Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Божееее, тъкмо си пускам една песен и забелязвам че са променили начина на звучене на тонколонките. Ужас
Цитирай
Аксесоари
#27

дам... батерията сега е дроб сърма. стигна до 90% и почна да се разрежда на зарядното както си стои. тази поправка я дават основно че подобрява работата на батерията... мъка китайска.
Цитирай
#28

Леле това черното изглежда като насрано на фона на останалия статус бар. Стария цвят си беше доста по добре според мен. Дано скоро се осъзнаят малко, иначе телефона от хит ще стане хейт.
Цитирай
#29

Да, това черното е доста подтискащо. :/
Някой нещо друго да е открил?
Цитирай
#30

вече има реклами е приложения в които никога не е имало (времето да речем)
Цитирай
#31

Колеги аз още несъм се излъгал да го упдеитна Dance
Цитирай
#32

На мен пък ми харесва с черните-белите икони. Черно- не работи, бяло-работи, съвсем ок си ми е.
Ако някой каже има ли начин да променя фона на щората на които са иконите има :cheers: бира от мен.

Idol 2 6037y RIP Sad
Цитирай
#33

На мене започна да ми пращи колонката като слушам музика. :mad:
Цитирай
#34

Сега вече се излъгах имали ли промени с упдеита
Цитирай
#35

[note=Модеартор]Доброто отношение е приоритет в нашия Форум ![/note]
Цитирай
#36

Има малки промени, но не е това което очаквахме. За сега при мен няма проблем. Батерията си е тип топ. Друго ми прави впечатление, че използва по-малко РАМ. Като поръчкам на игри и влезна в интернет проведа разговор и малко початя, забелязвам, че сега в Clean Master e 51% използвана РАМ, а преди това е над 60%. Може и да се заблуждавам. С колонката нямам проблеми, същата си е. Използвам AIMP и както ми бяха настройките така си се запазиха. Android
Цитирай
#37

Вече даже нямаме еквалайзер :wall:
Цитирай
#38

Здравейте колеги,
Направих и аз въпросният ъпдейт и след като се ъпдейтна и стартира телефона, излезе някакво съобщение, че не е бил успешен. Иначе иконите в статус бара са черни и си е инсталирало watsapp. На някой друг случило ли се е подобно нещо?
Цитирай
#39

Тея верно са махнали еквалайзера :mad:. Другото ново е че настройката за осветеност вече има 3 режима + автоматичен вместо да показва графа с настройката. Някой ако е забелязал други промени нека сподели. Дано в следващия ъпдейт (в близките надявам се 3 месеца) да добавят еквалайзера, че много хейт ще има от моя страна.
Цитирай
#40

Иконата за екранна снимка седи нонстоп включена. :mad: И ако случайно мръднеш телефона от ухото, прави автоматично екранна снимка. Махнали са и еквалайзера. :mad: Ретарди долни, оправете си бъгавия ъпдейт.
Цитирай
#41

След няколко изслушани песни и аз забелязах, че пращи музиката от тонколоната. Или е това или вградения еквалайзер, който са сложили е много зле.
Някой пипал ли е сервизното меню след ъпдейта?
Цитирай
#42

Има ли някой който знае как да си оправя тонколонката, че много пръщи...
Цитирай
#43

Приятели знам лек за това
Цитирай
#44

mishoka787 написа:Приятели знам лек за това

Моля сподели Smile
Цитирай
#45

jivako250399 написа:
mishoka787 написа:Приятели знам лек за това

Моля сподели Smile
Слушай музика от Google Play плеъра там еквалайзера пак го има стария
Цитирай
#46

Когато сложете слушалките
Цитирай
#47

mishoka787 написа:
jivako250399 написа:
mishoka787 написа:Приятели знам лек за това

Моля сподели Smile
Слушай музика от Google Play плеъра там еквалайзера пак го има стария

Да, мерси, но във youtube пак прави същия проблем, със клипчета във сайтове също
Цитирай
#48

jivako250399 написа:
mishoka787 написа:
jivako250399 написа:Моля сподели Smile
Слушай музика от Google Play плеъра там еквалайзера пак го има стария

Да, мерси, но във youtube пак прави същия проблем, със клипчета във сайтове също
Колега свали си еквалайзер от маркета
Цитирай
#49

i tova ako e update... ot kakto go update-nah kogato mi zvunqt se chuva samo edin signal i melodiqta spira,tova gadnoto cherno stoi ujasno na zeleniq fon,bateriqta stana po-zle sushto taka mi habi poveche RAM ot predi...
Цитирай
#50

Ако искате да си ънруутнете телефона и искате да инсталирате новия ъпдейт, то тогава ще ви е нужна програмата спомената в 1-вия пост, а именно Mobile Upgrade S 4.1.3. Аз така направих и мисля, че ми се ънруутна напълно телефона, но ако го правите ви предупреждавам - процедурата не е бърза!!, и под "не е бърза" разбирайте, че трае доста време.. (На мен ми отне 8 часа)..

http://prikachi.com/images/433/7739433A.png

(Възможно е ако имате по-бърз интернет процедурата да е по-бърза)!

Надявам се да съм помогнал на някой потребител, а колкото до ъпдейта, тепърва ще го разгледам. Smile

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)