Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2015-11-26, 22:39:34)Iv@|\|0V! написа:  Трябва да си изключите телефона, след това пуснете програмата и когато стигне до Scanning your mobile phone свържете изключения телефон с USB и ще започне тегленето, след като го сканира.

Не реагира когато сте с къстъм РОМ или CU Reference ви е N/A или по-горе писаното.

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
Аксесоари

.. Или пробвайте на друг USB порт.. при мен от 10 порта само на 2 работи !!!!
дължи се на кофти драйвер Smile
Цитирай

(2015-12-01, 19:47:02)shishkebap написа:  .. Или пробвайте на друг USB порт.. при мен от 10 порта само на 2 работи !!!!
дължи се на кофти драйвер Smile
Днес пробвах с друга версия Mobile Upgrade Q 4.8.7. Хваща го, но след 2% казва, че е неуспешно и "check your phone status". Телефона е руутнат. Поне root checker така казва. Има ли връзка? alcatel one touch idol 2 miniL 6014 е тел.
Цитирай

Някой да има проблем с подкарването на NFC-то на 4.4.2?

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

То NFC-то го няма дори като опция в руския 4.4

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

(2015-12-03, 23:04:11)Iv@||0V! написа:  То NFC-то го няма дори като опция в руския 4.4

Интересно тогава това какво е?     

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

Казах руския, не сръбския..


Прикачени файлове Миниатюри
   

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

(2015-12-02, 18:48:24)b.preshelkov написа:  Днес пробвах с друга версия Mobile Upgrade Q 4.8.7. Хваща го, но след 2% казва, че е неуспешно и "check your phone status". Телефона е руутнат. Поне root checker така казва. Има ли връзка? alcatel one touch idol 2 miniL 6014 е тел.

Най вероятно да. И моя беше рутнат и мобиле ъпгрейд не го харесваше. Махнах рута и флашнах стоковия 4.2.2 и го намери. Друг е въпроса че пак не го префлашна де.

Motorola G5s XT1793
Цитирай

Има ли ъпдейт или да го продавам....

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай

(2015-12-07, 21:45:27)HTC_fan написа:  Има ли ъпдейт или да го продавам....

Наистина не мога да разбера какво толкова го чакате тоя кит кат- нищо не се променя. Телефона си е със супер стабилен стоков ром и да излезне аз едва ли ще ъпдейтна. Година и 3 месеца не съм имал никакви ядове. На жена ми ноте3нео получи 4.4 сега ще има 5.1.1 и постоянно има бъгове и уж е телефон от висок клас, а забива от време на време (моя-никога) и работи по-бавно. 
Обяснете ми защо и аз трябва да го чакам с нетърпение, ако някой каже- сигурност, аз милионите си ги държа под дюшека и не могат да ми ги гепят през телефона
Цитирай
Smile 

Андроид 6.0 ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Нещо не реално ми се вижда това 6.0

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Просто промених инфото за андройда иначе си е 4.4.2
Цитирай

И аз това си помислих като видях менюто :-D

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Ако някой още се чуди, ъпдейт няма, преди малко проверих с програмата 4.3.0.

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

Ако си спомняте преди време бях писал,за проблема с руския/сръбския ром, че не излизат chat heads или се скриват.Открих решение на проблема.Трябва да настроите Lockscreen-a да е или с pattern/pin/password и т.н или на None.На slide не работят като хората.

Prestigio 4040->Galaxy S3 Mini->Lumia 520->Lumia 535->iPhone 4->Idol 2-> Idol 3 Mini -> Huawei P9 Lite->Huawei P20 Lite -> iPhone 7 -> iPhone XR
Цитирай

продавам идол 2

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай

Ако на някой случайно му се намира екран и тъч на приемлива цена, моля да ми прати лично, че моя вчера го изтървах и тъча изобщо не работи.

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай

здравейте
имам едно питане което не е точно по темата...но тъйкато не намирам по подходяща ще го задам тук...
Мой приятел има телефон като вашите и питането е ако си качи КитКат ще може ли да си мести приложенията на sd card без рут..(сега при JB може а аз при КК на LG  не мога и не можем да разберем дали е от различната версия на Андроида или е заради различните марки) затова моля колегите качили си КК нека споделят при тях как стоят нещата...

Благодаря  предварително....

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай

При киткат не може да се местят работи от тела на картата и обратнп без роот

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Приложения не, но за други неща не би трябвало да има проблем

Motorola G5s XT1793
Цитирай

(2016-02-03, 15:14:44)ice_72 написа:  здравейте
имам едно питане което не е точно по темата...но тъйкато не намирам по подходяща ще го задам тук...
Мой приятел има телефон като вашите и питането е ако си качи КитКат ще може ли да си мести приложенията на sd card без рут..(сега при JB може а аз при КК на LG  не мога и не можем да разберем дали е от различната версия на Андроида или е заради различните марки) затова моля колегите качили си КК нека споделят при тях как стоят нещата...

Благодаря  предварително....

Няма кит-кат без рутпич. Още няма официялен кит-кат за на айдъл 2 до колкото знам де...

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай

Колеги вярното алкателче ми прави мизерии със сим слота. Къде в Пловдив да го оставя на сервиз да го прегледат ,че още ми е рано да го сменявам.
Цитирай

Някой ако може да ми обясни защо не мога да ъпдейтна Идола до 4.4.2 ? на Теленор съм с 6037k CU ми е 2CALGR1.
Цитирай

Защото спряха поддръжката на идол 2 и няма да има 4.4.2

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)