста бъгав.
Цитирай
#37

Забелязах, че и при мен понякога така се получава и даже се дразня като вдигна и кажа "ало", да мълчат отсреща 2-3 секунди. Досега не бях се замислял, че проблемът може да е при мен. Ще се разровя във форума на XDA да потърся нещо.
Иначе качеството на звука през слушалката е много добро, особено когато съм активирал функцията "Подсилване на гласа на говорещия" в Настройки -> Настройки на обажданията.

П.П сега видях, че е активирано "Потискане на шума от микрофона", да не би затова?

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#38

Погледнете да не сте дали отметка на функцията "Забавяне на разговора"

Настройки -> Настройки на обажданията -> Забавяне на разговора

Освен това махнете отметката "Потискане на шума от микрофона". Тази "Екстра" повече вреди отколкото да помага.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#39

Аз също махнах и тази фуинкция дето е за вдигане чрез допиране до ухото дане би да е от нея нещо. А по-нагоре четох един колега беше питал дали някой е тествал под вода, аз го провах полях го с 1,5л вода и нямаше проблем.
Цитирай
#40

Преди 5 минути ми се обадиха и същата работа, всичко е изключено - никакви жестове, подтискане на шумове и т.н.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#41

Тук попаднах на същия проблем, но не видях решение:
https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3...d-p/855229

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#42

Ох, все като чета такива теми независимо за кой телефон е, не трябва да си купувам никога нов. Cry Дано намерите решение колеги Smile Неприятни са тия дребни, но дразнещи неща и то в телефони за по над 600, 700 лв.... :/

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#43

За тези които не знаят Sony Еxperia Z3 Compact има функцията за отключване на дисплея Knock Knock
И все пак пишете имате ли проблеми с тази функция Confusedatisfied:
Цитирай
#44

Аз намерих нещо в настройки/звук/настройки за аудио/чувствителност на микрофона.
Предполагам че това са настройки за записване на звук от колони от концерти примерно но също така си мисля че микрофона е един и същи за записване и за разговор и за това го сложих на висока чувствителност и проведох един разговор около 10мин нямаше проблем. Дано да е от това.
Цитирай
#45

themrnicky написа:Аз намерих нещо в настройки/звук/настройки за аудио/чувствителност на микрофона.
Според мен тази настройка се отнася до аксесоарния външен микрофон STM10 и не мисля, че е от значение за вградения.
Имайте предвид, че понякога мрежата на оператора може да е виновна за лошата връзка. Не обвинявайте за всичко телефоните си. Wink
http://www.sonymobile.com/global-en/prod...one-stm10/
[Изображение: STM10-Stereo-Microphone-silver-018c8d69f...bc4c67.jpg]
[Изображение: STM10-Stereo-Microphone-true-sound-2-db6...bf-940.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#46

Напълно си прав също така е възможнод а му е зададено да работи само на 3G и ако няма хубав сигнал да е проблем и от това аз моя го направих само на 2G да работи за сега.
Цитирай
#47

Понеже много време не съм била със Сони, искам да попитам - има ли как да се публикуват статуси (не снимки) и да изписва via Sony Xperia?
В момента публикувам само чрез Socialife by Sony, но предишното беше много по-яко. (не знам дали с Таймскейп не са го махнали)
Цитирай
#48

Чрез таймскейпа го изписва Smile) Ако не те мързи от там да публикуваш, ще го изписва. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#49

Нямам Таймскейп.

Едит - Някой знае ли дали може и ако може как да си сменя шрифта?
Цитирай
#50

Колеги някой да знае как да намеря изразходваните минути до момента (входящи,изходящи) търсих в настройки, навсякаде но нищо само за конкретен разговор с даден човек ми показва колко е протекъл разговора иначе немога да намеря като цяло колко съм изговорил. Дали трява да го свалям като приложение или го има някъде в настройки?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)